تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 1400
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله متقاضیان زیادی در آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت شرکت کرده و خود را جهت ورود به دوره تخصص محک می زنند. آزمون این دوره ، روز 30 و 31 خرداد برگزار شد که امکان اعتراض به کلید سوالات نیز پس از انتشار در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir فراهم بود. پس از قرار گرفتن کلید نهایی در سایت ، نتایج اولیه اعلام شده و مهلت انتخاب رشته نیز آغاز می شود. آن دسته از داوطلبانی که در آزمون این دوره شرکت کرده اند از 26 تا نهایت 30 تیر ماه مهلت انجام فرآیند انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت و ثبت آن در سامانه را دارند. به این منظور می بایست دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 را از سایت انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت دریافت کرده و به دقت مورد مطالعه قرار دهند. پس از ثبت انتخاب رشته ، مدت زمانی طول می کشد تا نتایج آن اعلام شده و وضعیت دعوت به مصاحبه داوطلبان نیز مشخص شود. در ادامه به زمانی که نتایج انتخاب رشته منتشر خواهد شد ، می پردازیم.

انتخاب رشته آزمون دکترای وزارت بهداشت از 26 تیر آغاز و تا 30 تیر ادامه داشته و نتایج آن در مرداد ماه از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ، قابل دسترسی است.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکترای وزارت بهداشت 98

آزمون دکتری تخصصی در روزهای آخر خرداد ماه برگزار شد و با اعلام نتایج اولیه ، داوطلبان جهت انتخاب رشته تقریبا چند روز فرصت دارند تا کد رشته / محل های مورد نظر خود را از دفترچه استخراج کرده و پس از چیدمان آن بر اساس علاقه و شانس قبولی ، در سامانه به ثبت نهایی برسانند. نتایج این لیست انتخابی ، هفته سوم مرداد ماه از طریق سایت sanjeshp.ir منتشر شده و مراکزی که از شرکت کنندگان دعوت به مصاحبه به عمل آورده اند ، قابل مشاهده خواهند بود. بنابراین قبولی اولیه و یا نتیجه موفقیت آمیز انتخاب رشته ، بیانگر قبولی نهایی شرکت کنندگان نمی باشد. چراکه تعداد داوطلبانی که در مرحله اول مجاز به انتخاب رشته شده اند ، دو برابر ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و موسسات بوده و جهت پذیرش قطعی باید در جلسه مصاحبه ای که از سوی دانشگاه مورد نظر ترتیب داده می شود ، شرکت نمایند.

بنابراین جهت اطلاع از این که کدام دانشگاه ، شما را به مصاحبه دعوت می کند و یا اصلا جهت مصاحبه انتخاب می شوید یا خیر ، باید تا هفته سوم مرداد صبر نموده و پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 اقدامات لازم را انجام دهید. با توجه به این که تاریخ دقیق اعلام نتایج تاکنون مشخص نشده است ، داوطلبین گرامی به جای مراجعه مداوم به سایت جهت اطلاع از زمان انتشار نتایج ، می توانند به عضویت کانال تلگرام دکتری درآمده که به محض اعلام نتایج ، اطلاع رسانی می شود.

آن دسته از داوطلبان آقا که درحال انجام خدمت نظام وظیفه هستند ، دقت داشته باشند که اگر قبولی آن ها نهایی و قطعی شده باشد حتما باید تا تاریخ 31 شهریو ماه سال 98 گواهی مبنی بر پایان خدمت ، ترخیص و یا معافیت تحصیلی را اخذ نمایند. در غیر این صورت قبولی آن ها بی اثر و امکان ثبت نام ، از آن ها سلب خواهد شد. سایر داوطلبان با مطالعه کامل دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 می توانند از تمام شرایط و جزئیات مربوطه اطلاع یابند. شما داوطلبان عزیز درصورتی که در رابطه با زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 و یا نحوه اجرای آن و نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت سوالی داشته و اگر در زمینه نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 هم دچار ابهاماتی هستید ، می توانید بر روی لینک های مرتبط با هر مطلب کلیک نموده و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری