تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 – 1402

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 – 1402

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی کرمان 1401 - 1402
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 – 1402

آزمون نمونه دولتی که تنها برای ورود به پایه دهم دوم متوسطه می باشد، به طور هماهنگ در تمامی استان ها و شهرهای کشور برگزار می شود. تمامی فرآیندهای مربوطه از ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم تا اعلام نتایج برای هر استان به صورت مجزا در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت دانش آموز انجام می شود. لذا شرکت کنندگان در این آزمون باید در زمان مقرر به سامانه مذکور مراجعه کرده و کارنامه خود را دریافت نمایند.

دانش آموزان ساکن کرمان برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت sanjesh.kermanedu.ir مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 – 1402

تمامی داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم شرکت کرده اند، برای دریافت نتایج آن باید در زمان اعلام شده اقدام کنند. نهایتا یک و نیم ماه پس از برگزاری آزمون مذکور کارنامه آن از طریق سایت اداره آموزش و پرورش استان محل زندگی خود منتشر می شود.

در حال حاضر هنوز زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم 1401 – 1402 برای استان کرمان مشخص نشده است اما سال گذشته، کارنامه این آزمون اوایل مرداد ماه در دسترس دانش آموزان قرار گرفت. پیش بینی می شود، نتایج سال جاری نیز در حوالی همین تاریخ انتشار یابد که به محض مشخص شدن زمان دقیق آن، اطلاعات لازم در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 – 1402

حدود 4 الی 6 هفته بعد از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی زمان اعلام نتایج آن فرا می رسد. نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت مجزا از طریق سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش هر استان در دسترس داوطبان قرار می گیرد که مراحل دریافت آن برای کرمان در ادامه مطلب ذکر شده است.

 1. ابتدا به سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی کرمان به آدرس sanjesh.kermanedu.ir وارد شوید.
 2. کلید “دریافت کارنامه” را بفشارید.
 3. با استفاده از اطلاعاتی که در ادامه متن ذکر شده کادرهای موجود را تکمیل کنید و در نهایت گزینه “ورود” را انتخاب نمایید.
 • شماره شناسنامه یا کد ملی دانش آموز و شماره شناسنامه پدر وی
 • کد رهگیری و رمز ورود

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 – 1402

کارنامه عدم قبولی پس از انتشار نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای افرادی که پذیرفته نشده اند، منتشر می شود. در این کارنامه تمامی پاسخ های صحیح و غلط، نمره هر درس، امتیاز کل دانش آموز و امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده قرار دارد. کسانی که با مشاهده نتایج و این کارنامه اعتراضی دارند، باید از طریق سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی استان محل سکونت خود اقدام کنند.

تمامی دانش آموزان ساکن استان کرمان که در آزمون نمونه دولتی شرکت کرده اند، باید برای ثبت اعتراض خود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج این استان به آدرس اینترنتی sanjesh.kermanedu.ir مراجعه نمایند. ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی چند روز پس از انتشار نتایج امکان پذیر بوده و دو هفته پس از بررسی درخواست ها نیز نتیجه آن در سایت مذکور قرار می گیرد.

نکات اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 – 1402

شرکت کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی پس از مشاهده وضعیت قبولی خود باید به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و نام نویسی خود را تکمیل نمایند. همچنین افرادی که پذیرفته نشده اند، در صورت اعتراض می توانند بعد از دریافت کارنامه عدم قبولی خود نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند. علاوه بر نکات ذکر شده در متن فوق، یک سری شرایط و قوانین دیگری نیز وجود دارد که در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی و ادامه مطلب درج شده اند.

 • انتشار یک کارنامه تحت عنوان کارنامه عدم قبولی به صورت اینترنتی برای دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند.
 • این کارنامه شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره هر درس، تراز داوطلب و تراز آخرین فرد قبول شده است که با استفاده از آن می توانند اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی خود را ثبت کنند.
 • نقل و انتقال پذیرفته شدگان امکان پذیر نیست.
 • افرادی که در یک مدرسه پذیرش شده اند، مجاز به ثبت نام در مدارس دیگر نیستند.
 • دانش آموزان دو قلو یا چند قلو در صورتی که یکی از آن ها قبول شود، پذیرش دیگری منوط به کسب 80 درصد نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده است.
 • هر داوطلب تنها مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی از شاخه نظری اعم از علوم تجربی، انسانی، ریاضی و فیزیک و معارف اسلامی می باشد.
 • در نمون برگ تقاضانامه ثبت نام، هر دانش آموز صرفا یک هنرستان را می تواند انتخاب کند.

قبول شدگان برای انجام مراحل ثبت نام می بایست به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه کنند. ضمنا به خاطر داشته باشید که عدم مراجعه به مدرسه محل قبولی در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام خواهد بود.

 

سوالات متداول 

1- اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 - 1402 چه زمانی است؟

هنوز زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی این استان برای سال 1401 - 1402 در دسترس نیست.

2- نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمان از چه طریقی منتشر می شود؟

جهت دریافت این نتایج باید به سایت آموزش و پرورش کرمان به آدرس sanjesh.kermanedu.ir مراجعه کنید.

3- برای مشاهده نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کرمان 1401 - 1402 به چه اطلاعاتی نیاز است؟

به اطلاعاتی همچون شماره شناسنامه یا کد ملی دانش آموز و شماره شناسنامه پدر وی و یا کد رهگیری و رمز ورود برای دریافت نتایج نیاز دارید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲۶ نظر

 1. ببخشید من نمی توانم نتایج نمونه را بگیرم تلفن ثابت نداریم چه کار کنم

 2. سلام در نمره من اشتباهی بود اعتراض را ثبت کردم کی نتایج پیگیری اعتراضات میاد

 3. سلام گفتن امروز نتایج شهرستان های استان کرمان اومده ایا حقیقت داره؟؟؟و اینکه نتابج خود کرمان کی میاد دو ماه گذشت مردیم؟؟؟

  • باسلام.هنوز نتایج مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم در هیچ استانی اعلام نشده است و مشخص نیست که دقیقا چه زمانی اعلام شود.

 4. سلام اموزش پرورش کرمان گفت ۵۰درصد نتایج نمونه با توجه به کارنامه است من شدم۱۹/۸۶به نظرتون قبول میشم؟؟؟؟

  • پذیرش در مدارس نمونه دولتی علاوه بر اینکه به معدل شما بستگی دارد به امتیازی که در آزمون به دست می آورید نیز بستگی دارد.

 5. سلام نتایج. کی میاد رفتیم اموزش پرورش گفتن تا چهارشنبه .جهارشنبه هم تموم شد پس کی میاد واقعا مردیم؟؟؟؟؟

  • باسلام.هنوز نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان پایه دهم اعلام نشده و مشخص نیست که چه زمانی اعلام شود.

 6. سلام تیر تمام شدپس نتایج کرمان کی میاد واقعا دیگه مردیم؟؟؟؟

  • باسلام.نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان پایه دهم در هیچ استانی هنوز اعلام نشده و روی سایت قرار نگرفته و متاسفانه امسال با تاخیر زیادی روبرو شده است.

 7. سلام نتایج آزمون مدرسه تیزهوشان بروجرد در استان لرستان کی اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟

  • باسلام.هنوز نتیجه ای برای هیچ استانی اعلام نشده اما به احتمال زیاد تا اوایل مرداد ماه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان پایه دهم اعلام خواهد شد.

 8. سلام استان کرمان شهر بم کی میاد خدارو خوش نمیاد ۲ ماه خودمونو کشتیم قبول بشیم؟

  • سلام
   نتایج نمونه دولتی و تیزهوشان امسال با تاخیر اعلام می شود.احتمالا در دهه ی اول مرداد ماه،پیشنهاد می شود در مدارس دیگر پیش ثبت نام انجام دهید تا ظرفیت مدارس از دست نرود و در زمان اعلام نتایج در صورت پذیرفته شدن ثبت نام در آن مدرسه را لغو و در مدارس نمونه دولتی ثبت نام نمایید.

 9. سلام نتایج نمونه استان کرمان هنوز نیومده؟؟؟؟کلاس های بقیه مدارس از اول مرداده.پس نتایجکی میاد؟؟؟؟ببخشید شما میدونین هدایت تحصیلی استان کرمان کی میاد؟؟؟

  • باسلام
   نتایج احتمالا در اواخر تیرماه اعلام شود. برای اطلاع از زمان هدایت تحصیلی به مدرسه مراجعه بفرمایید.

 10. سلام نتایج نمونه دولتی استان کرمان کی میاد ؟؟؟میخواهیم ببینیم قبول شدیم یا نه؟؟؟ظرفیت مدارس تکمیل شده.الان تو دهه ی سوم تیر هستیم پس کی نتایج میاد؟؟؟

  • باسلام
   احتمالا نتایج تا اواخر تیرماه ارایه شود. شما میتوانید ابتدا ثبت نام و هدایت تحصیلی را در مدرسه موردنظر انجام دهید پس از اعلام نتایج و در صورت قبولی مدارک موردنیاز را به مدرسه نمونه دولتی ارایه دهید.

 11. سلام گفتن نتایج نمونه دولتی استان کرمان نیمه ی دوم تیر ماه میاد اما نیومد .پس نتابج کی میاد؟؟؟؟؟

 12. سلام کی نتایج استان کرمان میاد

 13. سلام کی نتایج مشخص میشه

دریافت مشاوره پیج سمپاد