خانه آزمون استخدامی استخدام شرکت نفت 1402

استخدام شرکت نفت 1402

زمان استخدام شرکت نفت
استخدام شرکت نفت 1402

شرکت نفت یکی از سازمان های مهم زیرمجموعه دولت است که کارکنان بسیاری در واحدهای تابعه آن مشغول به کار هستند. فارغ التحصیلان رشته های مختلف مهندسی و سایر رشته های مرتبط، علاقه مند به جذب در این سازمان می باشند و شرکت نفت نیز هر چند سال یک بار اقدام به پذیرش نیروهای متخصص از طریق آزمون استخدامی می نماید.

متقاضیان می بایست از اطلاعات مهمی چون شرایط، مدارک و همچنین نحوه چگونگی ثبت نام و شرکت در این آزمون آگاه بوده و در زمان مقرر در سایت رسمی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به نشانی nioc.ir اقدام به نام نویسی کنند. در این مطلب به بررسی جنبه های مختلف مرتبط با استخدام شرکت نفت می پردازیم.

در صورت موافقت با جزئیات آزمون استخدامی وزارت نفت، این آزمون در بهار 1402 برگزار خواهد شد.

مراحل استخدام شرکت نفت در سال ۱۴۰۱

کسانی که خواهان اشتغال در شرکت نفت هستند می بایست از این موضوع اطلاع یابند که این استخدام شامل مرحله کتبی و مصاحبه بوده که ابتدا اشخاص پس از اطمینان از دارا بودن شرایط استخدام شرکت نفت، در سامانه nioc.ir به صورت اینترنتی نام نویسی کرده و در زمان مشخص در آزمون کتبی آن شرکت کنند.

لازم به ذکر است که پس از اعلام نتایج مرحله اول، افرادی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده باشند دعوت به مصاحبه شده و پس از طی مدتی اسامی پذیرفته شدگان نهایی منتشر خمی گردد. نکته دیگری که می بایست به آن اشاره نمود این است که انجام مراحل نهایی استخدام پذیرفته شدگان شامل استعلام عدم سوء پیشینه کیفری، گرفتن تعهدنامه محضری خدمت، استعلام اعتبار مدارک تحصیلی، معاینات پزشکی قبل از استخدام و… می باشد.

زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت ۱۴۰۱

در دوره های گذشته آزمون استخدام شرکت نفت زیر نظر سازمان اداری استخدامی کشور و توسط مرکز جذب منابع انسانی شرکت نفت انجام گرفته است. طبق آخرین اخبار و طی صحبت های معاون وزریر نفت، احتمال انتشار دفترچه راهنمای استخدام شرکت نفت تا پایان سال جاری وجود دارد. بنابراین داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون و استخدام این شرکت می بایست در اسرع وقت از زمان دقیق ثبت نام و انتشار دفترچه راهنمای آن مطلع شوند. البته به محض مشخص شدن زمان دقیق ثبت نام، این مقاله به روزرسانی شده و اخبار آن در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره نیز قرار می گیرد.

نحوه ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت ۱۴۰۱

داوطلبان واجد شرایط استخدام شرکت نفت 1402 می بایست جهت نام نویسی در این آزمون، به آدرس سایتی که در دفترچه ثبت نام آزمون اعلام خواهد شد را در جدیدترین نسخه مرورگرهای فایرفاکس یا کروم تایپ کرده و وارد صفحه اصلی سایت شوند.

سامانه ثبت نام

متقاضیان می توانند جدیدترین اخبار و اطلاعات راجع به استخدام شرکت نفت را در سایت رسمی متعلق به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به نشانی nioc.ir مشاهده نموده و به محض انتشار دفترچه آزمون آن را بارگیری کرده و با مطالعه کامل دفترچه اقدام به ثبت نام نمایند. البته پس از انتشار دفترچه، مطالب این مقاله نیز به روز رسانی شده و اطلاعات مهم و مورد نیاز در این مطلب قرار خواهد گرفت.

فرم ثبت نام

فرم ثبت نام شامل اطلاعات فردی، خانوادگی، تحصیلی، انتخاب استان و محل خدمت و همچنین رشته های شغلی مورد پذیرش است که پس از پر کردن آن، بارگذاری اسکن مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه آزمون امکان تایید و ثبت نام نهایی وجود خواهد داشت. در انتهای این کار، یک کلمه عبور و کد رهگیری 10 رقمی در اختیار داوطلب قرار می گیرد که برای انجام مراحل بعدی از جمله مشاهده نتایج آزمون باید این کد را در نزد خود نگه دارد. انجام هر اشتباهی در مرحله تکمیل فرم ثبت نام و یا بارگذاری مدارک می تواند منجر به لغو ثبت نام داوطلب گردد.

مراحل گام به گام ثبت نام

در حال حاضر اطلاعاتی از نحوه ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت در سال 1402 در دسترس نیست اما در دوره گذشته این آزمون، اطلاع رسانی و ثبت نام از طریق سایت nioc.ir انجام گرفته و مراحل نام نویسی به ترتیب زیر بوده است.

 • خرید کارت اعتباری
 • شروع ثبت نام
 • ورود اطلاعات کارت اعتباری
 • بارگذاری تصویر داوطلب
 • وارد کردن مشخصات فردی
 • انتخاب امتیازهای ویژه
 • درج کردن مشخصات تحصیلی
 • انتخاب رشته امتحانی و محل خدمت
 • تایید نهایی
 • دریافت کد رهگیری

پس از انتشار دفترچه آزمون استخدام شرکت نفت 1402، مطالب این مقاله نیز به روز رسانی شده و اطلاعات مهم و مورد نیاز در این مطلب قرار خواهد گرفت.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 1402

علاوه بر اطلاعاتی که داوطلب باید در فرم ثبت نام موجود در سایت وارد نماید، بارگذاری فایل اسکن شده مدارک زیر نیز الزامی است.

 • عکس داوطلب
 • شناسنامه
 • کارت ملی
 • مدرک تحصیلی
 • کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان

ذکر این نکته ضروری است که انجام هر اشتباهی در مرحله تکمیل فرم ثبت نام و یا بارگذاری مدارک می تواند منجر به لغو ثبت نام داوطلب گردد و شخص حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

شرایط عمومی و اختصاصی جهت ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت 1401
شرایط ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت 1402

شرایط ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت 1402

استخدام در دستگاه های دولتی نیازمند یک سری شرایط عمومی است که در بین تمامی دستگاه ها یکسان بوده و جهت استخدام در شرکت نفت نیز همین شرایط لازم است. اما برخی شرایط اختصاصی نیز وجود دارند که بسته به رشته شغلی انتخابی و شرکت های مختلف تابع وزارت نفت متفاوت خواهد بود.

شرایط عمومی

 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • پایبندی به قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی موجود در کشور
 • عدم سابقه محکومیت در مراجع قضایی
 • داشتن سلامت جسمی و روانی
 • نداشتن اعتیاد به هر نوع ماده مخدر
 • محروم نبودن از خدمات دولتی
 • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت غیرپزشکی
 • داشتن گواهی موقت فراغت از تحصیل یا دانشنامه پایان تحصیلات یا ارزشنامه مدرک تحصیلی خارجی
 • رعایت شرایط سنی ذکر شده در دفترچه برای استخدام
 • عدم اشتغال در دستگاه های دولتی از جمله واحد های تابعه وزارت نفت به صورت رسمی یا پیمانی در زمان ثبت نام

شرایط اختصاصی

افرادی که قصد ثبت نام در آزمون استخدامی نفت را دارند، در صورتی می توانند در این آزمون شرکت کنند که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

شرایط اختصاصی تحصیلی برای فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های سراسری

 • مقطع کارشناسی: رتبه کشوری 4000 و کمتر در آزمون سراسری (بدون لحاظ سهمیه) با حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 17
 • مقطع کارشناسی ارشد: رتبه کشوری 200 و کمتر در آزمون سراسری ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی با حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 18

شرایط اختصاصی تحصیلی برای دانش آموختگان برتر دانشگاه آزاد

 • مقطع کارشناسی: نفرات اول تا سوم فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد اسلامی در میان ورودی های هر رشته و گرایش تحصیلی با حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 18
 • مقطع کارشناسی ارشد: نفرات اول تا سوم فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد اسلامی در میان ورودی های هر رشته و گرایش تحصیلی با حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 19

شرایط اختصاصی تحصیلی برای فارغ التحصیلان دانشگاه های خارج از کشور

 • فارغ التحصیلان دانشگاههای ممتاز (گروه الف): فارغ التحصیلان دانشگاههای ممتاز در مقطع کارشناسی با حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 15 و در مقطع کارشناسی ارشد با حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 16
 • دانش آموختگان سایر دانشگاههای خارج از کشور (گروه های ب، ج و د): فارغ التحصیلان سایر دانشگاههای خارج کشور (به غیر از دانشگاههای ممتاز) در مقطع کارشناسی با حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 17 و در مقطع کارشناسی ارشد با حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 18

رشته های شغلی اعلام شده و شرکت های پذیرنده دارای شرایط اختصاصی دیگری ازجمله موارد زیر نیز می باشند:

 • ارتباط رشته تحصیلی با عنوان شغلی انتخابی
 • وجود سقف سنی برای هر مدرک یا مقطع تحصیلی
 • اعلام حداقل مدرک تحصیلی قابل پذیرش

شرایط سنی

حداقل سن داوطلبان جهت ورود به آزمون 18 سال و حداکثر سن قابل قبول به شرح ذیل می باشد:
برای مقطع کارشناسی 35 سال
برای مقطع کارشناسی ارشد 40 سال

تسهیلات شرایط سنی

در صورت داشتن هر یک از شرایط زیر امکان اضافه شدن به حداکثر سن مجاز داوطلبان جهت استخدام شرکت نفت وجود خواهد داشت.

 1. مدت زمان انجام خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلب جهت استخدام اضافه می گردد.
 2. مدت سابقه کار داوطلبانی که در واحدهای زیرمجموعه وزارت نفت مشغول به کار بوده اند و یا بصورت قرارداد تمام وقت شاغل باشند، در صورت پرداخت حق بیمه در مدت سابقه کار، به حداکثر سن اضافه می گردد.
 3. افرادی که دارای تجربه کاری مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز در خارج از صنعت نفت می باشند در صورت ارائه مدارک لازم و گواهی پرداخت حق بیمه بابت سوابق مذکور (تا 5 سال) به حداکثر سن اضافه می گردد.
 4.  حداکثر سن مجاز استخدام برای داوطلبان بومی تا سه سال قابل افزایش می باشد. داوطلبان بومی که صرفاً بر اساس این بند واجد شرایط ثبت نام در آزمون شده اند فقط قادر به انتخاب شهرستان های محل خدمت بومی استان خود می باشند.
 5. براساس قانون جامع خدمت رسانی ، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، همسران و فرزندان شاهد، رزمندگان، همسران و فرزندان جانبازان، همسران و فرزندان آزادگان که در چارچوب سهمیه های استخدامی 25 درصد و 5 درصد ایثارگران به استخدام شرکت نفت در می آیند، شرط حداکثر سن جهت استخدام برای این افراد اجرا نمی شود. مشمولان سهمیه ایثارگران که صرفاً بر اساس این بند واجد شرایط ثبت نام در آزمون شده اند فقط می توانند از میان محل های خدمت ایثارگری مربوطه انتخاب کنند.

استخدام شرکت نفت با مدرک دیپلم

دارندگان مدرک دیپلم در هر رشته تحصیلی با حداکثر سن 20 سال می توانند در آزمون استخدامی شرکت نفت نام نویسی کرده و در صورت قبولی در مصاحبه استخدام گردند.

واجدین شرایط اولویت در استخدام شرکت نفت 1401
امتیازات ویژه تاثیرگذار در استخدام شرکت نفت 1402

امتیازات ویژه تاثیرگذار در استخدام شرکت نفت 1402

شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت نفت که حدنصاب قبولی را کسب کرده اند، در صورت داشتن شرایط خاص ذکر شده در جدول زیر از امتیازات ویژه برخوردار می شوند و نمره حاصل از این امتیازات به نمره کل آن ها اضافه خواهد شد. البته این امتیازات ویژه از دفترچه مربوط به آزمون استخدامی دوره گذشته استخراج شده اند و به محض انتشار دفترچه جدید به روز رسانی خواهند شد.

امتیازات ویژه تاثیرگذار در استخدام شرکت نفت 1402
ردیفواجدین شرایط اولویتمیزان امتیاز (درصد از کل امتیاز کسب شده)
1فرزندان کارمندان رسمی (شاغل، بازنشسته، از کار افتاده دائم یا فوت شده) صنعت نفت20 درصد
2فرزندان شاغلین رسمی (شاغل، بازنشسته، از کار افتاده دائم یا فوت شده) صنعت نفت دارای سابقه کار در سمت های سازمانی طرحهای اقماری یا مناطق گرمسیر (جنوب) یا خانگیرانبه ازای هرسال سابقه خدمت 1 درصد تا
حداکثر 30 درصد
3دانش آموختگان دانشگاه صنعت نفت15 درصد
4داوطلبان بومی شهر15 درصد
5داوطلبان بومی استان10 درصد
6شاغلین فعالیت های مستمر و غیر پروژه ای شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت ها و واحدهای تابعه صنعت نفتبه ازای هرسال سابقه خدمت 2/5
درصد تا حداکثر 20 درصد
7نیروهای قرارداد مدت موقت در شرکت ها و واحدهای تابعه صنعت نفتبه ازای هرسال سابقه خدمت 3 درصد
تا حداکثر 30 درصد
8نیروهای قراردادی مدت معین دارای سابقه خدمت در پست های سازمانی شرکت ها و واحدهای تابعه صنعت نفتبه ازای هرسال سابقه خدمت 5 درصد
تا حداکثر 40 درصد
9نیرو های طرح خدمت نظام (امریه) در شرکت ها و واحدهای تابعه صنعت نفت به جز مدت دوره آموزش نظامیبه ازای هر سال 2/5 درصد
10دارندگان مدارج حفظ قرآن کریم طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگیبه ازای هر درجه 4 درصد حداکثر 20 درصد

رشته های مورد نیاز شرکت نفت 1402

لیست نهایی رشته ها و گرایش های مورد نیاز شرکت نفت برای سال جاری متعاقبا در دفترچه ثبت نام این آزمون اعلام می شود اما رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی مذکور در دوره گذشته شامل موارد زیر بوده است:

 • مهندسی نفت (گرایش های اکتشاف، بهره برداری مخازن نفت، حفاری و مخازن هیدروکربوری)
 • مهندسی شیمی
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی برق
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی عمران
 • مهندسی متالورژی و مواد
 • مهندسی کامپیوتر
 • مهندسی معدن
 • علوم و فناوری نانو
 • مهندسی ایمنی صنعتی
 • مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی
 • زمین شناسی
 • کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) (گرایش های استراتژی، بازرگانی و بازاریابی بین الملل، مدیریت توسعه و منابع انسانی و مدیریت مالی)
 • مدیریت مالی
 • اقتصاد، اقتصاد انرژی و بازاریابی
 • حسابداری
 • حقوق و حقوق تجارت بین الملل
دانلود دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت 1402

لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت 1402

(لینک دانلود به محض انتشار دفترچه فعال خواهد شد)

مواد آزمون استخدامی شرکت نفت 1402

مواد درسی مورد استفاده در آزمون استخدامی شرکت نفت شامل مواد آزمون عمومی و تخصصی می باشد. این مواد مربوط به دفترچه آزمون استخدامی دوره قبل بوده و ممکن است در دفترچه جدید تغییر پیدا کنند. داوطلبان باید با مطالعه کامل دفترچه استخدام منابع مناسب را جهت آزمون رشته شغلی مورد نظر خود انتخاب کنند.

مواد آزمون عمومی

مواد آزمون عمومی استخدامی شرکت نفت در دوره گذشته شامل موارد زیر بوده است:

 • ادبیات فارسی و آیین نگارش
 • زبان انگلیسی عمومی
 • کامپیوتر (مهارت های پایه word ، Powerpoint ، Excel و Internet)
 • هوش و توانمندی های ذهنی

مواد آزمون تخصصی

مواد آزمون تخصصی استخدامی شرکت نفت برای دوره گذشته، شامل 24 رشته امتحانی بوده که در جدول زیر به مجموعه دروس آن اشاره شده است.

مواد آزمون تخصصی استخدامی شرکت نفت 1402

ردیفرشته امتحانیمواد آزمون تخصصی
1اقتصاد، اقتصاد انرژی و بازاریابیمجموعه دروس (اقتصاد خرد-اقتصاد کلان-آمار و اقتصادسنجی-اقتصاد بین الملل (تجارت بین الملل و مالیه بین الملل)-اقتصاد نفت و گاز-قراردادهای نفت و گاز)
2حسابداریمجموعه دروس (حسابداری مالی (اصول، میانه و پیشرفته)- حسابداری بهای تمام شده- حسابرسی- بودجه بندی دولتی-کنترل بودجه-ریاضی و آمار)
3حقوق و حقوق تجارت بین المللمجموعه دروس (حقوق بین الملل عمومی-حقوق بین الملل خصوصی – حقوق مدنی – حقوق جزای عمومی – حقوق اداری – حقوق تجارت – حقوق سازمان های بین المللی)
4زمین شناسیمجموعه دروس (سنگ شناسی و پترولوژی -رسوب شناسی -چینه شناسی و دیرینه شناسی – زمین شناسی ساختمانی – زمین شناسی نفت -ژئوشیمی -زمین شناسی مهندسی -زمین شناسی ایران)
5مدیریتمجموعه دروس (تئوری های مدیریت (مبانی و اصول سازمان و مدیریت- رفتار سازمانی- منابع انسانی) اقتصاد خرد و کلان – مالیه عمومی و بودجه -مدیریت بازاریابی – آمار و روش تحقیق)
6مدیریت اجرایی و MBA – گرایش استراتژیمجموعه دروس (تئوری های مدیریت (مبانی و اصول سازمان و مدیریت- رفتار سازمانی- منابع انسانی) -مدیریت استراتژیک – مدیریت تحول سازمانی – مدیریت بازاریابی – آمار و روش تحقیق)
7مدیریت اجرایی و MBA – گرایش بازرگانی و بازاریابی بین المللمجموعه دروس (تئوری های مدیریت (مبانی و اصول سازمان مدیریت- رفتار سازمانی-منابع انسانی) -مدیریت استراتژیک -مدیریت بازاریابی – بازرگانی بین الملل -آمار و روش تحقیق)
8مدیریت اجرایی و MBA – گرایش مدیریت توسعه و منابع انسانیمجموعه دروس (مبانی سازمان و مدیریت – مدیریت منابع انسانی -مدیریت رفتار سازمانی -مدیریت بهبود و تحول سازمانی -آمار و روش تحقیق)
9مدیریت اجرایی و MBA – گرایش مدیریت مالیمجموعه دروس (مبانی سازمان و مدیریت – مدیریت مالی – مدیریت سرمایه گذاری – حسابداری برای مدیران – مدیریت مالی در نفت و گاز – بازارها و نهادهای مالی -قوانین و مقررات مالی (قانون محاسبات عمومی و قانون برگزاری مناقصه ها و مزایده ها))
10مدیریت مالیمجموعه دروس (اصول حسابداری -مبانی سازمان و مدیریت -مدیریت مالی -تجزیه و تحلیل صورت های مالی – سازمان های پولی و مالی – آمار کاربردی)
11مهندسی ایمنیمجموعه دروس (اصول طراحی سیستم های ایمنی و آتش نشانی – شناسایی و کنترل عوامل شیمیایی محیط کار – شناسایی و کنترل عوامل فیزیکی محیط کار – اعلام و اطفای حریق – ایمنی برق)
12مهندسی برقمجموعه دروس (اصول طراحی سیستم های ایمنی و آتش نشانی -شناسایی و کنترل عوامل شیمیایی محیط کار – شناسایی و کنترل عوامل فیزیکی محیط کار – اعلام و اطفای حریق – ایمنی برق)
13مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعیمجموعه دروس (اصول طراحی سیستم های ایمنی و آتش نشانی -شناسایی و کنترل عوامل شیمیایی محیط کار – شناسایی و کنترل عوامل فیزیکی محیط کار – اعلام و اطفای حریق – ایمنی برق)
14مهندسی شیمیمجموعه دروس (ترمودینامیک – مکانیک سیالات – انتقال حرارت – انتقال جرم و عملیات واحد)
15مهندسی صنایعمجموعه دروس (برنامه ریزی و کنترل پروژه – برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات -برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی ها – تحلیل سیستم – اصول مدیریت و تئوری سازمان -تحقیق در عملیات)
16مهندسی عمرانمجموعه دروس (مقاومت مصالح – تحلیل سازهها – مکانیک خاک و پی سازی -مکانیک سیالات و هیدرولیک – طراحی سازه های فولادی و بتنی)
17مهندسی کامپیوترمجموعه دروس( ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم – سیستم های عامل – پایگاه داده ها – مهندسی نرم افزار – معماری کامپیوتر – شبکه های کامپیوتری و انتقال داده ها)
18مهندسی مکانیکمجموعه دروس (ترمودینامیک – مکانیک سیالات – انتقال حرارت – استاتیک و مقاومت مصالح – دینامیک و ارتعاشات)
19مهندسی موادمجموعه دروس (خواص فیزیکی مواد – خواص مکانیکی مواد – شیمی فیزیک و ترمودینامیک – خوردگی – جوشکاری)
20مهندسی نفت-اکتشافمجموعه دروس (پتروفیزیک و چاه نگاری – ژئوفیزیک – ژئوشیمی آلی (نفت) – زمین شناسی تخصصی (زمین شناسی تحت الارضی – سنگ شناسی رسوبی – زمین شناسی نفت ایران)- خواص سنگ و سیال)
21مهندسی نفت-بهره برداری مخازن نفتمجموعه دروس (زمین شناسی (عمومی، ساختاری و نفت) – خواص سنگ و سیال – مهندسی مخزن – مهندسی بهره برداری مهندسی حفاری – چاه آزمایی و چاه پیمایی)
22مهندسی نفت-حفاریمجموعه دروس (زمین شناسی (عمومی، ساختاری و نفت) – خواص سنگ و سیال – مهندسی مخزن – مهندسی بهره برداری مهندسی حفاری – چاه آزمایی و چاه پیمایی
23مهندسی نفت-مخازن هیدروکربوریمجموعه دروس (زمین شناسی (عمومی، ساختاری و نفت) -خواص سنگ و سیال – مهندسی مخزن – مهندسی بهره برداری مهندسی حفاری – چاه آزمایی و چاه پیمایی
24علوم و فناوری نانومجموعه دروس (ریاضیات عمومی 1 و 2 و ریاضیات مهندسی) – مبانی نانوتکنولوژی – ترمودینامیک – انتقال حرارت)

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت 1402 چه تاریخی خواهد بود؟

احتمال می رود که زمان ثبت نام و اعلام علاقه مندی استخدام شرکت نفت تا پایان سال باشد.

2- فارغ التحصیلان چه رشته هایی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت هستند؟

لیست رشته های احتمالی مورد پذیرش شرکت نفت در متن مقاله ارائه شده است اما لیست نهایی در دفترچه این آزمون منتشر خواهد شد.

3- ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 1402 از چه طریق انجام می شود؟

بدین منظور می بایست به سایت شرکت ملی نفت به آدرس nioc.ir مراجعه کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید …دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر
 1. با سلام برای فرزندان آزاده و جانباز شرط معدل حذف نبست؟

  • با سلام و درود، هنوز دفترچه ی رسمی برای استخدام شرکت نفت روی سامانه ی سنجش ثبت نشده و نمی توان نظر قطعی داد

 2. سلام برای فرزندان آزاده و جانباز شرط مدل حذف نیست؟؟؟

  • سلام و وقت بخیر، باتوجه به شرایط ثبت نام استخدام شرکت نفت مربوط به سال های قبل، شرط حداقل معدل برای فرزندان شاهد حذف می باشد ولی به طور کلی معدل کمتر از ۱۲ تحت هر شرایطی، برای ثبت نام جایز نمی باشد.

 3. با سلام
  چرا در جذب شرکت نفت مقطع کاردانی وجود ندارد.
  باوجود اینکه بسیاری از فارغ التحصیلان در این مقطع بوده ودارای پتانسیل بسیار قوی بالقوه هستند.
  همچنین با توجه به عدم جذب نیرو در سالهای اخیر،لطفا در شرایط سنی بیشتر تجدید نظر نمایید.

  • با سلام و احترام، وزارت خانه ها طبق نیاز سازمانی خود اقدام به پذیرش نیرو می کنند. در این مورد، اختیار عمل به عهده ی مدیریت و نیروی انسانی همان ارگان و وزارت خانه می باشد و سامانه های مشاوره ای مداخله ای در این موضوع ندارند.

مشاوره استخدامی پیج کنکور