خانه پذیرش بدون کنکور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

نحوه ثبت نام بدون آزمون آزاد 1401
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

چند سالی است که پذیرش در رشته های دانشگاه آزاد به دو صورت با کنکور و بدون کنکور انجام می گیرد. این دانشگاه معمولا در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه از داوطلبان واجد شرایط به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آن ها ثبت نام به عمل می آورد. متقاضیان می توانند در زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد 1401 نسبت به نام نویسی و درج کد رشته محل های خود اقدام کنند. دانشگاه آزاد در تمام گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی به صورت بدون کنکور و با معیار معدل کتبی مدرک دیپلم دانشجو می پذیرد که علاقه مندان می توانند بدون هیچ محدودیتی در هر یک از رشته های ارائه شده ثبت نام نمایند.

لینک مستقیم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های آزاد معمولا در دو دوره مهر و بهمن ماه و از طریق سایت سازمان مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد صورت می پذیرد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شوند و بدیهی است که شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور آزاد 1401 این مقاطع الزامی نخواهد بود؛ علاوه بر این، احتمال متفاوت بودن بازه زمانی نام نویسی برای آن ها نیز وجود دارد.

زمان ثبت نام نیمسال اول (مهر ماه)

علاقه مندان به ثبت نام بدون کنکور آزاد، می توانند در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. همچنین افرادی که موفق به ثبت نام در بازه زمانی مذکور نشده بودند، می توانند جهت تکمیل فرآیند نام نویسی خود در تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 اقدامات لازم را به عمل آورند. درجدول زیر زمان ثبت نام مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت پیوسته و ناپیوسته برای مهرماه سال جاری ذکر شده است.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 1401
مقطعزمان ثبت نامتمدید مهلت
مهلت مجدد
کارشناسی ناپیوسته25 تیر ماه الی 5 مرداد ماه تا 6 شهریور ماهتا 8 شهریور ماه
کاردانی پیوسته5 مرداد ماه الی 27 مرداد ماه
کارشناسی پیوسته18 الی 28 مرداد ماه تا 6 شهریور ماهتا 8 شهریور ماه
کاردانی ناپیوسته

 زمان ثبت نام نیمسال دوم (بهمن ماه)

معمولا ثبت نام بدون کنکور مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن ماه این دانشگاه در آذر ماه انجام می گیرد. لذا داوطلبان باید به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 مراجعه و وضعیت خود را از نظر دارا بودن شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 بررسی نموده و سپس نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

البته با توجه به عدم انتشار زمانبندی دقیق این روند برای نیم سال دوم، جزئیات به محض اعلام، از طریق همین مقاله اطلاع رسانی شده و جدول زیر بروز رسانی خواهد شد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  بهمن ماه 1401
مقطعزمان ثبت نامتمدید مهلت
کارشناسی ناپیوستهآذر ماه 1401اعلام نشده
کاردانی پیوستهآذر ماه 1401اعلام نشده
کارشناسی پیوستهآذر ماه 1401اعلام نشده
کاردانی ناپیوستهآذر ماه 1401اعلام نشده

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

همان طور که می دانید، ثبت نام این پذیرش در مهر ماه به صورت اینترنتی از طریق سامانه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می گیرد. در خصوص نام نویسی نیمسال دوم نیز می توان گفت بر خلاف سال های گذشته که این فرآیند به شیوه حضوری صورت می گرفت، در دو سال اخیر اینترنتی بوده و با طی مراحل زیر انجام می شود.

 • ابتدا وارد سایت مرکز به نشانی azmoon.org شوید و در صفحه اصلی بر روی لینک فعال “ثبت نام و انتخاب رشته دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی 1401” در نیمسال تحصیلی مورد نظر کلیک کنید.

نکته: در صورتی که قصد ثبت نام برای مقاطع دیگر یعنی کاردانی ناپیوسته و یا کارشناسی و کاردانی پیوسته را دارید، می بایست روی لینک مربوط به آن ها کلیک نموده و مابقی مراحل را به صورت ذیل ادامه دهید.

مرحله اول ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آژاد

 • در این مرحله بر روی گزینه “خرید کارت” کلیک کنید.

نکته: بدون خرید سریال و کارت اعتباری ثبت نام، اجازه ورود به سامانه نام نویسی بدون آزمون دانشگاه آزاد را نخواهید داشت.

مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • برای آغاز مراحل خرید کارت اعتباری ثبت نام، بر روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

مرحله سوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • سپس با انتخاب دوره مورد نظر خود، به مرحله بعدی منتقل شوید.

توجه نمایید: زمانی که لینک ثبت نام مابقی مقاطع به این لیست اضافه شد، امکان نام نویسی این مقاطع نیز در تاریخ تعیین شده وجود دارد.مرحله چهارم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • پس از انتخاب دوره مربوطه لازم است با کلیک بر روی گزینه “بلی” تمایل خود را جهت ادامه مراحل اعلام نمایید.مرحله پنجم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
 • در این مرحله باید داوطلب تمامی اطلاعات خواسته شده را در بخش های مربوطه وارد نموده و در نهایت بر روی کلید “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید” کلیک کند.مرحله ششم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
 • در این قسمت با فشردن کلید “بلی” صحت اطلاعات خود را تایید نمایید.

مرحله هفتم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • برای واریز هزینه ثبت نام، باید مطابق با تصویر زیر اقدام کنید. (پرداخت هزینه منحصرا به صورت اینترنتی انجام می شود). پس از درج اطلاعات کارت بانکی خود، کلید “پرداخت” را بفشارید.

مرحله هشتم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • با پرداخت هزینه ثبت نام، سیستم به شما یک شناسه پرداخت ارائه می دهد که باید از آن برای شروع ثبت نام خود استفاده کنید. بنابراین مجددا به مرحله دوم بازگردید و بر روی لینک “ثبت نام”  کلیک کنید

مرحله نهم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • سپس اطلاعات خواسته شده از جمله شماره سریال اعتباری خریداری شده را وارد نموده و در نهایت بر روی گزینه “ورود به ثبت نام” کلیک کنید.

مرحله دهم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

پس از تکمیل مراحل فوق، نوبت به وارد کردن کد رشته محل های مورد نظر در فرم انتخاب رشته می رسد:

 •  کد رشته و کد محل مورد تقاضا را از دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد 1401 پیدا کرده و پس از وارد کردن آن ها در قسمت مربوطه فرم مذکور، بر روی گزینه “جستجو” کلیک نمایید تا رشته و دانشگاه مورد نظر شما یافت شود.
 • سپس دکمه “تایید” را بفشارید تا رشته ثبت شود؛ به همین ترتیب می توان انتخاب های بعدی را نیز وارد و ثبت نمود.
 • پس از پایان تمام مراحل ثبت نام، یک کد رهگیری دریافت خواهید کرد که در زمان اعلام نتایج به آن نیاز خواهید داشت.
 • پس از طی تمامی مراحل فوق و به منظور ذخیره اطلاعات وارد شده، بر روی عبارت “تایید نهایی” کلیک کنید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته انجام می شود. بنابراین شما می توانید جهت کسب اطلاعات در زمینه شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر یک از مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته های پیوسته و ناپیوسته، این بخش را مطالعه نمایید.

شرایط عمومی

 • اعتقاد و التزام عملی به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
 • عدم دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی
 • نداشتن فساد اخلاقی
 • عدم ممنوعیت از شروع و ادامه تحصیل از لحاظ قوانین و مقررات کشور
 • نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان

شرایط اختصاصی

ثبت نام دوره کاردانی پیوسته

 • دارا بودن گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید 3 – 3 – 6 (شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) یا فارغ التحصیلی در یکی از رشته های مذکور تا پایان شهریور 1401، دیپلم فنی و حرفه ای دوره چهارساله (نظام قدیم)
 • داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم یکی از رشته های فنی و حرفه ای، کاردانش و هنرستان نظام قدیم می باشند، صرفا مجاز به انتخاب یکی از رشته های دوره کاردانی متناسب با دیپلم خود می باشند.
 • برای ثبت نام در رشته تربیت بدنی نیازی به احراز شرط تناسب مدرک دیپلم با رشته های دوره کاردانی نمی باشد.

ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته

 • ارائه گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید 3 – 3 – 6 یا گواهی نامه دوره پیش دانشگاهی (نظام سالی / واحدی یا ترمی / واحدی با اخذ حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه 1401) برای ثبت نام در این مقطع الزامی می باشد.
 • متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم هنرستان هستند، در صورتی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی باشند، مجاز به ثبت نام این دوره تحصیلی نمی باشند.
 • داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته هستند، چنانچه از لحاظ وضعیت نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند، می توانند مجددا در دوره کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنند.
 • داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره های کاردانی یکی از گروه های پزشکی می باشند، در صورت پایان طرح تعهد خدمت خود می توانند ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته را انجام دهند.
 • متقاضیان رشته های هنرهای نمایشی – بازیگری و هنرهای نمایشی – کارگردانی، می بایست از نظر دارا بودن وضعیت سلامت جسمانی، نداشتن بیماری های قلبی و تنفسی اطمینان حاصل نموده و همچنین معلولیت حادی نداشته باشند.

ثبت نام دوره کارشناسی پیوسته

 • دارا بودن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم متوسطه یا مدرک دیپلم نظام جدید (3 – 3 – 6)
 • آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان می باشند، مجاز به ثبت نام در این دوره تحصیلی نیستند.
 • متقاضیانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته می باشند، در صورت نداشتن مشکلی از نظر وضعیت نظام وظیفه، می توانند برای ثبت نام این مقطع تحصیلی اقدام کنند.
 • فارغ التحصیلان مقطع کاردانی رشته های گروه پزشکی، در صورتی مجاز به ثبت نام دوره بدون کنکور کارشناسی پیوسته می باشند که تعهد خدمت خود را به پایان رسانده باشند. لازم به ذکر است که این دسته از داوطلبان بایستی در زمان ثبت نام حضوری، گواهی پایان طرح تعهد خدمت خود را به دانشگاه محل پذیرش ارائه دهند.
 • مشمولانی که در گذشته در یکی از دانشگاه ها در حال تحصیل بوده اند ولی از رشته تحصیلی خود منصرف یا اخراج شده اند، مجاز به ثبت نام این دوره نیستند مگر آن که دارای کارت پایان خدمت یا گواهی معافیت از خدمت باشند.
 • افرادی که علاقه مند به انتخاب رشته مهندسی دریا _ دریانوردی هستند، می بایست دارای سلامت کامل جسمانی علی الخصوص از نظر بینایی و کور رنگی باشند.
 • داوطلبانی که دارای مدرک حوزوی هستند، مدرک آن ها معادل دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه تلقی شده و به شرط عدم تحصیل همزمان در حوزه و نداشتن مشکل نظام وظیفه، منعی برای ثبت نام نخواهند داشت.

ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته

  • متقاضیان باید دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند.
  • داشتن گواهی نامه کاردانی رشته های مورد تایید وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و همچنین مراکز ضمن خدمت آموزش و پرورش جهت شرکت در پذیرش این مقطع الزامی می باشد.
  • آن دسته از داوطلبانی که در گذشته در مقطع کارشناسی پیوسته مشغول به تحصیل بوده اند ولی بنا به دلایلی ادامه تحصیل نداده اند و دارای مدرک کاردانی می باشند، در صورتی که از لحاظ وضعیت نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند، می توانند در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنند. بدیهی است این دسته از داوطلبان به تشخیص معاونت آموزشی دانشگاه باید دروس جبرانی بگذرانند.
  • دانش آموختگان رشته های گروه پزشکی مقطع کاردانی در صورتی که طرح تعهد خدمت خود را به پایان رسانده باشند، می توانند ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته را انجام دهند. لازم به ذکر است این دسته از داوطلبان باید مدرک پایان طرح تعهد خدمت خود را در زمان ثبت نام حضوری به دانشگاه ارائه دهند.
  • متقاضیان باید توجه کنند که در صورت پذیرفته شدن، باید جهت فارغ التحصیلی موفق به کسب معدل کل دوره 12 شده باشند. در غیر این صورت فقط گواهی گذراندن دروس دوره دریافت خواهند کرد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

کسانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد بدون کنکور را دارند می بایست مداک زیر را دارا باشند:

 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی داوطلب
 • اصل دیپلم (درصورت نداشتن آن ارائه گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی)
 • ارائه مدارک گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه مخصوص آقایان
 • تکمیل نمودن فرم های دفترچه ثبت نام
 • داشتن تاییدیه تحصیلی
 • عکس 4*3 شش قطعه

معرفی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

داوطلبانی که قصد دارند نسبت به ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اقدام نمایند، ابتدا می بایست از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که در واحدهای دانشگاهی آن ارائه شده است، مطلع باشند و سپس به انتخاب رشته بپردازند. برای آن که بتوانید به تمامی رشته های ارائه شده در هر مقطع دست پیدا کنید، مندرجات دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد را مورد بررسی قرار دهید.

جهت دریافت فایل پی دی اف دفترچه ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه می توانید به لینک موجود در جدول زیر مراجعه نمایید. همچنین درصورت انتشار دفترچه مابقی مقاطع لینک مربوط به هرکدام فعال خواهد شد.

جدول دفترچه های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401
مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک نمایید.)

مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

اطلاع از شرایط و ضوابط پذیرش همچنین تمامی جزئیاتی که مربوط به ثبت نام داوطلبان می باشد، در قالب دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد به اطلاع آن ها رسانده می شود. بنابراین باید از اهمیت دریافت و بررسی این دفترچه قبل از اقدام به نام نویسی غافل نشد. ثبت نام پذیرش بدون کنکور بهمن ماه نیز از روش مراجعه حضوری به شیوه الکترونیکی تغییر یافته است و با مراجعه به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با نشانی azmoon.iau.ac.ir و یا azmoon.org انجام می گیرد.

سوالات متداول

1- ثبت نام بدون کنکور کارشناسی نا پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال اول 1401 در چه زمانی انجام می شود؟

این فرآیند در بازه زمانی 25 تیر ماه لغایت 5 مرداد ماه انجام شد که مهلت مجدد آن تا 8 شهریور ماه تمدید شده است.

2- نحوه ثبت نام بدون کنکور 1401 دانشگاه آزاد به چه صورت می باشد؟

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد در نیمسال تحصیلی اول و دوم به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.org اجرا خواهد شد.

3- چه زمانی می توان نسبت به نام نویسی در مقطع کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم دانشگاه آزاد 1401 اقدام کرد؟

هنوز زمان این فرآیند مشخص نمی باشد اما معمولا در آذر ماه صورت می پذیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…۵۹۳ نظر

 1. سلام. وقت بخیر
  زمان ثبت نام کارشناسی پیوسته بدون کنکور اعلام شده؟!
  مشخص هست چه تاریخی اعلام میشه؟

 2. با سلام
  آیا امکان انتخاب چندین رشته مانند شیمی کاربردی ، شیمی محض و … برای انتخاب رشته کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور شهر تهران وجود دارد ؟ ( منظور این است که هر زمانی که ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی پیوسته بدون کنکور آزاد فعال شد ، در دفترچه انتخاب رشته برای شهر تهران امکان ثبت چندین رشته هست یا فقط یک رشته را میتوان انتخاب نمود ؟ )
  باتشکر

  • با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۰، امکان انتخاب ۲۰ رشته از هر گروه تحصیلی برای افراد وجود دارد.

 3. سلام امکانش هست با معدل ۱۹/۴۰در رشته کامپیوتر کار دانش وارد دانشگاه آزاد شد و رشته حسابداری رو خوند؟

  • با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی سال ۱۴۰۰، دانش آموزان نظام جدید محدودیتی از بابت تغییر رشته ندارند.

 4. سلام من دیپلم وپیشدانسگاهی ریاضی فارغ التحصیل شدم کاردانی شهرسازی ازعلمی کاربردی سال ۹۱وکارشناسی( تکنولوژی ساختمان عمران-ساختمان)ازغیرانفاعی سال ۹۵ فارغ التحصیل شدم الان میتونم ازیه طریقی مدرکموپیوسته کنم پیوسته عمران-عمران برای داشتن نمرات ۱۲میشه کاری کردچون زیر۱۲هم موجوده به هرنحومیخوام پیوسته عمران کنم لطفامنوراهنمایی کنین

  • با سلام و وقت بخیر، متاسفانه امکان تبدیل مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به مدرک کارشناسی پیوسته وجود ندارد.

 5. سلام و وقت بخیر بنده با کارشناسی ظرستاری میتونم ارشد بدون کنکور عمران بخونم

 6. با سلام
  من دیپلم تجربی دارم میخواستم برای رشته علوم کامپیوتر دانشگاه ازاد بخونم
  ایا من اجازه شرکت در کارشناسی پیوسته رو دارم ؟ ( چون تو دفترچه برای رشته ریاضی زده بود یا شایدم اشتباه میکنم )‌
  اگر اجازه ثبت نام در کارشناسی پیوسته رو نداشته باشم چطورباید از طریق داشنگاه ازاد وارد این رشته بشم ؟

  • با سلام، شما محدودیتی بابت نام نویسی در در رشته ی مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی پیوسته، دانشگاه آزاد نخواهید داشت.

 7. مهندس حاج حمیدایمانزاده

  باسلام اعلام تمدیدمهلت انتخاب رشته واعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد۱۴۰۱

 8. باسلام خدمت شما اگر کسی رشته انسانی باشد می تواند بدون کنکور رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد برود احتمال قبولی است

 9. سلام خسته نباشید با دیپلم فنی حرفه ای میشه دانشگاه ازاد تهران رشته زبان ثبت نام کرد؟؟؟(با توجه به اینکه دروس عمومی فنی و نظری متفاوته)

  • با سلام، بله، در صورتی که مدرک دیپلم فنی و حرفه ای شما، نظام جدید (۳-۳-۶) باشد، مجاز به ثبت نام و انتخاب رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه های آزاد می باشید و محدودیتی نخواهید داشت.

 10. مرتصی پور کریمی

  سلام خسته نباشید ببخشید مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی به اتمام رسیده
  آیا امکان تمدیدش هست ؟

  • با سلام و احترام، متاسفانه زمان ثبت نام به اتمام رسیده است، شما متوانید زمان تمدید نام نویسی را از بخش (ارتباط با ما) سامانه رسمی دانشگاه آزاد پیگیری نمایید.

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره