تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / استخدام بانک گردشگری 1400

استخدام بانک گردشگری 1400

زمان استخدام بانک گردشگری 1400
استخدام بانک گردشگری 1400

بانک گردشگری جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در شعب مختلف خود در بازه های زمانی متفاوتی به جذب افراد در عنوان های شغلی لازمه اقدام می نماید. این بانک غیر دولتی معمولا به منظور استخدام افراد، آگهی دعوت به همکاری و جزئیات مربوطه را از طریق سایت tourismbank.ir منتشر می کند و علاقه مندان می بایست در زمان مقرر، با مراجعه به این سامانه و مطالعه شرایط درج شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. شایان توجه است که نام نویسی افراد در سایت یاد شده تضمین کننده استخدام ایشان در بانک گردشگری نخواهد بود و در صورت پذیرفته شدن، دعوت به مراحل بعدی این استخدام از جمله مصاحبه، از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیامک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

بانک گردشگری در سال 1400 تنها از فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی استخدام به عمل می آورد.

زمان استخدام بانک گردشگری 1400

زمان استخدام در بانک گردشگری با توجه به نیاز این بانک، عناوین شغلی مختلف و استان به استان متفاوت می باشد، لذا توصیه می شود که علاقه مندان دائما با مراجعه به سایت بانک گردشگری، اخبار مربوطه را مطالعه و پیگیری نمایند. زمان ثبت نام افراد برای استخدام بانک مذکور در سال جاری و در سطوح شغلی کارشناس ستادی در استان تهران و بانکدار در شعب تهران و دیگر استان ها از تاریخ 4 بهمن ماه آغاز شده است و تا روز سه شنبه 19 بهمن ماه 1400 نیز ادامه دارد.

داوطلبان می بایست در بازه زمانی مذکور ثبت نام خود را تکمیل نموده و در انتظار مراحل بعدی که متضمن دعوت به مصاحبه تخصصی نیز است، باشند. علاوه بر این، امکان تمدید مهلت ثبت نام به منظور استخدام در بانک گردشگری وجود دارد، لذا شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در این زمینه مطلع شوید.

نحوه استخدام بانک گردشگری 1400

متقاضیان استخدام در بانک گردشگری 1400 و در عناوین شغلی مورد نیاز می بایست پس از مطالعه شرایط و در صورت دارا بودن آن، به سایت اختصاصی بانک گردشگری مراجعه کرده و فرآیند ثبت نام خود را مطابق با راهنمای زیر به انجام برسانند.

 • ابتدا به سایت بانک گردشگری به آدرس الکترونیکی tourismbank.ir مراجعه کرده و بر روی عبارت “بانک گردشگری دعوت به همکاری می نماید” کلیک کنید.

مرحله اول استخدام بانک گردشگری

 • پس از ورود به صفحه جدید، گزینه “فرم استخدام” را بفشارید.

مرحله دوم استخدام بانک گردشگری

 • در ادامه به تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک خواسته شده پرداخته و سپس گزینه “ثبت پیش نویس” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم استخدام بانک گردشگری

همچنین فرم استخدام این دوره از جذب بانک گردشگری 1400 به صورت پی دی اف در جدول فوق قرار داده شده است که با کلیک روی لینک مربوطه، می توانید آن را دانلود نمایید.

دانلود pdf فرم استخدام بانک گردشگری سال 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

شرایط استخدام بانک گردشگری 1400

همانطور که اشاره شد، لازمه استخدام افراد در بانک گردشگری، دارا بودن شرایط تعیین شده توسط این بانک می باشد. توصیه می شود افرادی که واجد تمامی ضوابط در نظر گرفته شده نیستند، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام کنند، زیرا به درخواست افرادی که حتی یکی از شرایط عمومی و یا اختصاصی را دارا نباشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. در ادامه می توانید شرایط مذکور را مطالعه نمایید.

شرایط عمومی

 • داشتن تابعیت ایرانی و التزام به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مورد تایید در کشور
 • دارا بودن روابط عمومی مناسب و توانایی انجام کار گروهی
 • برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • دارا بودن وضعیت نظام وظیفه مورد تایید
 • داشتن حداکثر 28 سال سن
 • عدم وجود سوء پیشینه
 • تسلط به مهارت های ICDL و خدمات بانکداری الکترونیکی
 • آشنایی با زبان انگلیسی

شرایط اختصاصی

 • داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی از دانشگاه های سراسری کشور (دولتی)
 • دارا بودن حداقل معدل 16 در آخرین مقطع تحصیلی

متقاضیان توجه داشته باشند که بانک گردشگری تنها از فارغ التحصیلان رشته های اقتصاد (تمامی گرایش ها)، حسابداری، حسابرسی، علوم بانکی، مدیریت (تمامی گرایش ها)، مهندسی صنایع، حقوق (تمامی گرایش ها)، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک و بهداشت محیط و ایمنی کار (HSE) دعوت به همکاری می نماید.

مدارک استخدام بانک گردشگری 1400

همانطور که می دانید، مدارکی که بارگذاری و اطلاعاتی که آن ها را بر روی سایت درج می نمایید، از جمله مواردی هستند که به هنگام بررسی درخواست شما می توانند بر پذیرش و یا عدم پذیرش بسیار موثر واقع گردند، لذا در ادامه مدارک مورد نیازی که می بایست در سایت ثبت نام این بانک بارگذاری شود را بر می شماریم و نکاتی را در خصوص درج اطلاعات مربوطه ارائه می دهیم.

 • تصویر اسکن شده عکس 4*3 متقاضی
 • تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه و توضیحات
 • تصویر اسکن شده پشت و روی کارت ملی
 • تصویر اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی (به همراه معدل)

داوطلبان توجه داشته باشند که علاوه بر موارد فوق می بایست برخی اطلاعات فردی و سوابق را نیز در سامانه وارد نمایند. درج سوابق کاری و تحصیلی مرتبط، شرح دوره های گذرانده شده، مطرح نمودن سایر مهارت ها و توانایی ها و… می تواند متقاضیان را در اولویت بررسی و دعوت به مصاحبه قرار دهد.

 

سوالات متداول

1- استخدام بانک گردشگری 1400 در چه زمانی صورت می پذیرد؟

ثبت نام جهت استخدام در این بانک از تاریخ 4 الی 19 بهمن ماه امکان پذیر می باشد.

2- نحوه ثبت نام در فراخوان استخدام بانک گردشگری به چه صورت است؟

داوطلبان بایستی برای این منظور به سایت اختصاصی این بانک به آدرس tourismbank.ir مراجعه نموده و مطابق با راهنمای ارائه شده در این مقاله عمل کنند.

3- آیا استخدام در بانک گردشگری محدودیت سنی دارد؟

بله، افراد برای استخدام می بایست دارای حداکثر سن 28 سال باشند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی