خانه کارشناسی ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی

دفترچه سوالات کنکور ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی
دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی
پس از کنکور سراسری ، آزمون کارشناسی ارشد ، معمولا بیشترین جامعه آماری شرکت کنندگان را دارد. علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام ارشد باید بدانند که لزومی ندارد رشته انتخابی با مدرک لیسانس آن ها یکسان باشد. از همین رو داوطلبان از رشته های متنوعی می توانند جهت ثبت نام ارشد در رشته اقیانوس شناسی فیزیکی اقدام نمایند.

حال داوطلبانی را در نظر بگیرید که از رشته های دیگر ، قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی را دارند و به اندازه کافی با این رشته امتحانی آشنا نیستند و یا متقاضیانی که برای بار اول می خواهند در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنند. برای این افراد طبیعی است اگر چندان با نوع سوالات آزمون کارشناسی ارشد آشنا نباشند. تهیه و مطالعه منابع مناسب ، لازم است اما آیا کافی نیز هست؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که با دسترسی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال های گذشته می توان مسیر موفقیت را برای خود هموار کرد؟

آشنایی با نوع سوالات آزمون کارشناسی ارشد در سال های گذشته ، اعتماد به نفس داوطلب را افزایش داده و می تواند او را با بخش های مهم دروس مختلف ، آشنا سازد. از همین رو تیم ایران مشاوره تلاش کرده است که با جمع آوری سوالات آزمون کارشناسی ارشد ” رشته اقیانوس شناسی فیزیکی ” و پاسخ های آن در سال های گذشته بتواند نقشی در موفقیت شما داوطلبان گرامی ایفا کند.

تمامی داوطلبان جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد می توانند در یک رشته شناور و یک رشته اصلی ثبت نام کنند.

دفترچه و کلید سوالات چند سال اخیر کنکور کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی

انتخاب بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد همواره جزو دغدغه های داوطلبان این آزمون مهم بوده و هست. معمولا همه داوطلبان به دنبال کتاب هایی هستند که حاوی نمونه سوالات کنکور سال های گذشته باشد تا علاوه بر این که بتوانند مهارت تست زنی خود را در این آزمون تقویت کنند ، با مسائل مهم و نوع سوالاتی که از آن ها طرح می شود نیز آشنا گردند.

مسئله ای که وجود دارد این است که اکثریت کتاب ها و منابع کنکور کارشناسی ارشد ، مختص یک عنوان درسی خاص هستند و سوالات کنکور سال های گذشته ای که در بر دارند نیز مربوط به همان درس می شود. بنابراین بسیاری از داوطلبان برای جمع آوری و دسترسی به تمام سوالات آزمون کارشناسی ارشد ، اقدام به خرید چندین کتاب متفاوت می کنند و این کار آن ها مشکلاتی را در پی دارد. به عنوان مثال تعدد منابع کنکور کارشناسی ارشد می تواند موجب سردرگمی داوطلب شود و حتی گاهی او را با کمبود وقت مواجه نماید. حال چه می توان کرد؟

در پاسخ به سوال فوق می توان توصیه کرد داوطلبان ، منابعی که واقعا به آن ها نیاز دارند را تهیه کنند و برای آشنایی با سوالات سایر مواد آزمون رشته امتحانی ، به دفترچه و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد سال های گذشته که دسترسی به آن ها نیز آسان تر است ، مراجعه نمایند. کلیه داوطلبان گرامی جهت آشنایی با ” سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی “ می توانند با کلیک بر روی شماره سال هایی که در جدول زیر قرار دارند ، نسبت به دریافت دفترچه و کلید سوالات هر دوره اقدام کنند.

دانلود دفترچه و کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی
دفترچه سوالاتکلید سوالات
سال 94سال 94
سال 95سال 95
سال 96سال 96
سال 97سال 97
سال 98سال 98

مواد آزمون و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی

داوطلبان جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ، باید کدرشته امتحانی خود را انتخاب کنند و با توجه به آن نسبت به برنامه ریزی کنکور ارشد اقدام نمایند. از همین رو لازم است ابتدا رشته های ارشد را مورد بررسی قرار دهند و از کد ضریب های آن ها ، مواد آزمون ، عنوان رشته ها و گرایش ها مطلع شوند. در این بخش قصد داریم جزئیات مذکور را برای ” رشته اقیانوس شناسی فیزیکی “ ، که دارای 1 رشته و کد ضریب است ، بیان کنیم.

مواد آزمون کارشناسی ارشد رشته اقیانوس شناسی فیزیکی
عنوان رشته – گرایشکد ضریبمواد آزمونضریب
اقیانوس شناسی فیزیکی1زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)1
اقیانوس شناسی فیزیکی – دینامیک اقیانوسیفیزیک3
ریاضی2

نمونه سوالات آزمون کارشناسی ارشد ، بیشتر از همه برای داوطلبانی مناسب است که برای اولین بار قصد شرکت در این آزمون را دارند و هیچ پیش زمینه ای نسبت به سوالات آن ندارند. به ویژه اگر رشته امتحانی متقاضی با رشته تحصیلی او متفاوت باشد ، این سردرگمی چند برابر بروز می کند. از همین رو مطالعه و آشنایی با سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال های گذشته ، می تواند تا حد مطلوبی از اضطراب داوطلبان بکاهد و بر میزان اعتماد به نفس آن ها اضافه کند.


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد