جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی

زمان و نحوه ی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98

اعتراض به نتایج مدارس نمونه دولتی 98
اعتراض به نتایج مدارس نمونه دولتی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همه ساله تعداد زیادی از دانش آموزان پایه ی ششم و نهم طی شرکت در یک آزمون که به آزمون نمونه دولتی معروف است در پی راه یابی به مدارسی هستند که از نظر سطح علمی و رفاهی بسیار برتر از مدارس عادی دولتی هستند. در سال های اخیر متقاضیان این مدارس بسیار افزایش یافته اند به طوری که حتی کلاس های خصوصی نیز در این زمینه کم نیستند. دانش آموزان بسیاری علاقه مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی هستند این علاقه دلایل متعددی دارد که می توان  به سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب اشاره کرد. وزارت آموزش و پرورش برای برقرای عدالت و همچنین جلوگیری از جذب دانش آموزانی که از لحاظ طبقه بندی استعداد نسبت به دانش آموزان دیگر در سطح پایین تری قرار دارند شرایط سرسختانه ای را برای پذیرش دانش آموزان واجد شرایط قرار داده است. پذیرش تمامی داوطلبان مشروط به کسب نمره قبولی در آزمون ورودی خواهد بود. هدف اصلی از راه اندازی و ایجاد مدارس نمونه دولتی پرورش دانش آموزان با استعداد و سخت کوش با استفاده از انتخاب معلمانی باتجربه و مجرب جهت ارتقاء آموزشی دانش آموزان مخصوصا دانش آموزان مناطق محروم و کم تر توسعه یافته می باشد. مدارس‌ نمونه‌ دولتی مانند دیگر مدارس در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر دایر می باشد. ضمن اینکه ادامه‌ تحصیل‌ در این‌ گونه مدارس‌ مشروط به‌ انجام فعالیت‌ های مثبت‌ پرورشی و آموزشی دانش‌آموزان خواهد بود به این معنی که اگر دانش آموزی حتی با کسب نمره ی لازم به این مدارس راه یافت اما در ادامه تحصیل خود با افت شدید مواجه شود و معدل او از میانگین معدل کل دانش آموزان این مدارس پایین تر باشد مدرسه ی مذکور می تواند حتی اجازه تحصیل به آن دانش آموز را سلب کند پس توجه داشته باشید که با ورود به این مدارس همه چیز تمام نمی شود بلکه تازه ابتدای راه است.

نحوه ی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 97 

وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای اعلام کرد که دانش آموزان و خانواده های معترض نسبت به اعلام نتایج مدارس نمونه دولی می توانند در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد نسبت اعلام اعتراض خود درمورد  اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سایت موبوطه در استان محل زندگی و تحصیل خود اقدام نمایند. برای اطلاع از آخرین اطلاعات مربوط به نحوه و زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می توانید با  مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره در ارتباط باشید.

زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 97 

تقریبا 20 روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی نوبت به اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی می رسد و اعلام نتایج بر روی سایت قرار خواهد گرفت. دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم می بایست پس از مشاهده اعلام نتایج، در صورت کسب نمره قبولی در این آزمون در مدت زمان تعیین شده با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری در مدرسه پذیرفته شده اقدام نمایند.برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی می توانید در کانال تلگرام نمونه دولتی عضو شوید و یا با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. توجه داشته باشید از آن جایی که آزمون نمونه دولتی به صورت منطقه ای برگزار می گردد ، نتایج آن نیز از طریق سایت های استانی اعلام می گردد. برای کلیه داوطلبان حتی آن هایی که در آزمون پذیرفته نشده اند، کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط ، نمره کسب شده در هر درس ، تراز دانش آموز و تراز آخرین فرد قبول شده در مدرسه مورد نظر در سایت مربوطه قرار می گیرد.

 ” دانش آموزانی که در یک مدرسه ی نمونه دولتی پذیرفته شده اند حق ثبت نام در دیگر مدارس نمونه دولتی را ندارند. ” 

دانش آموزان پذیرفته شده تا حداکثر 10 روز فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود در این مدارس اقدام کنند. درصورتی که در این مدت ثبت نام نکنند نام آن ها در لیست ذخیره قرار می گیرد.

نکته : دانش‌آموزان پذیرفته شده‌ تهرانی که متقاضی ثبت درخواست انتقالی هستند و یا اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 97 دارند، می‌توانند تا اوایل مردادماه از طریق سایت آموزش و پرورش شهر تهران اقدام کنند.

زمان اعلام نتایج اعتراض به نتایج مدارس نمونه دولتی 97 

هنوز اطلاعات دقیقی درباره ی زمان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی در اختیار ما قرار نگرفته است. احتمالا همانند سال های گذشته حداکثر بین 2 الی 3 هفته بعد از پایان مهلت اعتراض به نتایج  نمونه دولتی ، نتایج رسیدگی به اعتراضات اعلام خواهد شد . دانش‌آموزانی که نسبت به نتیجه آزمون اعتراض دارند می‌توانند از طریق سایت آموزش و پرورش شهر محل زندگی و تحصیل خود نسبت به تکمیل فرم اعتراض اقدام کنند،برای اطلاع از زمان دقیق رسیدگی به اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی97 – 98 می توانید عضو کانال تلگرام نمونه دولتی شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره