سه شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک آینده

استخدام بانک آینده

ثبت نام آزمون استخدامی بانک آینده 99
استخدام بانک آینده 99

متقاضیان زیادی علاقه مند به اشتغال در بانک های کشور هستند و همواره به دنبال راهی برای ورود به این حرفه اند. از آن جایی که بانک ها تاثیر بسزایی در اقتصاد کشور و همچنین اشتغال جوانان دارند، هر ساله در بازه های مختلف زمانی و بنا بر نیاز خود اقدام به جذب نیروی انسانی می کنند.
بانک آینده یکی از بانک­ های خصوصی کشور به شمار می رود که در سال 91 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی اخذ کرد. بانک آینده به عنوان مجموعه ای بزرگ امروزه حدود ۳۹۰۰ نفر پرسنل دارد که با 275 شعبه در سراسر کشور مشغول فعالیت است. استخدام نیروی انسانی مورد نیاز بانک آینده معمولا از طریق قرار دادن فرم همکاری در سایت اختصاصی این بانک انجام می پذیرد.

داوطلبانی که دارای تمامی شرایط لازم برای پذیرش در بانک آینده هستند، می بایست در موعد مقرر نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه خود اقدام نمایند.

زمان استخدام بانک آینده 99

افراد زیادی از طریق تکمیل فرم همکاری قرار داده شده در سایت اختصاصی بانک آینده به استخدام این بانک در آمده اند. آخرین جذب نیروی بانک آینده به سال 97 باز می گردد.
بانک مذکور نیز همچون سایر بانک ها در صورت نیاز، جهت جبران کمبود نیروی انسانی خود به استخدام افراد واجد شرایط می پردازد. با در نظر گرفتن احتمال کامل بودن کادر همکاران این بانک و عدم نیاز به نیروی جدید، از سال 97 تا کنون اطلاعیه ای مبنی بر استخدام نیرو در بانک آینده از هیچ مرجع معتبری منتشر نشده است و مشخص نیست که آیا این بانک در سال 99 استخدام خواهد داشت یا خیر؟ در صورت انتشار اطلاعیه استخدام از سوی بانک آینده، اطلاعات مربوطه متعاقبا از طریق سایت ایران مشاوره در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. همچنین می توانید برای اطلاع از اخبار مربوطه در کانال تلگرام آزمون های استخدامی عضو شوید.

نحوه استخدام بانک آینده 99

اکثر بانک ها با برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه اقدام به جذب نیرو می کنند و داوطلبان در صورت موفقیت در تمامی مراحل استخدامی، جذب بانک می شوند. لازم به ذکر است که برای تکمیل فرایند ثبت نام آزمون استخدامی بانک ها باید به سایت مربوطه مراجعه کرد.
روش متداول دیگری که برخی از بانک ها مانند بانک آینده از آن طریق اقدام به استخدام نیروی مورد نیاز خود می کنند، قرار دادن فرم دعوت به همکاری در سایت اختصاصی خود می باشد. بانک آینده نیز برای انجام فرآیند استخدامی اخیر خود از این طریق اقدام نموده است.

از همین رو، جهت تکمیل فرم می بایست به سایت بانک آینده به نشانی ba24.ir مراجعه کنید و از قسمت فرم دعوت به همکاری، فرآیند تکمیل آن را انجام دهید. لازم به ذکر است افرادی که قصد همکاری با بانک آینده را دارند، می بایست شرایط اعلام شده از سوی این بانک را با دقت مطالعه کنند و در صورت دارا بودن کلیه شرایط لازم، اقدام به تکمیل فرم همکاری کنند. توجه داشته باشید که در صورت عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب ادامه فرآیند استخدامی میسر نخواهد بود.

شرایط استخدام در بانک آینده 99

همان طور که می دانید، استخدام در هر بانکی نیازمند دارا بودن شرایط اعلام شده از سوی آن بانک می باشد. بانک آینده نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای نیروهای جدیدی که استخدام می کند، شرایطی را در نظر می گیرد که این موارد مطابق با آخرین دستورالعمل استخدامی صادره از سوی این بانک، به شرح زیر عبارت اند از:

  • تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی
  • تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی تصریح شده در قانون اساسی
  • عدم سوء پیشینه کیفری و همچنین عدم محکومیت به فساد اخلاقی
  • عدم سابقه وابستگی یا عضویت به گروه‌های سیاسی مخالف با نظام جمهوری اسلامی‌ایران
  • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
  • عدم اشتغال (رسمی و پیمانی) و تعهد خدمت به دستگاه های دولتی، خصوصی، مراکز آموزشی و نهادهای انقلاب اسلامی و باز نشستگی از دستگاه های دولتی
  • داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم

تبصره: برای دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت قبولی در آزمون، تایید پزشک معتمد بانک در مورد توانایی انجام کار الزامی‌است. همچنین داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند، واجد شرایط استخدام نمی باشند.

  • نداشتن منع استخدامی به موجب حکم مراجع قضایی ذیصلاح
  • سلامتی و توانایی کامل جسمی، روحی و روانی جهت انجام فعالیت های شغلی بانکی (با تأیید پزشک معتمد بانک)

نکته: لازم به ذکر است که شرایط اختصاصی مورد نیاز جهت استخدام افراد شایسته در دوره های مختلف جذب نیرو توسط بانک آینده، متفاوت بوده و همچنین مقاطع و رشته های تحصیلی مربوطه متناسب با نیاز هر یک از شعب این بانک تعیین می شوند.

اگر فرم تقاضانامه و رزومه ارسالی شما مورد تایید اولیه قرار بگیرد، از شما برای حضور در مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد که شما می بایست در تاریخ تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور یابید. پس از پایان یافتن فرآیند مصاحبه، لازم است بررسی هایی در رابطه با وضعیت نظام وظیفه، مدرک تحصیلی، گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد انجام گیرد که در صورت تایید تمامی آن ها، شما به عنوان کارمند بانک مورد نظر پس از گذراندن دوره های آموزشی مربوطه، فعالیت خود را آغاز خواهید کرد.

 

سوالات متداول

1- آخرین استخدام بانک آینده در چه سالی انجام شده است؟

آخرین استخدام بانک آینده به سال 97 باز می گردد.

2- استخدام بانک آینده از چه طریقی صورت می گیرد؟

جهت استخدام در بانک آینده می بایست فرم دعوت به همکاری این بانک را از طریق سایت ba24.ir تکمیل کنید.

3- آیا افرادی که برگه معافیت موقت دارند می توانند برای استخدام در بانک آینده اقدام کنند؟

داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند، واجد شرایط استخدام نمی باشند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی