خانه آزمون استخدامی آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

لیست آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

داوطلبان واجد شرایطی که ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش خود را در زمان مشخص شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور انجام داده اند، باید برای حضور در جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه خود را که چند روز قبل از شروع آزمون بر روی سایت سازمان مذکور قرار می گیرد‏، دریافت کنند.

همراه داشتن کارت شناسایی و کارت ورود به جلسه در جلسه آزمون الزامی می باشد اما ممکن است عده ای از شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش  متوجه شوند که اطلاعات مندرج در آن با هویتشان مغایرت دارد که برطرف کردن نواقص موجود درکارت از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون صورت می گیرد.

داوطلبان می توانند به منظور رفع نقص کارت ورود به جلسه خود در روز پنجشنبه مورخ 7 اردیبهشت ۱۴۰۲ به باجه های مربوطه مراجعه نمایند.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

برخی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنائی در صورتی که دچار عیبی شده باشند برای رفع آنها احتیاجی به مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص نیست و تنها از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش تا تاریخ 8 اردیبهشت ۱۴۰۲ قابل پیگیری است.

نواقصی که از طریق اینترنتی قابل ویرایش هستند عبارت است از:

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • شماره شناسنامه
 • کد ملی
 • سهمیه 5 درصد ایثارگران
 • معدل آخرین مدرک تحصیلی

مواردی که باید به صورت حضوری مورد بررسی و ویرایش قرار بگیرند عبارت است از:

 • کارت فاقد عکس
 • واضح نبودن عکس در کارت ورود به جله
 • کارت فاقد مهر

زمان رفع نواقص کارت ورود به جلسه استخدام آموزگار ابتدایی

در برخی موارد داوطلبان باید حضورا به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند. زمان مراجعه به باجه های مربوطه با توجه به زمان صدور کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون، مشخص می گردد که معمولا بعد از انتشار کارت، می توان جهت رفع اشکالات مندرج بر روی کارت اقدام کرد. برای سال 1402 نیز متقاضیان استخدام آموزگار ابتدایی توانند در روز پنجشنبه مورخ 7 اردیبهشت 1402 از ساعت 8:30 الی 12 ظهر و 14:00 الی 18:00 به آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمایند.

زمان رفع نواقص کارت ورود به جلسه استخدام دبیری و هنرآموزی

علاوه بر ایراداتی که می توان به صورت اینترنتی رفع کرد، لازم است نواقصی به صورت حضوری و از طریق باجه های رفع نقص پیگیری شوند. زمان رفع نقص این کارت برای آزمون استخدامی در حوزه دبیری و هنرآموزی در حال حاضر مشخص نمی باشد. در صورت اعلام زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق مقاله حاضر اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارک لازم جهت مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

دذر صورتیکه قصد دارید نواقص کارت ورود به جلسه خود را به صورت حضوری رفع کنید لازم است با توجه به نوع ایراد وارده مدارک مخصوصی را با خود به همراه داشته باشید که در ادامه کاملا توضیح داده شده است:

 1. اگر اطلاعات روی کارت به اشتباه درج شده باشند، باید به هنگام مراجعه به باجه ها، کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار خود را به همراه داشته باشید.
 2. اگر عکس داوطلبی دارای مشکلی می باشد، مثلا واضح نبوده، متعلق به شخص دیگری بوده و یا اصلا بدون عکس باشد، می بایست موقع مراجعه به مراکز رفع نقص، 2 قطعه عکس 4×3، کارت ملی یا شناسنامه عکس دار به همراه خود ببرید.
 3. چنانچه اطلاعات مندرج بر روی کارت به صورت ناخوانا ثبت شده باشند‏، به همراه داشتن مدرک خاصی لازم نیست و فقط باید به صورت حضوری به نزدیک ترین باجه رفع نقص مراجعه کنید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

با مشخص شدن زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش داوطلبان باید چند روز قبل از زمان برگزاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و ثبت اطلاعات خواسته شده، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

توجه نمایید داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام، نمی توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، باید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، اطلاعات خود را بازیابی کنند. شایان ذکر است که سازمان سنجش آموزش کشور به دو صورت زیر اقدام به برطرف نمودن نواقص کارت ورود به جلسه می کند:

 1. به صورت اینترنتی و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه: برخی از اطلاعات را می توان در زمان دریافت کارت با مراجعه به قسمت “ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402″ ویرایش کنند.
 2. مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص: بعضی از اطلاعات درج شده بر روی کارت مانند عکس از طریق سایت سازمان سنجش قابل ترمیم نمی باشد که در این صورت داوطلب باید به آدرس باجه های رفع نقص مستقر در مرکز هر استان مراجعه نمایند. حال ممکن است از خود بپرسید، این باجه ها در کدام نقطه از شهر می باشند؟ در جواب باید بگوییم که آدرس دقیق و شماره تلفن آن ها از طریق سایت رسمی سنجش اعلام می گردد که این لیست آدرس تمامی استان ها از طریق جدول ذیل نیز قابل دانلود می باشد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ویژه داوطلبان دبیری و هنرآموزی ۱۴۰۲ (به زودی فعال می شود)

همانطور که می دانید سازمان سنجش مسئولیت برگزاری این آزمون را به عهده دارد و همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون، آدرس باجه های رفع نقص نیز از طریق همین سایت در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام، نمی توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند فقط باید با نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

 

سوالات متداول

1- آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ از طریق کدام سایت منتشر می شود؟

شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا این مقاله، نسخه پی دی اف آدرس باجه های رفع نقص این آزمون را دریافت نمایید.

2- چه زمانی می توان در سال ۱۴۰۲ به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمود؟

شرکت کنندگان می توانند در روزپنجشنبه مورخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند.

3- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در چه تاریخی منتشر می شود؟

کارت ورود به جلسه این آزمون از تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ نظر
 1. M

  سلام من ازمون دبیری شرکت کردم تیک سهمیه ۲۵٪را نزدم.
  باتوجه به اینکه این گزینه قابل ویرایش نیست،به کجا میتونم مراجعه کنم که حتما اعمال بشه؟آیا راهی هست؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، شما می توانید وارد سامانه سنجش شوید، با انتخاب گزینه سامانه پاسخگویی و ورود به سیستم پاسخگویی درخواست خود را ارسال کنید.

 2. هادی

  سلام وقت بخیر
  من محل آزمونم رو میخوام تغییر بدم به اشتباه واردش کردم چکار باید بکنم؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، توصیه می شود در اولین فرصت برای رفع اشکال به باجه رفع نقص محل آزمون خود مراجعه نمائید.

 3. زهرا

  با سلام، من موقع ویرایش اطلاعات سهمیه ۵ درصدم و اعمال کردم و انجام شد ولی نمیتونم تعداد ماه ها رو وارد کنم ارور میزنه چیکار کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، پیشنهاد می شود به باجه های رفع نقص مراجعه کنید و یا درخواست خود را از طریق سایت سنجش ثبت کنید.

 4. فاطمه

  سلام
  من موقعه ثبت نام آزمون دبیری به اشتباه گزینه بومی هستم انتخاب کردم
  اگه به سیستم پاسخگویی سنجش پیام بدم امکان داره تغییر کنه ؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود در زمان توزیع کارت ورود به جلسه می توانید اطلاعات خود را ویرایش نمایید.

 5. مونا

  درحال حاضر برای ازمون دبیری امکان ویرایش هست یا باید تا زمان دریافت کارت منتظر باشیم؟زمان دریافت کارت حتما اجازه ی ویرایش میدهند؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام درود در زمان توزیع کارت می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید، در صورتی که نتوانستید این کار را انجام دهید می توانید به صورت حضوری به باجه رفع نقص مراجعه نمایید.

 6. مونا

  سلام من ازمون دبیر کار و فناوری شرکت کردم تیک سهمیه ۲۵٪را نزدم.ایا الان قبل دریافت کارت میشه ویرایش کرد؟یا زمان دریافت کارت ویرایش سهمیه داره؟؟یا حتی بعد ازمون؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود
   شما می توانید موقع دریافت کارت درون سایت ویرایش نمایید، در صورتی که موفق به انجام این کار نشدید می توانید به صورت حضوری به باجه رفع مراجعه نمایید.

 7. فخرالدین

  سلام عرض ادب میخواستم بدونم میشه محل آزمون رو هم ویرایش کرد اگر زودتر جواب بدید ممنون میشم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، بله می توانید محل ازمون را ویرایش کنید.

 8. زهرا

  سلام الآن که میخواستم کارت بگیرم پیام میده تحصیلات شما با تحصیلات قابل پذیرش در شغل محل سازگاری ندارد!! پس چطور موقع ثبت نام کد رشته بهم داد و بعد هم بل کد پیگیریو شماره پرونده ثبت نام رو تایید کرد؟ رشته من جز رشته هایی پذیرش هست نمیدونم مشکل کجاست؟

 9. زهرا

  سلام ،وقت بخیر ، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای آزمون آموزگار ابتدایی در زمان دریافت کارت ورود به جلسه هست؟
  بنده دارای شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام هستم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، برای ویرایش برخی اطلاعات ثبت نامی می توانید به مراکز رفع نقص کارت مراجعه نمایید تا در خواست شما ترتیب اثر داده شود.

 10. ابراهیم

  سلام،شماره پرونده و سریال ندارم،سایت سازمان سنجش هم مشخصاتم رو که وارد میکنم میزنه مشخصات درست نیست،باید چیکار کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، می توانید از قسمت پاسخ گویی سایت سنجش درخواست خود را برای بازیابی اطلاعات ثبت نمایید.

 11. مهنازسرحدی

  سلام بنده بومیه۳۴ساله استان سیستان وبلوچستانم شهرزاهدان وکافینت اشتباهازده غیربومی واین نتیجه عکس میتونه توجواب آزمون داشته باشه لطفاراهنمایی کنیدکجادرستش ‌کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می توانید نسبت به ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش اقدام نمایید.

 12. مهنازسرحدی

  باسلام ببخشیدکافینت بنده روزده غیربومی درصورتیکه بنده۳۴ساله بومیه استان سیستان وبلوچستانم ومدارکم دارم ومحل های انتخابیمم برای آموزش مرورش اول زهدان وبعدشهرستان سربازبوده خواهش میکنم برای بنده ویرایش کنیددارم دیوانه میشم هرحازنگزدم کسی پاسخگونیست

  • ایران مشاوره

   با سلام، متاسفانه هم اکنون امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد لذا شما میتوانید از بخش سیستم پاسخگویی، درخواست خود را در خصوص موضوع مذکور ثبت نمائید.

 13. پگاه

  سلام وقت بخیر….من حوزه امتحانیم رو اشتباهی زدم میتونم الان حوزه رو بزنم همون شهری که جز بومی به حساب میام؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، مطابق با آخرین اطلاعیه های منتشر شده سازمان سنجش، در حال حاضر امکان تغییر حوزه امتحانی وجود ندارد.

 14. حیدری

  من حوزه امتحانیم و کافینت اشتباه زده ورامین در صورتی که منیریه هستم آیا تغییر حوزه امتحانی امکان داره

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، مطابق با آخرین اطلاعیه های سازمان سنجش، در حال حاضر امکان تغییر حوزه امتحانی آزمون وجود ندارد.

  • بیتا

   سلام وقتتون به خیربرای من کدرهگیزی مرحله انتهایی رونزده وکارت ورود ب جلسه ندادن سیستم خطا میده ومیزنه عدم انطباق کد با محل آزمون رشتم روانشناسی بالینی هست اما مثلاقم هستم قم بادوتاشهرستانشو زدم اما نهایی نکرده مشکل کحاست باتشکر

  • ایران مشاوره

   سلام و درود، خطای نمایش داده شده به علت اختلالات سایت مورد نظر است.
   لطفا در ساعات آینده مجددا امتحان کنید.

 15. رضا

  سلام خسته نباشید
  در باجه های رفع نقص اگر فرد بومی باشه و موقع ثبت نام اشتباهی غیر بومی زده باشه هم قابل اصلاح هست ؟

مشاوره استخدامی پیج استخدامی