خانه آزمون استخدامی استخدام بانک خاورمیانه 1401

استخدام بانک خاورمیانه 1401

راهنمای استخدام بانک خاورمیانه 1401
استخدام بانک خاورمیانه 1401

اشتغال در نظام بانکداری همواره از جمله مشاغل مورد توجه کارجویان بوده و با توجه به اهمیت و تاثیر به سزایی که در فعالیت و چرخه اقتصادی کشور دارد، سیستم های خصوصی و دولتی فعال در حوزه بانکداری در تلاش اند که جهت جذب و استخدام نیروی کار از طریق برگزاری آزمون کتبی ورودی و مصاحبه و یا تنها با دریافت رزومه و انجام مصاحبه شفاهی اقدامات لازم را انجام دهند تا از این طریق دانش، مهارت و توانایی کارجویان متقاضی فعالیت در نظام بانکداری را برای جذب نیرو بسنجند.

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی بانک خاور میانه 1401لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی بانک خاور میانه

متقاضیان استخدام در بانک خاورمیانه بایستى در بازه زمانی مشخص رزومه خود را از طریق سایت رسمی این بانک ارسال نمایند.زمان ثبت نام در فراخوان استخدامی بانک خاورمیانه 1401

استخدام بانک خاورمیانه نیز همچون سایر بانک ها با توجه به نیاز واحدهای اجرایی جهت جبران کمبود نیروی تیم همکاران به جذب نیروی کار شایسته می پردازد. طبق اطلاعیه منتشر شده در سال جاری بانک خاور میانه جهت نیرو در مقطع کارشناس روابط عمومی و ارتباطات، اطلاعیه ای منتشر نموده است لذا متقاضیان می توانند از روز پنجشنبه مورخ 10 آذر ماه رزومه خود را به آدرس اینترنتی این بانک به نشانی job@middleeastbank.ir ارسال کنند.

نحوه ثبت نام در فراخوان استخدامی بانک خاورمیانه 1401

همان طور که گفته شد بانک خاورمیانه در صورت نیاز به نیروی جدید، ابلاغیه هایی در قالب “دعوت به همکاری با بانک” در صفحه رسمی خود به نشانی middleeastbank.ir منتشر می کند و این امکان را برای کارجویان فراهم می آورد که در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت نام، در بازه زمانی اعلام شده از طریق فرم استخدامی واقع در سایت، رزومه حرفه ای خود را به صورت زیر و غیر حضوری تکمیل نموده و به نشانی job@middleeastbank.ir ارسال نمایند.

لذا در صورت واجد شرایط بودن بایستی به صورت زیر مراحل را انجام داده تا ثبت نام شما به صورت کامل انجام گیرد.

 • ابتدا به ایت استخدام بانک خاور میانه به نشانی اینترنتی middleeastbank.ir مراجعه نموده و سپس از قسمت پایین صفحه بر روی ” دعوت به همکاری کارشناس روابط عمومی و ارتباطات “ ضربه بزنید.

 • پس از وزود به صفحه جدید ابتدا تمامی شرایط و ضوابط ذکر شده در این قسمت را مطالعه نموده و بر روی ” دعوت به همکاری “ ضربه بزنید.

 • در این صفحه بایستی کد ملی و اعداد ذکر شده در این قسمت را به صورت صحیحی وارد نموده و سپس بر روی ” تایید کد ملی “ کلیک نمایید.

 • اطلاعات شخصی خود را به صورت صحیح بارگذاری کرده و سپس ” ثبت فرم “ را فشار دهید.

پس از بررسی رزومه های ارسالی در بازه زمانی مقرر توسط مدیریت سرمایه انسانی، از کسانی که رزومه آن ها دارای شرایط مورد نیاز باشد و به تائید مدیریت بخش مذکور برسد، برای حضور در آزمون (در صورت برگزاری) و مصاحبه شفاهی دعوت می شود. بدیهی است تنها کسانی به مرحله مصاحبه شفاهی راه می یابند که امتیاز مورد نیاز در آزمون را کسب کنند.

همچنین شایان ذکر است که در بانک خاورمیانه از طریق تماس تلفنی برای دعوت پذیرفته شدگان جهت شرکت در آزمون استخدامی و مصاحبه شفاهی اقدام می نماید. لذا توجه داشته باشید که هنگام طی مراحل نام نویسی، شماره تلفن خود را به درستی در سامانه به ثبت برسانید. ناگفته نماند که این بانک به هیچ وجه توسط پیامک یا ایمیل با پذیرفته شدگان ارتباط برقرار نمی کند.

شرایط ثبت نام در فراخوان استخدامی بانک خاورمیانه 1401

هر بانکی با توجه به نیاز واحدهای اجرایی خود، درصدد جذب نیروی شایسته برای تکمیل کادر همکاران خود بر می آید. بدیهی است که این دسته از ارگان ها با در نظر گرفتن معیارها و شرایط مختص به خود، نیروی کار مورد نیاز را استخدام می کنند. لذا در سال جاری بانک خاور میانه با دادن یک سری شرایط کلی در مقطع کارشناس روایط عمومی و ارتباطات دعوت به همکاری نموده است. این شرایط به شرح زیل می باشد.

 • دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر در رشته های مرتبط
 • ارائه کارت پایان خدمت و یا معافیت مخصوص داوطلبان آقا
 • دارای انگیزه کارتیمی و داشتن روحیه برون گرایی
 • تسلط بر قوانین و اصول نگارش زبان فارسی
 • آشنایی کامل با اصول خبر نویسی
 • شناخت کافی از رسانه های آنلاین و آفلاین
 • تسلط به زبان انگلیسی

مسئولیت ها و توانمندی های سمت مدیریت ارتباطات

با توجه به ابلاغیه های منتشر شده از سوی بانک خاورمیانه می توان گفت این بانک در خصوص استخدام در بخش ها و سمت های مشخصی از واحدهای اجرایی، همچون کارشناس روابط عمومی و ارتباطات، شرایطی را در فرم درخواست همکاری با بانک در سایت رسمی خود اعلام می کند که بر داوطلب واجب است در صورت تمایل به استخدام در این سمت ها، ابتدا اطلاعیه مربوطه را از سایت مذکور مطالعه کند و سپس در صورت داشتن توانمندی و شرایط تعیین شده، نسبت به ثبت نام و ارسال رزومه اقدام نماید. این شرایط عبارتند از

 • ارتباط و تعامل با خبرنگاران
 • توانایی تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی
 • مشاهده شبکه های اجتماعی و تهیه گزارش از آنها
 • نگارش و تنظیم خبر برای رسانه های مکتوب
 • کنترل و به روزرسانی مطالب سازمانی
 • مدیریت ابزار های خبر رسای مانند توییتر، لینکدین، اینستاگرام، وب سایت

کارجویان علاقه مند به فعالیت در نظام بانکداری جهت مطالعه شرایط استخدام در سایر بانک ها از جمله بانک ملی می توانند نسبت به شرایط استخدام بانک ملی مطلع شوند و همچنین برای شرکت در آزمون استخدام بانک مذکور منابع آزمون استخدامی بانک ملی را مطالعه فرمایند.
سوالات متداول

1- زمان ثبت نام در فراخوان استخدامی بانک خاورمیانه 1401 از چه تاریخی آغاز می شود؟

زمان استخدام بانک خاور میانه از روز پنجشنبه مورخ 10 آذر ماه آغاز شده است.

2- ثبت نام در فراخوان استخدامی بانک خاورمیانه 1401 چگونه به انجام می رسد؟

ثبت نام در این فراخوان به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی این بانک به انجام می رسد.

3- در چه صورتی از متقاضیان استخدام در بانک خاورمیانه 1401 دعوت به مصاحبه می گردد؟

در صورت کسب امتیاز لازم از سوی مدیریت سرمایه انسانی با پذیرفته شدگان برای شرکت در مصاحبه حضوری تماس تلفنی گرفته می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج کنکور