تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

لیست آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

داوطلبان واجد شرایطی که ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 خود را در زمان مشخص شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور انجام داده اند، باید برای حضور در جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه خود را که چند روز قبل از شروع آزمون بر روی سایت سازمان مذکور قرار می گیرد‏، دریافت کنند.

همراه داشتن کارت شناسایی و کارت ورود به جلسه در جلسه آزمون الزامی می باشد اما ممکن است عده ای از شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش 99، متوجه شوند که اطلاعات مندرج در آن با هویتشان مغایرت دارد که برطرف کردن نواقص موجود درکارت از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون صورت می گیرد.

داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانند در روز های 9 و 10 دی ماه 99 از ساعت 8 لغایت 12 و 14 الی 17 به باجه های رفع نقص آزمون مراجعه کنند.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

همان طور که ذکر شد، ممکن است اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، نام پدر، عکس داوطلبی، زبان خارجی مورد نظر، کد و نام رشته امتحانی ثبت شده بر روی کارت اشتباه باشد که در این مواقع شما می توانید از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص موارد لازم را اصلاح نمایید. اگر اشکالات کارت مربوط به عکس (واضح نبودن و یا نداشتن مهر) باشد داوطلب باید با به همراه داشتن دو قطعه عکس پرسنلی و کارت شناسایی معتبر به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه و پیگیر ویرایش کارت خود باشد.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص با توجه به زمان صدور کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون، مشخص می گردد که معمولا بعد از انتشار کارت، می توان جهت رفع اشکالات مندرج بر روی کارت اقدام کرد. برای سال 99 نیز متقاضیان می توانند در روز های 9 و 10 دی ماه سال جاری از ساعت 8 لغایت 12 و 14 الی 17 به آدر باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمایند اما به همراه داشتن چه مدارکی لازم است؟

  1. اگر اطلاعات روی کارت به اشتباه درج شده باشند، باید به هنگام مراجعه به باجه ها، کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار خود را به همراه داشته باشید.
  2. اگر عکس داوطلبی دارای مشکلی می باشد، مثلا واضح نبوده، متعلق به شخص دیگری بوده و یا اصلا بدون عکس باشد، می بایست موقع مراجعه به مراکز رفع نقص، 2 قطعه عکس 4×3، کارت ملی یا شناسنامه عکس دار به همراه خود ببرید.
  3. چنانچه اطلاعات مندرج بر روی کارت به صورت ناخوانا ثبت شده باشند‏، به همراه داشتن مدرک خاصی لازم نیست و فقط باید به صورت حضوری به نزدیک ترین باجه رفع نقص مراجعه کنید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

با مشخص شدن زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 داوطلبان باید چند روز قبل از زمان برگزاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و ثبت اطلاعات خواسته شده، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

توجه نمایید داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام، نمی توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، باید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، اطلاعات خود را بازیابی کنند. شایان ذکر است که سازمان سنجش آموزش کشور به دو صورت زیر اقدام به برطرف نمودن نواقص کارت ورود به جلسه می کند:

  1. به صورت اینترنتی و در زمان دریافت کارت ورود به جلسه: برخی از اطلاعات را می توان در زمان دریافت کارت با مراجعه به قسمت ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 ویرایش کنند.
  2. مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص: بعضی از اطلاعات درج شده بر روی کارت مانند عکس، نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد رشته امتحانی و جنسیت، از طریق سایت سازمان سنجش قابل ترمیم نمی باشد که در این صورت داوطلب باید به آدرس باجه های رفع نقص مستقر در مرکز هر استان مراجعه نمایند. حال ممکن است از خود بپرسید، این باجه ها در کدام نقطه از شهر می باشند؟ در جواب باید بگوییم که آدرس دقیق و شماره تلفن آن ها از طریق سایت رسمی سنجش اعلام می گردد که این لیست آدرس تمامی استان ها از طریق جدول ذیل نیز قابل دانلود می باشد.
باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

همانطور که می دانید سازمان سنجش مسئولیت برگزاری این آزمون را به عهده دارد و همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون، آدرس باجه های رفع نقص نیز از طریق همین سایت در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام، نمی توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند فقط باید با نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

 

سوالات متداول

1- آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 از طریق کدام سایت منتشر می شود؟

شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا این مقاله، نسخه پی دی اف آدرس باجه های رفع نقص این آزمون را دریافت نمایید.

2- چه زمانی می توان در سال 99 به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمود؟

شرکت کنندگان می توانند در روز های 9 و 10 دی ماه از ساعت 8 لغایت 12 و 14 الی 17 به ادرس مورد نظر مراجعه نمایند.

3- کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 در چه تاریخی منتشر می شود؟

کارت ورود به جلسه این آزمون در تاریخ 8 دی ماه 99 در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره