تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

مرکز سنجش آموزش پزشکی، برای پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نماید. علاقه مندانی که قصد دارند در این رشته ها به تحصیل بپردازند، می بایست با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به انجام فرآیند ثبت نام خود در آزمون مذکور اقدام کنند. لذا داوطلبان با این پرسش مواجه هستند که چه زمانی باید نام نویسی خود را به انجام برسانند؟ در ادامه مطلب، اطلاعاتی را در خصوص این امر در اختیار شما قرار می دهیم.

لینک مستقیم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

تا کنون تاریخ دقیق ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 اعلام نشده است اما پیش بینی می شود این فرآیند از 30 بهمن تا 10 اسفند 1401 صورت گیرد.

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

مرکز سنجش آموزش پزشکی، به عنوان مجری برگزاری این آزمون فرصتی را به عنوان مهلت ثبت نام تعیین نموده و آن را به اطلاع داوطلبان می رساند که این امر از طریق اطلاعیه های رسمی سایت sanjeshp.ir انجام می شود. هنوز تاریخ دقیقی از زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 اعلام نشده است اما از آنجایی که سال گذشته بازه زمانی نام نویسی از 30 بهمن لغایت 10 اسفند تعیین شده بود، پیش بینی می شود مهلت تعیین شده در اوایل اسفند 1401 قرار داشته باشد. 

علاوه بر این به طور معمول زمان مجددی تحت عنوان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 برای داوطلبان باز مانده از فرآیند نام نویسی در نظر گرفته می شود. با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای در رابطه با این موضوع برای سال 1402 منتشر نشده است، پیش بینی می شود این فرآیند مانند سال گذشته از 21 لغایت 23 فروردین 1402 در نظر گرفته شود تا داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده بودند یا اطلاعات وارد شده آن ها نیاز به ویرایش دارد بتوانند از این فرصت استفاده نمایند. متقاضیان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان ثبت نام به کانال تلگرام کارشناسی ارشد مراجعه نمایند.

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

متقاضیانی که مایل اند شانس خود را برای پذیرش در این آزمون امتحان نمایند، می بایست با رعایت تمامی نکات و در نظر گرفتن ضوابط قید شده در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نسبت به درج اطلاعات خود مطابق مراحل زیر در سایت ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام کنند.

  1. وارد شدن به سایت مرکز سنجش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir و کلیک بر روی لینک “ثبت نام آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 1402”
  2. در مرحله دوم باید واریز هزینه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 و خرید کارت اعتباری مربوطه انجام شود.
  3. اکنون می بایست به دریافت فرم ثبت نام و تکمیل آن مطابق با اطلاعات هویتی و تحصیلی اقدام کرد.
  4.  پس از تکمیل فرم ثبت نام و تائید نهایی، سامانه یک کد پیگیری 16 رقمی برای داوطلبان صادر می نماید که لازم است آن را تا پایان مراحل پذیرش در دانشگاه نزد خود حفظ کنید. 

توجه داشته باشید داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در 2 گروه امتحانی می باشند، بایستی 2 کارت اعتباری خریداری نمایند.

ممکن است داوطلبانی که در موعد مقرر در آزمون ورودی رشته های گروه پزشکی مقطع کارشناسی ارشد نام نویسی کرده اند، پس از اتمام بازه ثبت نام متوجه شوند که در درج اطلاعات و یا بارگذاری عکس خود دچار اشتباه شده اند. در این صورت می توانند در فرصتی که برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی دارند اصلاحات مورد نظر را اعمال نمایند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 چه زمانی انجام می شود؟ (تاریخ صورت سوال و کل پاسخ تغییر داده شد)

هنوز زمان دقیقی برای نام نویسی مشخص نشده است اما پیش بینی می شود زمان ثبت نام از 30 بهمن الی 10 اسفند ماه 1401 در نظر گرفته شود.

2- آیا مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 تمدید می گردد؟ (تاریخ صورت سوال و کل پاسخ تغییر داده شد)

با توجه به روند ثبت نام در سال گذشته، پیش بینی می شود مهلت تمدید این فرآیند در بازه زمانی 21 الی 23 فروردین 1402 صورت گیرد.

3- آیا برای نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می بایست حضورا مراجعه کنیم؟

خیر؛ ثبت نام در آزمون مذکور به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjeshp.ir انجام می گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد