شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر

اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر

اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر 98
اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون عملی برخی از رشته های گروه آزمایشی هنر در نیمه اول مرداد ماه برگزار می شود. معمولا شرکت کنندگان هر آزمونی تمایل دارند هرچه زودتر نتایج آزمون خود را بدانند و از این موضوع که آیا نتیجه ی تلاش هایشان به ثمر نشسته یا نه مطلع شوند. نتایج آزمون عملی کنکور هنر نیز هم زمان با اعلام نتایج کنکور سراسری و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود. بنابراین آن دسته از متقاضیان که علاقمند به تحصیل در رشته های دارای آزمون عملی گروه آزمایشی هنر هستند ، لازم است تا علاوه بر کسب رتبه مناسب در آزمون کتبی ، امتیاز خوبی نیز در آزمون عملی کسب کنند ، تا بتوانند در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قبول شوند.

اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر ، هم زمان با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در نیمه ی دوم شهریور ماه انجام می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر

علاقمندان به تحصیل در رشته های نیمه متمرکز گروه آزمایشی هنر ، لازم است علاوه بر شرکت در جلسه کنکور ، در آزمون عملی رشته مورد نظر خود نیز شرکت کرده و رتبه قابل قبولی کسب کنند. متقاضیان پس از شرکت در آزمون عملی کنکور هنر (که زمان برگزاری آن با توجه به جنسیت ، نوع رشته و حرف اول نام خانوادگی افراد می تواند یکی از روزهای 12 الی 25 مرداد ماه باشد. ) ، می توانند نتایج نهایی آزمون خود را در نیمه ی دوم شهریور ماه هم زمان با اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری مشاهده کنند.

لازم به ذکر است که عدم حضور داوطلب در مراحل بعد از آزمون سراسری (آزمون عملی ، مصاحبه یا آزمون علمی) به منزله ی انصراف فرد از ادامه ی فرآیند پذیرش در این رشته ها تلقی می شود ، همچنین در پذیرش داوطلبان این دسته از رشته ها علاوه بر اهمیت نتیجه مرحله آزمون عملی در قبولی افراد ، می توان گفت که نمره آزمون سراسری تاثیر بیشتری در نتیجه ی نهایی دارد. بنابراین آن دسته از افرادی که رتبه خوبی در کنکور سراسری هنر کسب کرده اند زیاد نگران نتیجه آزمون عملی (اعلام نتیجه نهایی) نباشند.

نحوه اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر

همان طور که گفته شد ، علاقمندان به تحصیل در رشته های گروه آزمایشی هنر می بایست تمامی مراحل لازم ، از ثبت نام در کنکور سراسری هنر گرفته تا اعلام نتایج نهایی برای رشته های متمرکز و نیز اعلام نتایج آزمون عملی برای رشته های نیمه متمرکز ، را از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org پیگیری کنند. نحوه اعلام نتایج به این صورت است که پس از صدور اطلاعیه ای توسط سازمان سنجش آموزش کشور ، مبنی بر اعلام نتایج کنکور سراسری ، داوطلبان می بایست با مراجعه به سایت مذکور و با طی مراحل زیر نتایج آزمون خود را مشاهده کنند.

  • پس از ورود به سایت روی گزینه ی ” سراسری “ از منوی سمت راست کلیک کنید.
  • سپس با انتخاب ” اعلام نتایج آزمون سراسری 1398 “ وارد صفحه ی جدیدی خواهید شد. در این صفحه دو روش برای اعلام نتایج آزمون وجود دارد :
  • در روش اول با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه ، قادر به مشاهده نتایج خواهید بود.
  • در روش دوم نیز با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه می توانید نتایج آزمون خود را مشاهده کنید.

داوطلبان در صورت فراموشی یا گم کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی خود ، می بایست از طریق سایت سازمان سنجش ، این اطلاعات را بازیابی کنند.

داوطلبانی که در رشته های دارای آزمون عملی کنکور سراسری هنر شرکت کرده اند ، می توانند نتایج نهایی آزمون خود را از طریق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری که در سایت سازمان سنجش کشور اعلام می شود ، مشاهده نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در هر یک از موارد بالا ، می توانید بر روی لینک آن کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون عملی کنکور هنر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره