تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز | sums.ac.ir

ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز | sums.ac.ir

معرفی سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز
ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز | sums.ac.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه علوم پزشکی شیراز هر ساله نسبت به جذب دانشجو در رشته های مختلف پزشکی و پیراپزشکی اقدام می نماید. این دانشگاه علاوه بر تعلیم و آموزش جوانان در حوزه های پزشکی ، مسئولیت تامین بهداشت و درمان استان را نیز بر عهده دارد. دانشگاه علوم پزشکی شیراز جهت ارائه خدمات خود در بخش های آموزشی و درمانی ، سایتی را راه اندازی کرده است تا علاوه بر عرضه خدمات ، بتواند به واسطه آن اخبار و اطلاعیه های آموزشی ، بهداشتی و درمانی منطقه را نیز در اختیار عموم قرار دهد.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز دارای سامانه ای به نشانی sums.ac.ir می باشد.

سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز

انجام بسیاری از امور دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به صورت اینترنتی و از طریق سایت sums.ac.ir انجام می پذیرد. دانشگاه علوم پزشکی استان فارس دارای 17 دانشکده بوده و دسترسی به سامانه هر یک از این دانشکده ها از طریق سایت مذکور امکان پذیر می باشد.

معرفی دانشکده ها و مراکز آموزشی درمانی تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی شیراز تنها بخش کوچکی از خدمات این سایت را شامل می شود. هنگامی که به سایت این دانشگاه مراجعه نمایید با لیستی از خدمات الکترونیکی مواجه می شوید که نه تنها برای دانشجویان ، بلکه برای کارکنان و استفاده عموم مردم طراحی شده است. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی خدمات و بخش های مختلف سایت sums.ac.ir بپردازیم.

معرفی خدمات سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دانشگاه های علوم پزشکی علاوه بر مباحث آموزشی در حوزه های بهداشتی و درمانی نیز فعالیت دارند و از همین رو ، خدمات الکترونیکی آن ها تنها محدود به دانشجویان نبوده و کارکنان دانشگاه و عموم مردم را هم در بر می گیرد. در ادامه می توانید عناوین برخی از خدمات سایت sums.ac.ir را مشاهده نمایید.

خدمات ویژه دانشجویان

خدمات ویژه کارکنان

دانشگاه علوم پزشکی شیراز سامانه ای را تحت عنوان سامانه یکپارچه اطلاعات کارمند (رشد) با هدف ارائه خدمات به کارکنان خود ، راه اندازی کرده است. کارمندان این دانشگاه می توانند با مراجعه به سامانه و وارد نمودن کد ملی و رمز عبور ، به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنند. از جمله خدماتی که از طریق این سامانه در اختیار کارمندان قرار می گیرند عبارتند از:

  • ثبت درخواست نقل و انتقال
  • صدور گواهی اشتغال
  • آموزش ضمن خدمت
  • و…

سامانه حضور و غیاب و مرخصینیز از دیگر خدمات سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شمار می رود که کارمندان می توانند با استفاده از کد پرسنلی و رمز عبور خود ، وارد سامانه شده و حضور یا مرخصی خود را به ثبت برسانند.

خدمات عموم مردم

همان طور که پیش از این اشاره کردیم ، خدمات سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز تنها معطوف به کارمندان و دانشجویان نبوده و خدماتی نیز برای دیگر کاربران در نظر گرفته شده است. کاربران می توانند با مراجعه به بخش “نوبت دهی”، نسبت به دریافت نوبت در مراکز درمانی و بیمارستان های استان فارس اقدام نمایند.

بخش ثبت نام و اطلاع رسانی آزمون های استخدامی نیز جهت انتشار اطلاعیه ها و قرارگیری لینک های مربوطه طراحی شده است. شما می توانید با کلیک روی هر یک از لینک های موجود در مقاله ، به بخش مورد نظر در سایت sums.ac.ir دسترسی پیدا کنید. شایان ذکر است اطلاعات مکانی مراکز بهداشتی استان فارس نیز از طریق سایت مذکور در اختیار کاربران قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز | sums.ac.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره