تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک آینده 1400

استخدام بانک آینده 1400

ثبت نام آزمون استخدامی بانک آینده 1400
استخدام بانک آینده 1400

متقاضیان زیادی علاقه مند به اشتغال در بانک های کشور هستند و همواره به دنبال راهی برای ورود به این حرفه اند. بانک ها نیز در بازه های زمانی مختلف و بنا بر نیاز خود اقدام به جذب نیروی انسانی می کنند.
بانک آینده یکی از بانک­ های خصوصی کشور به شمار می رود که در سال 91 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی اخذ کرد. این بانک به عنوان مجموعه ای بزرگ امروزه حدود ۳۹۰۰ نفر پرسنل دارد که با 275 شعبه در سراسر کشور مشغول فعالیت است. استخدام نیروی انسانی مورد نیاز بانک آینده معمولا از طریق انتشار فراخوان همکاری در سایت اختصاصی این بانک انجام می پذیرد.

داوطلبانی که دارای تمامی شرایط لازم برای پذیرش در بانک آینده هستند، می بایست در موعد مقرر نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه خود اقدام نمایند.

زمان استخدام بانک آینده 1400

بانک ها معمولا از طریق دو روش نیرو جذب می کنند؛ از طریق برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه یا بررسی رزومه داوطلبان و مصاحبه. بانک آینده از آن دسته بانک هایی است که اغلب از روش دوم به جذب کارکنان خود اقدام می کند. در این شیوه، متقاضیان در زمان مقرر به تکمیل فرم همکاری موجود در سایت اختصاصی بانک مذکور اقدام نموده و پس از آن رزومه خود را ارسال می نمایند. آخرین دوره ای که بانک آینده به جذب نیرو پرداخته است، به سال 97 باز می گردد.

با در نظر گرفتن احتمال کامل بودن کادر همکاران این بانک و عدم نیاز به نیروی جدید، از سال 97 تا کنون اطلاعیه ای مبنی بر استخدام نیرو در بانک آینده از هیچ مرجع معتبری منتشر نشده است و مشخص نیست که این بانک در سال 1400 استخدام خواهد داشت یا خیر. شما می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضویت داشته و از جدیدترین اخبار در این زمینه مطلع شوید.

نحوه استخدام بانک آینده 1400

اکثر بانک ها با برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه اقدام به جذب نیرو می کنند و داوطلبان در صورت موفقیت در تمامی مراحل، مورد پذیرش قرار می گیرند. برای انجام فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی بانک ها باید به سایت مربوطه به نشانی ba24.ir مراجعه کرد و با تکمیل فرم مربوطه و پرداخت هزینه تعیین شده مراحل نام نویسی را تکمیل نمود.
روش متداول دیگری که برخی از بانک ها مانند بانک آینده از آن طریق اقدام به استخدام نیروی مورد نیاز خود می کنند، قرار دادن فرم دعوت به همکاری در سایت رسمی خود و بررسی رزومه داوطلبان می باشد.

لازم به ذکر است افرادی که قصد همکاری با بانک آینده را دارند، می بایست شرایط اعلام شده از سوی این بانک را با دقت مطالعه کنند و در صورت دارا بودن کلیه شرایط لازم، اقدام به ثبت نام کنند. توجه داشته باشید که در صورت عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب ادامه فرآیند استخدامی میسر نخواهد بود.

شرایط استخدام در بانک آینده 1400

همان طور که می دانید، استخدام در هر بانکی نیازمند دارا بودن شرایط اعلام شده از سوی آن بانک می باشد. بانک آینده نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای نیروهای جدیدی که استخدام می کند، شرایطی را در نظر می گیرد که این موارد مطابق با آخرین دستورالعمل استخدامی صادره از سوی این بانک، به شرح زیر می باشند.

شرایط عمومی

  • تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی
  • تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی تصریح شده در قانون اساسی
  • عدم سوء پیشینه کیفری و همچنین عدم محکومیت به فساد اخلاقی
  • عدم سابقه وابستگی یا عضویت به گروه‌های سیاسی مخالف با نظام جمهوری اسلامی‌ایران
  • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
  • عدم اشتغال (رسمی و پیمانی) و تعهد خدمت به دستگاه های دولتی، خصوصی، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی و باز نشستگی از دستگاه های دولتی
  • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم
  • نداشتن منع استخدامی به موجب حکم مراجع قضایی ذیصلاح
  • سلامتی و توانایی کامل جسمی، روحی و روانی جهت انجام فعالیت های شغلی بانکی (با تأیید پزشک معتمد بانک)

تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در آزمون، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی‌ است. همچنین داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند، واجد شرایط استخدام نمی باشند.

نکته: لازم به ذکر است که شرایط اختصاصی مورد نیاز جهت استخدام افراد شایسته در دوره های مختلف جذب نیرو توسط بانک آینده، متفاوت بوده و همچنین مقاطع و رشته های تحصیلی مربوطه متناسب با نیاز هر یک از شعب این بانک تعیین می شوند.

اگر فرم تقاضانامه و رزومه ارسالی شما مورد تایید اولیه قرار بگیرد، از شما برای حضور در مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد و شما می بایست در تاریخ تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور یابید. پس از پایان یافتن فرآیند مصاحبه، لازم است بررسی هایی در رابطه با وضعیت نظام وظیفه، مدرک تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد انجام گیرد که در صورت تایید تمامی آن ها، برای پذیرفته شدان دوره های آموزشی برگزار می شود. پس از گذراندن این دوره ها، استخدام متقاضیان نهایی شده و فعالیت آن ها در بانک آغاز می گردد.

سوالات متداول

1- استخدام بانک آینده 1400 چه زمانی انجام می گیرد؟

تا کنون اخباری مبنی بر پذیرش این بانک در سال جاری منتشر نشده است، در صورت انتشار اطلاعیه های جدید در این زمینه، شما را از طریق کانال آزمون های استخدامی ایران مشاوره مطلع می کنیم.

2- استخدام بانک آینده 1400 از چه طریقی صورت می گیرد؟

جهت استخدام در بانک آینده می بایست به صورت اینترنتی از طریق سایت اختصاصی این بانک به نشانی ba24.ir تکمیل کنید.

3- آیا افرادی که برگه معافیت موقت دارند می توانند برای استخدام در بانک آینده 1400 اقدام کنند؟

خیر، داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند، واجد شرایط استخدام نمی باشند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی