چهارشنبه , ۱ بهمن ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک سینا 99

استخدام بانک سینا 99

آزمون استخدامی بانک سینا 99
استخدام بانک سینا 99

در جامعه امروزی، داشتن یک شغل مناسب و کارآمد یکی از اصلی ترین دغدغه های جوانان است. با عنایت به این که نظام بانکی امتیازات و تسهیلات ویژه ای را در اختیار کارکنان خود قرار می دهد، اشتغال در آن یکی از محبوب ترین گزینه ها برای کار جویان است. در ادوار اخیر، بانک های مختلف بر حسب نیاز در شعب خود در تمامی شهرها، اقدام به جذب نیروهای انسانی می نمایند که بانک سینا نیز طبیعتا از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

این بانک که  قبلا با عنوان موسسه مالی و اعتباری سینا فعالیت می کرد از سال 1387 به عنوان بانک فعالیت خود را آغاز کرد. بانک سینا در راستای ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان گرامی و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، مطابق با ضوابط و آیین نامه های استخدامی، از بین متقاضیان واجد شرایط (آقا و خانم) دعوت به همکاری می نماید. لذا در این مقاله به بررسی چارچوب ضوابط استخدام در بانک سینا خواهیم پرداخت.

ثبت نام در آزمون های استخدامی بانک سینا در دوره اخیر از طریق سامانه رسمی بانک سینا انجام گرفته است.

زمان ثبت نام در آزمون کتبی استخدامی بانک سینا 99

بانک سینا جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان دانش آموختگان آقا و خانم مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد،  به صورت قراردادی به تعداد محدود دعوت به همکاری می کند. این بانک از طریق برگزاری آزمون کتبی و به تبع آن مصاحبه حضوری و مراحل مربوطه اقدام به استخدام می نماید.

داوطلبان جهت شرکت در آزمون استخدامی این بانک، می توانند فرم ثبت نام آزمون را در سامانه بانک سینا به نشانی sinabank.ir  و در زمان مقرر شده تکمیل فرمایند. بازه ثبت نام در این آزمون از تاریخ 15 الی 25 آذر ماه 99 ابلاغ شده و داوطلبان در این بازه زمانی فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم ثبت نامی خود اقدام فرمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اطلاع از زمان آزمون و اعلام نتایج به کانال تلگرام آزمون های استخدامی مراجعه فرمایید.

نحوه ثبت نام در آزمون کتبی استخدامی بانک سینا 99

داوطلبان گرامی می‌ توانند پس از مطالعه دقیق “شرایط دعوت به همکاری” و اطمینان کامل از احراز شرایط اعلام شده، به منظور ثبت‌نام در آزمون کتبی، از سامانه بانک سینا به آدرس sinabank.ir اقدام فرمایند. مراحل ثبت نام در آزمون کتبی به ترتیب زیرخواهد بود:

 • مراجعه به سایت بانک سینا به نشانی sinabank.ir
 • با وارد کردن کدملی و شماره شناسنامه در کادرهای مربوطه، فرم تکمیل اطلاعات برای شما باز خواهد شد.
 • کلیه اطلاعات فردی، تحصیلی و… خواسته شده را تکمیل کنید.
 • در مرحله بعد عکس 4*3 پرسنلی خود را با فرمت استاندارد JPG و حجم حداکثر 200 کیلوبایت اسکن نموده و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایید.
 • در این مرحله پیش نمایش اطلاعات وارد شده برای شما نمایان خواهد شد که می بایست آن را تایید کرده و وارد مرحله پرداخت شوید.
 • در نهایت مبلغ تعیین شده را بابت هزینه ثبت نام در درگاه الکترونیکی و با استفاده از کارت های عضو شتاب پرداخت کنید.
 • پس از پرداخت هزینه، کد رهگیری برای شما ارائه خواهد شد و از آن جایی که کلیه پیگیری های آتی از طریق این کد خواهد بود، لذا آن را یادداشت کرده و نزد خود نگه دارید.

پس از ثبت نام، لازم است داوطلبان محترم روزانه به سایت مراجعه نموده و از آخرین وضعیت ثبت نام خود اطلاع حاصل نمایند.

با عنایت به عدم امکان بازپرداخت وجه ثبت نام، تاکید می شود صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند. چراکه در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که داوطلب فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

شرایط شرکت در آزمون کتبی استخدامی بانک سینا 99

بانک سینا نیز همانند هر ارگان دیگر، نیروهای انسانی مورد نیاز خود را در چارچوب اولویت های خود استخدام می کند. هر فرد کار جو برای شرکت در آزمون استخدامی بانک سینا ملزم به داشتن یک سری شرایط عمومی و اختصاصی است که در مطلب ذیل به بررسی آن ها می پردازیم.

شرایط عمومی

 • تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به دین مبین اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران
 • التزام به قانون اساسی
 • دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا داشتن کارت معافیت دائم قانونی (برای آقایان )
 • تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله با تایید مراجع پزشکی ذی صلاح و عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام از طرف مراجع قضایی
 • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 • عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در زمان ثبت نام آزمون

نکته: متقاضی باید بومی شهر مورد تقاضا بوده و یا حداقل در 2 سال اخیر در آن شهر سکونت داشته باشد.

شرایط اختصاصی

بدیهی است که داوطلب برای شرکت در آزمون استخدامی، نیازمند یک سری شرایط تحصیلی، شغلی، سنی و… است که در ذیل به آن می پردازیم:

1) رشته های تحصیلی مورد تایید به تفکیک مشاغل

 • سمت بانکدار و متصدی امور اداری ستادی:

 دانش آموختگان مقاطع کارشناسی و بالاتر در رشته مدیریت گرایش های (مالی، بازرگانی، صنعتی، اموربانکی)، رشته حسابداری کلیه گرایش های مالی، رشته علوم اقتصادی گرایش های (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول ­و بانکداری)، رشته صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، رشته ریاضی و آمار کلیه گرایش ها با حداقل معدل 15

 • متصدی امور اداری در بخش حقوقی:

دانش آموختگان مقطع کارشناسی و بالاتر رشته مهندسی عمران گرایش عمران و سازه، رشته مهندسی برق گرایش قدرت، رشته مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات با حداقل معدل 15

 • متصدی امور اداری در بخش مهندسی:

 دانش آموختگان مقطع کارشناسی و بالاتر رشته مهندسی کامپیوتر گرایش های (سخت افزار و نرم افزار) با حداقل معدل 15

 • متصدی امور اداری در بخش انفورماتیک:

دانش آموختگان مقطع کارشناسی رشته حقوق گرایش قضائی و مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق گرایش های جزا، جرم شناسی و خصوصی با حداقل  معدل 15

2) رده های شغلی و جنسیت

 • برای جذب در سمت بانکدار و متصدی امور اداری ستادی: داوطلب آقا و خانم
 • برای جذب متصدی امور اداری در بخش حقوقی: داوطلب آقا
 • برای جذب متصدی امور اداری در بخش مهندسی : داوطلب آقا
 • برای جذب متصدی امور اداری در بخش انفورماتیک: داوطلب آقا و خانم

3) شرایط سنی

داوطلبان خانم وآقا در مقطع کارشناسی 27 سال تمام

داوطلبان خانم و آقا در مقطع کارشناسی ارشد 30 سال تمام

مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت ثبت نام بر عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است که متعاقباً نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام خواهد شد و در صورتی که مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد، متقاضی از ادامه مراحل استخدامی در هر مرحله از فرآیند استخدام،حذف خواهد شد و داوطلب نیز حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

شایان توجه است که اعلام قبولی متقاضیان در آزمون کتبی، به منزله استخدام آن ها نیست. پس از توفیق در کلیه مراحل استخدامی و همچنین نیاز هر شهر، نسبت به به کارگیری متقاضیان به ترتیب نمره اکتسابی اقدام می گردد و بانک هیچ گونه مسئولیتی در قبال به کارگیری نیروهای مازاد نخواهد داشت.

 

سوالات متداول

1- شرایط سنی آخرین دوره استخدامی بانک سینا چیست؟

بر اساس ابلاغیه آخرین دوره، شرایط استخدامی برای داوطلبان خانم و آقا در مقطع کارشناسی 27 سال تمام و در مقطع کارشناسی ارشد 30 سال تمام می باشد.

2- ثبت نام آزمون استخدامی بانک سینا از چگونه انجام می شود؟

ثبت نام آزمون در دوره اخیر، از طریق وب سایت رسمی خود بانک انجام گرفته است.

3- متقاضیان از چه تاریخی می توانند فرآیند ثبت نام خود در آزمون استخدامی بانک سینا را آغاز نمایند؟

داوطلبان می توانند از 15 الی 25 آذر ماه 99 مراحل ثبت نام خود را در سایت مربوطه آغاز نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی