9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه نمونه دولتی اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سنندج 1401 – ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سنندج 1401 – ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سنندج 1401 - 1402
اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1401 – 1402

آزمون نمونه دولتی تنها برای ورود دانش آموزان پایه نهم به دهم برگزار شده و تمامی فرآیند های مربوط به آن اعم از ثبت نام و اعلام نتایج هر استان به صورت مجزا در سایت مربوط به خود انجام می شود. داوطلبانی که در آزمون مذکور شرکت کرده اند، باید در زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونتشان مراجعه کرده و وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود را مشاهده کنند. حدودا یک الی یک و نیم ماه پس از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی نتایج آن از طریق سامانه مذکور در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد.

دانش آموزان ساکن سنندج برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش این استان مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سنندج 1401 – 1402

ارائه نتایج آزمون نمونه دولتی گاها امکان دارد، یک تا یک و نیم ماه پس از برگزاری آزمون نیز به طول بیانجامند و نمی توان تاریخ یکسانی جهت انتشار نتایج این آزمون برای همه استان ها در نظر گرفت. همچنین متاسفانه تاکنون زمان دقیق دریافت کارنامه امتحان نمونه دولتی استان کردستان برای سال 1401 – 1402 مشخص نمی باشد.

با این حال با توجه به دوره گذشته، نتایج آزمون نهم به دهم مدارس نمونه دولتی سنندج به احتمال زیاد در اوایل مرداد ماه اعلام می گردد. لازم به ذکر است که دانش آموزان ساکن هر استان برای مشاهده نتایج آزمون بایستی به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اداره آموزش و پرورش استان خود مراجعه کنند. نتیجه مربوطه برای سنندج نیز در تاریخ اعلام شده از طریق سامانه ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش این استان به نشانی azmoon-kurd.medu.ir قابل مشاهده است.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سنندج 1401 – 1402

همان گونه که می دانید، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت شهر به شهر و اینترنتی صورت می پذیرد و دانش آموزان هر منطقه می بایست با مراجعه به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش محل سکونت خود در بازه زمانی معین نسبت به مشاهده کارنامه اقدام کنند. مراحل دریافت کارنامه این آزمون برای سنندج به شرح ذیل می باشد:

  1. مراجعه به سایت اداراه کل آموزش و پرورش سنندج به نشانی azmoon-kurd.medu.ir و کلیک بر روی بخش “دریافت کارنامه”
  2. درج یکی از اطلاعات ذیل جهت احراز هویت و رویت کارنامه و در نهایت فشردن کلید “ورود”
  •  شماره شناسنامه یا کد ملی دانش آموز به همراه شماره شناسنامه پدر
  • وارد کردن کد رهگیری و سپس رمز ورود دانش آموز

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سنندج 1401 – 1402

با توجه به آن که احتمال خطا در نتایج آزمون نمونه دولتی بسیار کم است اما آموزش و پرورش این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار داده که چنانچه نسبت به نتایج اعتراضی دارند، در زمان تعیین شده درخواست خود را ارسال نمایند. داوطلبان می توانند پس از اعلام نتایج و در فرصت چند روزه ای که در اختیار آن ها قرار می گیرد، نسبت به ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی اقدام کنند.

دانش آموزان معترض به کارنامه آزمون نمونه دولتی سنندج می بایست تا چند روز پس از اعلام نتایج با مراجعه به سامانه مربوطه به نشانی azmoon-kurd.medu.ir اعتراض خود را ثبت نمایند. پس از ثبت اعتراض در بازه زمانی معینی رسیدگی های لازم جهت بررسی درخواست آن ها صورت می گیرد و نتایج آن عموما تا دو هفته بعد از طریق سامانه مذکور اعلام می گردد.

نکات اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سنندج 1401 – 1402

دانش آموزانی که در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کرده اند و منتظر نتایج هستند، باید از یک سری نکات مربوط به کارنامه و وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع گردند. در ادامه مطلب، به ذکر چند نکته مهم در خصوص موارد ذکر شده پرداخته ایم.

  • افرادی که در آزمون قبول نشده اند، کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره کسب شده در هر درس، تراز دانش آموز و تراز آخرین فرد قبول شده به صورت اینترنتی برای آن ها منتشر می شود.
  • دانش آموزان پذیرفته شده در یک مدرسه، نمی توانند در مدارس نمونه دولتی دیگر ثبت نام کنند و یا نسبت به نقل و انتقال اقدام نمایند.
  • دانش آموزان همزاد توجه کنند که امکان تحصیل در این مدارس در صورت کسب 80 درصد نمره قبولی وجود دارد.

قبول شدگان برای انجام مراحل ثبت نام می بایست به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه کنند. ضمنا به خاطر داشته باشید که عدم مراجعه به مدرسه محل قبولی در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام خواهد بود.

 

سوالات متداول 

1- برای دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی شیراز ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باید در چه زمانی اقدام کرد؟

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی این استان برای سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ هنوز مشخص نشده است.

2- چگونه می توان نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شیراز را دریافت نمود؟

نتایج این آزمون از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شیراز به آدرس azmoon-kurd.medu.ir منتشر می گردد.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شیراز وجود دارد؟

بله، برای ثبت اعتراض به نتایج از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج اداره آموزش و پرورش شیراز می توانید اقدام کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد