9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

میزان هزینه ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 1401

داوطلبان ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی 1401 می بایست هزینه نام نویسی خود را همزمان با شروع فرآیند ثبت نام در 31 مرداد ماه از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به صورت آنلاین و به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. واریز وجه مربوطه و خرید شماره سریال شرکت در آزمون نیاز به طی مراحلی دارد تا روند پرداخت و ثبت نام با موفقیت انجام گیرند که در این مقاله به شرح آن می پردازیم.

هزینه شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401 مبلغ 140 هزار تومان است.

میزان هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 1401 چقدر است؟

مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401 هزینه خرید کارت اعتباری جهت نام نویسی آزمون مذکور در سال 1401 برابر با 140 هزار تومان است که می توان آن را از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org خریداری کرد.

این هزینه به حساب مشخص شده در سازمان تامین اجتماعی واریز خواهد شد که مراحل پرداخت آن به صورت اینترنتی انجام می گیرد. لازم بهد ذکر است پس از خرید، یک شماره سریال 12 رقمی در اختیار شما قرار می گیرد که بایستی از آن برای انجام و تکمیل ثبت نام خود استفاده کنید.

چند بار باید هزینه پرداخت کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تنها یک بار نیاز به پرداخت هزینه وجود دارد. این هزینه شامل تمامی مراحل آزمون می شودو این یعنی در صورتی که در آزمون کتبی قبول شوید و به مرحله مصاحبه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی راه پیدا کنید، دیگر نیاز به پرداخت مجدد هزینه ای نیست.

اما اگر به هر دلیلی و در هر مرحله ای از آزمون پشیمان شوید و قصد پس گرفتن پول خود را داشته باشید، این امکان وجود نداشته و وجه واریزی تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد. همچنین توجه به این نکته هم بسیار اهمیت دارد که کد رهگیری ثبت نام را تا پایان مراحل استخدام حفظ کنید و آن را گم نکنید.

اطلاعات مورد نیاز برای خرید کارت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

متقاضیان در زمان نام نویسی می بایست اطلاعات لازم برای انجام این فرآیند را به هنگام خرید کارت مربوطه در سایت وارد نمایند که در جدول زیر به آن ها اشاره شده است.

اطلاعات مورد نیاز برای خرید کارت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401
اطلاعات فردیاطلاعات کارت
نام و نام خانوادگیشماره کارت
شماره تلفن ثابترمز دوم کارت
شماره تلفن همراهCVV2
پست الکترونیکتاریخ انقضای کارت

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

برای خرید کارت اعتباری که با آن امکان ثبت نام در آزمون استخدامی را پیدا می کنید، باید از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی، و به شکل الکترونیکی اقدام به انجام این امر نمایید. واریز وجه مربوطه به وسیله تمام کارت های اعتباری عضو شتاب که رمز اینترنتی آن ها فعال شده است قابل پرداخت می باشد.

مراحل خرید کارت اعتباری

 • ابتدا با وارد کردن آدرس سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org وارد این وبسایت شده و بخش “سایر آزمون های استخدامی” در منوی سمت راست سایت را انتخاب نمایید.

اولین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

 • در این قسمت گزینه “سیستم ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 1401” را پیدا و روی آن کلیک کنید.

دومین مرحله ثبت نام آزموناستخدامی تامین اجتماعی

 • در این گام شما وارد صفحه ثبت نام آزمون شده اید که نخست لازم است نکات مهمی که در این صفحه ذکر شده را با دقت مطالعه و پس از آن در منوی سمت راست بر روی گزینه “خرید کارت اعتباری” کلیک نمایید.

سومین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

 • اکنون شما در صفحه خرید اینترنتی کارت های اعتباری سازمان سنجش هستید. در این بخش باید سر تیتر “آزمون استخدامی” را پیدا و زیر تیتر “سریال ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 1401” را انتخاب کنید و “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

 • در این صفحه شما بایستی اطلاعات فردی خود را در کادرهای مربوطه وارد و درگاه پرداخت را نیز انتخاب کنید و با زدن “تایید و ادامه” به مرحله بعدی بروید.

پنجمین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 • در این مرحله شماره پیگیری پرداخت به شما نشان داده می شود، حتما آن را در جایی یادداشت کرده و نگه دارید، تیک مربع “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری را نیز یادداشت نموده ام” بزنید و “ادامه روند پرداخت” را فشار دهید.

ششمین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

 • در صفحه بانک، اطلاعات کارت خود، کد امنیتی و رمز پویا را وارد کنید و دکمه “پرداخت” را بزنید. با انجام پرداخت به شما کد رهگیری و شماره سریال کارت اعتباری برای شرکت در آزمون داده می شود که باید حتما آن ها را یادداشت و نگهداری کنید.

هفتمین مرحله ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی

در ادامه می توانید با بازگشت به مرحله سوم ثبت نام و انتخاب گزینه “تایید وادامه _ گام بعدی” مراحل نام نویسی خود را کامل نمایید.

در ضمن کارت بانکی که می خواهید با آن پرداخت را انجام دهید، می تواند کارت دوستان یا اقوام شما نیز باشد و هیچ الزامی در یکی بودن نام صاحب کارت و متقاضی وجود ندارد. علاوه بر آن که می توانید از کارت های هدیه بانک ها که موجودی کافی و همینطور رمز پرداخت اینترنتی دارند نیز استفاده نمایید.

بازیابی شماره سریال ثبت نام

اگر شما پرداخت وجه را انجام داده اید و از کسر هزینه مطمئن هستید اما کارت اعتباری را دریافت نکرده اید، یا شماره سریال مربوطه را دریافت اما آن را فراموش کرده اید، با ورود به بخش “مشاهده مشخصات کارت” می توانید کارت اعتباری خود را مشاهده کنید. این کار به دو روش امکان پذیر است:

جستجو با شماره سفارش

جستجو با شماره سفارش

جستجو با شماره پیگیری درگاه پرداخت

شماره پیگیری پرداخت یک عدد منحصر به فرد است که به هر سفارش اختصاص داده می شود که با آن می توانید وضعیت خود را پیگیری کنید.

جستجو با شماره پیگیری درگاه پرداخت

اقدامات برای موفق نبودن پرداخت

 • اگر شماره پیگیری پرداخت را مشاهده ننموده اید: در صورتی که این شماره به شما نشان داده نشود یعنی درخواست شما با مشکل رو به رو شده است و پرداخت انجام نشده است.
 • اگر کارت اعتباری خریداری شده را مشاهده نمی کنید: اگر از پرداخت خود مطمئن هستید، وارد بخش “مشاهده مشخصات کارت” شده و با ورود مشخصات فردی که هنگام ثبت نام وارد کرده بودید، کارت خود را مشاهده کنید. اگر پرداخت موفق نبوده باشد، در این بخش به شما اطلاع می دهد.
 • اگر پیامک کسر وجه برای شما آمده اما در سایت پیام عدم موفقیت تراکنش را به شما نشان می دهد: یعنی مبلغ از حساب شما کسر شده اما به دلایلی پرداخت انجام نشده و این وجه خودکار به حساب شما برخواهد گشت. در صورتی که تا 72 ساعت این مبلغ باز نگشت، با پشتیبانی درگاه پرداخت انتخابی خود تماس بگیرید.
 • در هنگام پرداخت وجه، اینترنت شما قطع شده است: در این شرایط هم به بخش “مشاهده مشخصات کارت” بروید و وضعیت خود را بررسی کنید.

نکات تکمیلی برای خرید کارت اعتباری آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

 • حتما اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری خود را تا پایان اعلام نتایج نهایی نزد خود نگه دارید.
 • پیش از خرید سریال ثبت نام، به عنوان کارت اعتباری کاملا توجه کنید و دفترچه راهنما و اطلاعیه ها را مطالعه کنید؛ در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده سازمان سنجش نخواهد بود.
 • اگر ثبت نام را ناقص انجام داده باشید، نه مبلغ پرداختی شما به حسابتان بازگشت داده می شود و نه ترتیب اثری به ثبت نامتان داده خواهد شد.
 • اگر برای مشاهده کارت اعتباری تان با پیغام “این مشخصات در سامانه موجود نیست” رو به رو شدید، به این دلیل است که مشخصات فردی تان را مطابق با آن چه در زمان خرید کارت ثبت کرده بودید وارد نکرده اید و بایستی با دقت بیشتری اقدام به وارد کردن اطلاعاتتان نمایید.

 

سوالات متداول

1- هزینه خرید کارت اعتباری آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی ۱۴۰۱ چقدر است؟

این هزینه برابر با 140 هزار تومان می باشد.

2- خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از چه طریق امکان پذیر است؟

این فرآیند به صورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org انجام می پذیرد.

3- در صورت فراموش نمودن یا گم کردن شماره سریال خریداری شده جهت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی، آیا امکان بازیابی آن وجود دارد؟

بله، امکان بازیابی شماره سریال خریداری شده وجود دارد که مراحل آن به طور کامل در متن مقاله ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی