سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / علمی کاربردی / اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

دانشگاه جامع علمی کاربردی، بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی افراد اقدام به پذیرش دانشجو می کند. داوطلبان در صورت قبولی می توانند در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در یکی از دوره های مهرماه یا بهمن ماه، تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز کنند.

افرادی که در ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده اند، معمولا علاقمندند تا هر چه زودتر از نتایج انتخاب رشته خود مطلع شوند. نتایج نهایی ثبت نام این دانشگاه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود. زمان اعلام نتایج هم در نیمسال اول تحصیلی 30 شهریورماه و 2 مهر ماه برای داوطلبان کاردانی و کارشناسی، برای نیمسال دوم تحصیلی نیمه دوم اسفندماه خواهد بود.

اعلام نتایج ممکن است از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و یا به صورت حضوری و توسط دانشگاه صورت می گیرد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

ورود دانشجو به دانشگاه علمی کاربردی نیازی به شرکت در کنکور سراسری ندارد، به همین دلیل این دانشگاه علاقمندان زیادی به ویژه از میان شاغلین دارد. همان طور که گفته شد این دانشگاه در دو نیمسال تحصیلی و نیز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو می نماید بنابراین در ادامه زمان اعلام نتایج پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی را برای دو نیمسال اول و دوم تحصیلی بیان می کنیم.

زمان اعلام نتایج پذیرش مهرماه دانشگاه علمی کاربردی

متقاضیان ثبت نام در این دانشگاه باید بدانند که نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی چند روز زودتر از نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته اعلام خواهد شد. داوطلبانی که از اواخر مردادماه تا اوایل شهریورماه در ثبت نام نیمسال اول تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده اند می توانند نتایج انتخاب رشته مقطع کاردانی را در تاریخ 7 آبان ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش مشاهده نمایند.

همچنین نتایج دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در تاریخ 12 آبان ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از اخبار پیرامون دانشگاه های علمی کاربردی در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید. 

زمان اعلام نتایج پذیرش بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی

چند هفته پس از نام نویسی و انتخاب رشته از میان لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، داوطلبان می توانند نتایج انتخاب رشته و کارنامه قبولی خود را از طریق سایت sanjesh.org مشاهده نمایند. زمان اعلام نتایج برای افرادی که در ثبت نام نیمسال دوم این دانشگاه شرکت کرده اند، به احتمال زیاد در اواخر اسفندماه می باشد. در پذیرش نیمسال دوم نیز نتایج مقطع کاردانی چند روز زودتر از نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته اعلام خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

داوطلبان جهت مشاهده کارنامه اینترنتی خود بایستی به پایگاه رسمی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده نتیجه را مشاهده کنند. راهنمای دریافت نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به ترتیب مراحل ذیل، شرح داده شده است.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و بر روی عبارت “جامع علمی کاربردی” در قسمت سمت راست سایت کلیک نمایید.

مرحله اول مشاهده نتایج مقطع کاردانی داشگاه علمی کاربردی

  • در این صفحه با توجه به مقطع مورد نظر خود باید یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” یا “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهر ماه سال 1399” را انتخابنمایید.

مرحله دوم مشاهده نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99

  • در صورت کلیک بر روی سامانه اعلام نتیجه مقطع کاردانی با یکی از دو روشی شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد و سپس فشردن گزینه “مشاهده نتیجه”، می توانید نتایج خود در انتخاب رشته را مشاهده کنید.
  • همچنین در صورت انتخاب عبارت مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته، مشاهده نتایج با یکی از دو روش مذکور در مرحله قبلی و سپس فشردن کلید “مشاهده نتیجه” امکان پذیر می باشد.

مرحله چهارم مشاهده نتایج مقطع کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99

در صورتی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی شرکت نموده اید می توانید مطابق مراحل بالا از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی آگاه شوید، همچنین ممکن است نتایج پذیرش توسط دانشگاه علمی کاربردی و به صورت حضوری نیز اعلام شود. شما عزیزان در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید با کلیک روی لینک شهریه دانشگاه علمی کاربردی، از شهریه مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه و همچنین نحوه پرداخت آن مطلع شوید.

 

سوالات متداول

1- نتایج مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99 درچه تاریخی اعلام می گردد؟

این نتایج در روز چهارشنبه مورخ 7 آبان ماه 99 منتشر شد.

2- نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را چگونه می توان مشاهده نمود؟

این نتایج را می توان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرد.

3- نتایج مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 99 درچه تاریخی اعلام می شود؟

این نتایج در تاریخ 12 آبان ماه منتشر شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره