تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

لیست آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

داوطلبان واجد شرایطی که ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401  خود را در زمان مشخص شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور انجام داده اند، باید برای حضور در جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه خود را که چند روز قبل از شروع آزمون بر روی سایت سازمان مذکور قرار می گیرد‏، دریافت کنند.

همراه داشتن کارت شناسایی و کارت ورود به جلسه در جلسه آزمون الزامی می باشد اما ممکن است عده ای از شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش  1401 متوجه شوند که اطلاعات مندرج در آن با هویتشان مغایرت دارد که برطرف کردن نواقص موجود درکارت از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون صورت می گیرد.

داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانند در روز چهارشنبه مورخ 14 اردیبهشت ماه 1401 از ساعت 8 لغایت 12 و 14 الی 17 به باجه های رفع نقص آزمون مراجعه کنند.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

همان طور که ذکر شد، ممکن است اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، نام پدر، عکس داوطلبی، زبان خارجی مورد نظر، کد و نام رشته امتحانی ثبت شده بر روی کارت اشتباه باشد که در این مواقع شما می توانید از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص موارد لازم را اصلاح نمایید. اگر اشکالات کارت مربوط به عکس (واضح نبودن و یا نداشتن مهر) باشد داوطلب باید با به همراه داشتن دو قطعه عکس پرسنلی و کارت شناسایی معتبر به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه و پیگیر ویرایش کارت خود باشد.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص با توجه به زمان صدور کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون، مشخص می گردد که معمولا بعد از انتشار کارت، می توان جهت رفع اشکالات مندرج بر روی کارت اقدام کرد. برای سال 1401 نیز متقاضیان می توانند در روز چهارشنبه مورخ 14 اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 8 لغایت 12 و 14 الی 17 به آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت مراجعه به باجه های رفع نقص

 1. اگر اطلاعات روی کارت به اشتباه درج شده باشند، باید به هنگام مراجعه به باجه ها، کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار خود را به همراه داشته باشید.
 2. اگر عکس داوطلبی دارای مشکلی می باشد، مثلا واضح نبوده، متعلق به شخص دیگری بوده و یا اصلا بدون عکس باشد، می بایست موقع مراجعه به مراکز رفع نقص، 2 قطعه عکس 4×3، کارت ملی یا شناسنامه عکس دار به همراه خود ببرید.
 3. چنانچه اطلاعات مندرج بر روی کارت به صورت ناخوانا ثبت شده باشند‏، به همراه داشتن مدرک خاصی لازم نیست و فقط باید به صورت حضوری به نزدیک ترین باجه رفع نقص مراجعه کنید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

با مشخص شدن زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش  1401 داوطلبان باید چند روز قبل از زمان برگزاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و ثبت اطلاعات خواسته شده، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

توجه نمایید داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام، نمی توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، باید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، اطلاعات خود را بازیابی کنند. شایان ذکر است که سازمان سنجش آموزش کشور به دو صورت زیر اقدام به برطرف نمودن نواقص کارت ورود به جلسه می کند:

 1. به صورت اینترنتی و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه: برخی از اطلاعات را می توان در زمان دریافت کارت با مراجعه به قسمت ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401ویرایش کنند.
 2. مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص: بعضی از اطلاعات درج شده بر روی کارت مانند عکس، نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد رشته امتحانی و جنسیت، از طریق سایت سازمان سنجش قابل ترمیم نمی باشد که در این صورت داوطلب باید به آدرس باجه های رفع نقص مستقر در مرکز هر استان مراجعه نمایند. حال ممکن است از خود بپرسید، این باجه ها در کدام نقطه از شهر می باشند؟ در جواب باید بگوییم که آدرس دقیق و شماره تلفن آن ها از طریق سایت رسمی سنجش اعلام می گردد که این لیست آدرس تمامی استان ها از طریق جدول ذیل نیز قابل دانلود می باشد.
باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
دانلود فایل آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

همانطور که می دانید سازمان سنجش مسئولیت برگزاری این آزمون را به عهده دارد و همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون، آدرس باجه های رفع نقص نیز از طریق همین سایت در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام، نمی توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند فقط باید با نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

 

سوالات متداول

1- آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 از طریق کدام سایت منتشر می شود؟

شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا این مقاله، نسخه پی دی اف آدرس باجه های رفع نقص این آزمون را دریافت نمایید.

2- چه زمانی می توان در سال 1401 به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمود؟

شرکت کنندگان می توانند در روز چهارشنبه مورخ 1401 ماه از ساعت 8 لغایت 12 و 14 الی 17 به ادرس مورد نظر مراجعه نمایند.

3- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 در چه تاریخی منتشر می شود؟

کارت ورود به جلسه این آزمون از تاریخ 13 اردیبهشت ماه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…۹ نظر

 1. سلام بنده بومیه۳۴ساله استان سیستان وبلوچستانم شهرزاهدان وکافینت اشتباهازده غیربومی واین نتیجه عکس میتونه توجواب آزمون داشته باشه لطفاراهنمایی کنیدکجادرستش ‌کنم

  • با سلام و درود، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می توانید نسبت به ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش اقدام نمایید.

 2. باسلام ببخشیدکافینت بنده روزده غیربومی درصورتیکه بنده۳۴ساله بومیه استان سیستان وبلوچستانم ومدارکم دارم ومحل های انتخابیمم برای آموزش مرورش اول زهدان وبعدشهرستان سربازبوده خواهش میکنم برای بنده ویرایش کنیددارم دیوانه میشم هرحازنگزدم کسی پاسخگونیست

  • با سلام، متاسفانه هم اکنون امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد لذا شما میتوانید از بخش سیستم پاسخگویی، درخواست خود را در خصوص موضوع مذکور ثبت نمائید.

 3. سلام وقت بخیر….من حوزه امتحانیم رو اشتباهی زدم میتونم الان حوزه رو بزنم همون شهری که جز بومی به حساب میام؟؟؟

  • با سلام و احترام، مطابق با آخرین اطلاعیه های منتشر شده سازمان سنجش، در حال حاضر امکان تغییر حوزه امتحانی وجود ندارد.

 4. من حوزه امتحانیم و کافینت اشتباه زده ورامین در صورتی که منیریه هستم آیا تغییر حوزه امتحانی امکان داره

  • با سلام و وقت بخیر، مطابق با آخرین اطلاعیه های سازمان سنجش، در حال حاضر امکان تغییر حوزه امتحانی آزمون وجود ندارد.

 5. سلام خسته نباشید
  در باجه های رفع نقص اگر فرد بومی باشه و موقع ثبت نام اشتباهی غیر بومی زده باشه هم قابل اصلاح هست ؟

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی