تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / علمی کاربردی / اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

دانشگاه جامع علمی کاربردی، بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی افراد اقدام به پذیرش دانشجو می کند. داوطلبان در صورت قبولی می توانند در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در یکی از دوره های مهرماه یا بهمن ماه، تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز کنند.

افرادی که در ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده اند، معمولا علاقمندند تا هر چه زودتر از نتایج انتخاب رشته خود مطلع شوند. نتایج نهایی ثبت نام این دانشگاه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود که در ادامه مقاله زمان و نحوه دریافت نتایج شرح داده شده است.

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا به صورت حضوری و توسط دانشگاه صورت می گیرد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

ورود دانشجو به دانشگاه علمی کاربردی نیازی به شرکت در کنکور سراسری ندارد، به همین دلیل این دانشگاه علاقمندان زیادی به ویژه از میان شاغلین دارد. همان طور که گفته شد دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال تحصیلی و نیز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو می نماید. در ادامه نیز زمان اعلام نتایج پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی را برای دو نیمسال اول و دوم تحصیلی (مهر ماه و بهمن ماه) بیان شده است.

زمان اعلام نتایج پذیرش مهرماه دانشگاه علمی کاربردی

متقاضیان ثبت نام در این دانشگاه باید بدانند که نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی چند روز زودتر از نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته اعلام خواهد شد. داوطلبانی که از اواخر مردادماه تا اوایل شهریورماه در ثبت نام نیمسال اول تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده اند می توانند نتایج انتخاب رشته مقطع کاردانی را در تاریخ 7 آبان ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده نمایند.

همچنین نتایج دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در تاریخ 12 آبان ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از اخبار پیرامون دانشگاه های علمی کاربردی در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید.

زمان اعلام نتایج پذیرش بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی

چند هفته پس از نام نویسی و انتخاب رشته از میان لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت حضوری، داوطلبان می توانند از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی موردنظر، از نتایج انتخاب رشته و کارنامه قبولی خود مطلع شوند.

زمان اعلام نتایج برای افرادی که در ثبت نام نیمسال دوم این دانشگاه شرکت کرده اند، به احتمال زیاد در اواخر اسفند ماه می باشد اما به طور دقیق نمی توان تاریخی برای آن مشخص نمود. در پذیرش نیمسال دوم نیز نتایج مقطع کاردانی چند روز زودتر از نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته اعلام خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

در صورتی که داوطلبان فرآیند ثبت نام خودشان را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به انجام رسانده باشند (که معمولا در پذیرش مهر ماه رخ می دهد)، جهت مشاهده کارنامه اینترنتی خود بایستی به پایگاه رسمی این سازمان مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده نتیجه را مشاهده کنند. راهنمای دریافت نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به ترتیب مراحل ذیل، شرح داده شده است.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و بر روی عبارت “جامع علمی کاربردی” در قسمت سمت راست سایت کلیک نمایید.

مرحله اول مشاهده نتایج مقطع کاردانی داشگاه علمی کاربردی

  • در این صفحه با توجه به مقطع مورد نظر خود باید یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” یا “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” را انتخابنمایید.

مرحله دوم مشاهده نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99

  • در صورت کلیک بر روی سامانه اعلام نتیجه مقطع کاردانی با یکی از دو روشی شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد و سپس فشردن گزینه “مشاهده نتیجه”، می توانید نتایج خود در انتخاب رشته را مشاهده کنید.
  • همچنین در صورت انتخاب عبارت مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته، مشاهده نتایج با یکی از دو روش مذکور در مرحله قبلی و سپس فشردن کلید “مشاهده نتیجه” امکان پذیر می باشد.

مرحله چهارم مشاهده نتایج مقطع کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99

اما در صورتی که در پذیرش نیمسال دوم یا بهمن ماه داوطلبان فرآیند نام نویسی خود را از طریق مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی مورد نظر خود به انجام رسانده باشند، برای اطلاع از وضعیت پذیرش باید از طریق تماس تلفنی و یا حضور در دانشگاه موردنظر اقدام کنند.

در صورتی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی شرکت نموده اید، می توانید مطابق مراحل بالا از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی آگاه شوید، همچنین ممکن است نتایج پذیرش توسط دانشگاه علمی کاربردی و به صورت حضوری نیز اعلام شود. شما عزیزان در صورت تمایل نیز می توانید با کلیک روی لینک شهریه دانشگاه علمی کاربردی، از شهریه مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه و همچنین نحوه پرداخت آن مطلع شوید.

 

سوالات متداول

1- نتایج پذیرش مهر ماه مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99 درچه تاریخی اعلام می گردد؟

این نتایج در روز چهارشنبه مورخ 7 آبان ماه 99 منتشر شد.

2- نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول را چگونه می توان مشاهده نمود؟

این نتایج را می توان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرد.

3- نتایج پذیرش مهر ماه مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 99 درچه تاریخی اعلام می شود؟

این نتایج در تاریخ 12 آبان ماه منتشر شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره