خانه آزمون استخدامی استخدام بانک گردشگری ۱۴۰۲

استخدام بانک گردشگری ۱۴۰۲

زمان استخدام بانک گردشگری
استخدام بانک گردشگری ۱۴۰۲

بانک گردشگری جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز در شعب مختلف خود در بازه های زمانی متفاوتی به جذب افراد در عنوان های شغلی لازمه اقدام می نماید. این بانک غیر دولتی معمولا به منظور استخدام افراد، آگهی دعوت به همکاری و جزئیات مربوطه را از طریق سایت tourismbank.ir منتشر می کند و علاقه مندان می بایست در زمان مقرر، با مراجعه به این سامانه و مطالعه شرایط استخدام بانک گردشگری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. شایان توجه است که نام نویسی افراد در سایت یاد شده تضمین کننده استخدام ایشان در بانک گردشگری نخواهد بود و در صورت پذیرفته شدن، دعوت به مراحل بعدی این استخدام از جمله مصاحبه، از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیامک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 

✅ لینک مستقیم ورود به سایت استخدام بانک گردشگری 1402 

لینک مستقیم ورود به سایت استخدام بانک گردشگری 1401

 

بانک گردشگری در سال ۱۴۰۲ جهت تامین و تکمیل کادر اجرایی و مدیریتی مورد نیاز خود تنها برای شعب تهران استخدام به عمل می آورد.

زمان استخدام بانک گردشگری 1402

زمان استخدام در بانک گردشگری با توجه به نیاز این بانک، عناوین شغلی مختلف و استان به استان متفاوت می باشد، لذا توصیه می شود که علاقه مندان دائما با مراجعه به سایت بانک گردشگری، اخبار مربوطه را مطالعه و پیگیری نمایند. این بانک به جهت تامین و تکمیل کادر اجرایی و مدیریتی مورد نیاز خود برای شعبه تهران اطلاعیه ای با عنوان “دعوت به همکاری” منتشر نموده است. زمان استخدام این بانک از 3 خرداد ماه ۱۴۰۲ شروع شده و تا 15 روز ادامه دارد که این موعد به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. داوطلبان می بایست در بازه زمانی مذکور ثبت نام خود را تکمیل نموده و در انتظار مراحل بعدی که متضمن دعوت به مصاحبه تخصصی نیز است، باشند.

نحوه استخدام بانک گردشگری 1402

متقاضیان استخدام در بانک گردشگری ۱۴۰۲ و در عناوین شغلی مورد نیاز می بایست پس از مطالعه شرایط و در صورت دارا بودن آن، به سایت اختصاصی بانک گردشگری مراجعه کرده و فرآیند ثبت نام خود را مطابق با راهنمای زیر به انجام برسانند.

 • ابتدا به سایت بانک گردشگری به آدرس الکترونیکی tourismbank.ir مراجعه کرده و در قسمت اخبار بر روی عبارت “بانک گردشگری دعوت به همکاری می نماید” کلیک کنید.

مرحله اول درخواست استخدام بانک گردشگری

 • پس از ورود به صفحه جدید، گزینه “ثبت درخواست” را بفشارید.مرحله دوم استخدام بانک گردشگری 1401

 

 • در ادامه به تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک خواسته شده پرداخته و  در انتهای فرم گزینه “ثبت پیش نویس” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم درخواست استخدام بانک گردشگری

 • در انتهای فرم نیز یک گزینه ثبت پیش نویس وجود دارد که می توانید مجددا مندرجات فرم ثبت نام را چک کرده و پس از اطمینان از صحت اطلاعات، بر روی گزینه ثبت درخواست ضربه بزنید. سپس برای شما یک کد پیگیری از طریق سامانه ارسال می شود که باید آن را نزد خود نگه دارید.
 • داوطلبان توجه داشته باشند که علاوه بر موارد فوق می بایست برخی اطلاعات فردی و سوابق را نیز در سامانه وارد نمایند. درج سوابق کاری و تحصیلی مرتبط، شرح دوره های گذرانده شده، مطرح نمودن سایر مهارت ها و توانایی ها و… می تواند متقاضیان را در اولویت بررسی و دعوت به مصاحبه قرار دهد.

نمونه فرم استخدام بانک گردشگری 1402

نمونه فرم دعوت به همکاری که در ادامه مطلب قرار داده ایم شامل اطلاعات و بارگذاری مدارکی است که داوطلب می بایست تمامی آن ها را در فرم ثبت نام وارد کند. متقاضیان می بایست به این نکته توجه نمایند که اطلاعات مندرج در این فرم از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در صورتی که مغایرت آن ثابت شود، فرایند استخدام وی به کلی باطل می شود.

نمونه فرم استخدام بانک گردشگری 1401

 

شرایط استخدام بانک گردشگری ۱۴۰۲

لازمه استخدام افراد در بانک گردشگری برای سال 1402 برای سطوح شغلی بانکدار و کارشناس ستادی بوده و افرادی که واجد تمامی ضوابط در نظر گرفته شده نیستند، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام ننمایند، زیرا به درخواست افرادی که حتی یکی از شرایط عمومی و یا اختصاصی را دارا نباشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. در ادامه می توانید شرایط مذکور را مطالعه نمایید.

شرایط عمومی

شرایط عمومی استخدام بانک گردشگری ۱۴۰۲
داشتن تابعیت ایرانی و التزام به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مورد تایید در کشور
دارا بودن روابط عمومی مناسب و توانایی انجام کار گروهی
برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل
عدم اعتیاد به مواد مخدر
دارا بودن وضعیت نظام وظیفه مورد تایید
 تسلط کامل به مهارت های ICDL و خدمات بانکداری الکترونیکی
 آشنایی با زبان انگلیسی

شرایط اختصاصی

 • دارا بودن مدرک کارشناسی و بالاتر از دانشگاه های معتبر
 • داشتن حداقل 3 سال سابقه کاری نزد نظام بانکی کشور
 • دارا بودن حداقل معدل 15 در آخرین مقطع تحصیلی

مدارک استخدام بانک گردشگری 1402

مدارکی که بارگذاری و اطلاعاتی که آن ها را بر روی سایت درج می نمایید، از جمله مواردی هستند که به هنگام  بررسی درخواست شما می توانند بر پذیرش و یا عدم پذیرش شما در استخدام بانک بسیار موثر واقع گردند، لذا در ادامه مدارک مورد نیازی که می بایست در سایت ثبت نام این بانک بارگذاری شود را بر می شماریم و نکاتی را در خصوص درج اطلاعات مربوطه ارائه می دهیم.

 • تصویر اسکن شده عکس 4*3 متقاضی
 • تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه و توضیحات
 • تصویر اسکن شده پشت و روی کارت ملی
 • تصویر اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی (به همراه معدل)

نکته: ارائه مدارک مورد نیاز تنها به جهت تشکیل پرونده و شرکت در مصاحبه ها (روانشناختی و تخصصی) بوده و به منظور استخدام در بانک گردشگری نمی باشد.

پیگیری درخواست استخدام بانک گردشگری ۱۴۰۲

ممکن است متقاضیان پس از آن که مراحل تکمیل فرم ثبت نام خود را در سایت بانک گردشگری به آدرس الکترونیکی tourismbank.ir به ثبت رساندند، به دنبال پیگیری درخواست استخدام باشند از این رو می توانند پس از ورود به سایت مذکور، اقدامات لازم را به این منظور به سرانجام برسانند.

 • به سایت بانک گردشگری به آدرس الکترونیکی tourismbank.ir مراجعه کرده و بر روی عبارت “بانک گردشگری دعوت به همکاری می نماید” کلیک نمایید.

مرحله اول درخواست استخدام بانک گردشگری

 • پس از ورود به صفحه جدید، گزینه “ثبت درخواست” را بفشارید.

مرحله دوم استخدام بانک گردشگری 1401

 • در ادامه پس از درج کدپیگیری و کد امنیتی بر روی گزینه “پیگیری” کلیک نمایید.

پیگیری درخواست استخدام بانک گردشگری 1401

لازم به ذکر است از میان درخواست‌های متقاضیان، افراد واجد شرایط و موردنیاز بانک انتخاب شده و اطلاع رسانی برای مراحل بعدی از طریق تماس یا پیامک به شماره تماس های مندرج در فرم ثبت نامی صورت می پذیرد. چنانچه اطلاعات درج شده در فرم نام نویسی با اطلاعات اصلی فرد مطابقت نداشته باشد، موضوع جذب و پذیرش به طور کل منتفی خواهد شد.

سوالات متداول

1- استخدام بانک گردشگری ۱۴۰۲ در چه زمانی صورت می پذیرد؟

ثبت نام در این بانک از 2 خرداد ماه ۱۴۰۲ شروع شده و تا 15 روز بعد ادامه دارد که این موعد به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

2- نحوه ثبت نام در فراخوان استخدام بانک گردشگری به چه صورت است؟

داوطلبان بایستی برای این منظور به سایت اختصاصی این بانک به آدرس tourismbank.ir مراجعه نموده و مطابق با راهنمای ارائه شده در این مقاله عمل کنند.

3- بانک گردشگری در سال ۱۴۰۲ برای چه شعبه هایی استخدام به عمل می آورد؟

این بانک جهت تامین و تکمیل کادر اجرایی و مدیریتی مورد نیاز خود تنها برای شعبه تهران استخدام به عمل می آورد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی