شنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

قبولی در مدارس استعدادهای درخشان، یکی از دغدغه های ذهنی مهم والدین و دانش آموزان می باشد. مدارس تیزهوشان به مدارسب با کیفیت آموزشی بالا و سخت گیری زیاد معروف هستند که از طریق آزمون در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می کند. دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 در فروردین 97 این فرصت را داشتند تا نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام کنند. یکی از سوالات متداول دانش آموزان و والدین آن ها از مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در رابطه با زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 – 98 می باشد به همین دلیل این مقاله را آماده کردیم تا با مطالعه آن اطلاعات کافی در رابطه با آزمون تیزهوشان 97 – 98 بدست آورید.

اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی مستقل از هم می باشد و نتیجه
قبولی در مدارس مذکور به صورت جداگانه اعلام می گردد.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 در تاریخ 11 / 3 / 97 خواهد بود. تقریبا یک هفته قبل از برگزاری آزمون، تمامی دانش آموزان باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم اقدام کنند تا از محل دقیق حوزه امتحانی خود آگاه شوند. توجه داشته باشید همراه داشتن کارت آزمون در جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 الزامی است. آزمون بصورت تستی و با سوالات چهار گزینه ای مطرح می شود و هر سوال درست ۳ امتیاز مثبت و هر سوال غلط ۱ امتیاز منفی دارد. برای کسب اخرین اطلاعات و اخبار درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان هفته اول مرداد روی سایت قرار خواهد گرفت که دانش آموزان می توانند از طریق سایت نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند. دانش آموزان باید برای دریافت نتیجه آزمون تیزهوشان ابتدا وارد سامانه شوند و کد ملی و رمز عبور خود را وارد کنند و داوطلبان پس از مشاهده نتایج در صورت کسب نمره قبولی در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام حضوری در مدرسه اقدام نمایند و گروهی ازداوطلبانی که نتایج تیزهوشان خود را دریافت کردند و در آزمون مردود شدند می توانند در سازمان استعدادهای درخشان اعتراضات خود را در سیستم ثبت کنند. در صورت هر گونه سوال در مورد اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.

نکات مربوط به آزمون تیزهوشان 97-98

  •  معمولا کلید تصحیح آزمون تیزهوشان حدود دو هفته پس از برگزاری آزمون از طریق مرکز ملی پرورش استعداد درخشان منتشر می گردد.
  • اگر در سوالات و کلید آزمون سوال یا سوالاتی کنار گذاشته شود بدون در نظر گرفتن نمره آن سوالات محاسبه نمره آزمون برای دانش آموزان به صورت یکسان انجام خواهد شد.
  • قبولی در پایه هفتم استعداد های درخشان، به این معنی نیست که داوطلب بدون آزمون در پایه دهم تیزهوشان هم قبول شده است.
  • هنگامی که فهرست اسامی قبول شدگان اعلام شود هیچ لیست ذخیره ای برای دبیرستان های دوره اول و دوم استعداد درخشان اعلام نخواهد شد.
  • دانش آموزانی که در آزمون قبول نشده اند ،حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، کارنامه عدم قبولی آن ها صادر خواهد شد.
  • مهلت رسیدگی به اعتراضات موردی مربوط به حوزه های اجرایی، از سوی ستاد برگزاری آزمون در استان تعیین شده و به نحو مناسب به اطلاع داوطلبان و اولیای آنها رسانده می شود.
  • اگر یکی از دانش آموزان همزاد یا دوقلو که به صورت همزمان در آزمون شرکت کردند قبول شود، دیگری فقط به شرط کسب حداقل 80 درصد نمره آزمون آخرین فرد پذیرفته شده می تواند بر اساس اولویت ها انتخابی خود، طبق ظرفیت پیش بینی شده در مدارس استعدادهای درخشان ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید