تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

زمان اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400
اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400 که چهارمین دوره آن در سال جاری برپا شد حضور داشته اند، حال منتظر اعلام نتایج آن هستند تا در صورت کسب نمره قبولی بتوانند سایر مراحل پذیرش خود را در موعد مقرر به انجام برسانند. با توجه به این که نتایج این آزمون به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد، در این مقاله قصد داریم علاوه بر اشاره به زمان اعلام نتایج، نحوه دریافت آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون جامعه مشاوران مالیاتی 1400 می توانند در صورت کسب نمره حدنصاب در آزمون ورودی، سایر مراحل پذیرش خود را به انجام برسانند. علی رغم درج کلیه شرایط و ضوابط برگزاری این آزمون در اطلاعیه موجود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، این سازمان هیچ اخباری را پیرامون تاریخ اعلام نتایج آن منتشر نکرده است. از همین رو، نمی توان تاریخ دقیقی را برای زمان اعلام نتایج آزمون مذکور عنوان کرد.

اما با توجه به برگزاری سومین دوره این آزمون در اوایل شهریور ماه سال گذشته و اعلام نتایج آن در اواسط آبان ماه، انتظار می رود این بازه زمانی تقریبا دو ماهه بین تاریخ برپایی و اعلام نتایج در رابطه با آزمون سال جاری نیز صادق باشد. شما می توانید برای دریافت جدیدترین اخبار در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی، ما را با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

متقاضیان شرکت در آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران می توانند در تاریخی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تعیین می گردد به سایت اختصاصی این سازمان که همان سایت ثبت نام آزمون جامعه مشاوران مالیاتی می باشد، مراجعه نموده و مطابق با راهنمای تصویری زیر نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی تعبیه شده در سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.

مرحله اول مشاهده نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

 • در این مرحله، روی لینک فعال “سیستم کارنامه آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1400” کلیک نمایید.

مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

 • در صفحه پیش رو، با استفاده از دو روش زیر می توانید جهت مشاهده نتیجه آزمون خود اقدام نمایید:
 1. وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی
 2. ثبت اطلاعاتی همچون شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد و عبارت امنیتی پس از درج اطلاعات مورد نیاز، کلید “ورود به سیستم” را جهت مشاهده کارنامه خود بفشارید.

مرحله سوم مشاهده نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

اعتراض به نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

پس از این که نتایج مربوط به آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت، آن دسته از متقاضیانی که نسبت به نتایج خود معترض هستند، می توانند در بازه زمانی مقرر، درخواست خود مبنی بر بررسی مجدد نمره را به ثبت برسانند. شایان ذکر است که برای ثبت هر نوع درخواستی از جمله اعتراض به نتایج می بایست با نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش آشنا باشید.

به همین منظور لازم است که ابتدا به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و گزینه “عضویت” را انتخاب نمایید. در طی این روند، یک نام کاربری و رمز عبور به شما اختصاص داده خواهد شد که به وسیله آن ها می توانید در مواقع نیاز به صفحه کاربری خود وارد شده و اقدامات مورد نظر را انجام دهید. فرآیند مربوط به درج اعتراضات مطابق مراحل زیر انجام می شود.

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “ارسال درخواست” از منوی موجود در سمت چپ
 • کلیک بر روی عبارت “ورود به سیستم”
 • وارد کردن پست الکترونیک و رمز عبور خود در قسمت های مشخص شده
 • کلیک روی گزینه درخواست جدید از منوی سمت راست سایت
 • انتخاب نوع آزمون “آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران” و سال “1400”
 • فشردن کلید “جستجو”
 • انتخاب لیست دروسی که نسبت به آن ها معترض هستید.
 •  فشردن گزینه “تقاضای بررسی مجدد نمره “ و درج شماره داوطلبی و شماره پرونده در کادرهای مربوطه

نکته1: بخش “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” صرفا برای داوطلبانی است که این دو شماره را گم کرده اند یا به آن ها دسترسی ندارند و می خواهند این اطلاعات را مجددا دریافت نمایند.

نکته2: استفاده از گزینه “عمومی” جهت ثبت درخواست اعتراضی است که نیاز به توضیحات دارد. در واقع با انتخاب این گزینه، صفحه ای برای داوطلب نمایان می شود که می توانید نوع مشکل، عنوان درخواست و متن کامل پیام آن را توضیح دهید.

پس از بررسی اعتراض داوطلبان نهایتا ظرف مدت یک هفته، نتایج آن از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد. با وجود این که امکان بروز خطا در نتایج آزمون از سوی سازمان مذکور بسیار ضعیف است اما معمولا فرصت اعتراض به تمامی متقاضیان داده می شود و شرکت کنندگان می توانند درخواست خود را ثبت نموده و مجددا شانس خود را برای پذیرش در این آزمون امتحان نمایند.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی سال 1400 در چه تاریخی منتشر می گردد؟

هنوز زمان دقیقی برای آن اعلام نشده است اما مطابق با روند سال گذشته انتظار می رود این نتایج در کمتر از دو ماه بعد از برگزاری آزمون در اختیار داوطلبان قرار بگیرد.

2- نتایج آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی سال جاری از چه طریقی اعلام می شود؟

شا می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایید.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند مطابق با مراحل موجود در این مقاله با مراجعه به سایت سازمان سنجش و انتخاب گزینه ارسال درخواست، اعتراض خود را به ثبت برسانند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی