تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99

انتشار نتایج بدون کنکور پیام نور بهمن 99
اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99

در سال های اخیر شاهد ارائه بسیاری از رشته های بدون کنکور توسط دانشگاه پیام نور می باشیم که داوطلبان می توانند بر اساس سوابق تحصیلی خود در یک یا چند رشته مورد علاقه ثبت نام نمایند. شروع به تحصیل برای داوطلبانی که در رشته های بدون کنکور پیام نور بهمن ماه ثبت نام می کنند و پذیرفته می شوند از ترم بهمن ماه می باشد. از همین رو نتایج قبولی علاقه مندان به تحصیل بدون کنکور دانشگاه پیام نور پیش از آغاز ترم مذکور، منتشر می گردد.

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای نیمسال تحصیلی دوم، به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99

در وهله اول لازم است بگوییم که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در بهمن ماه سال 99 همان فرآیند تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور بوده و ثبت نام مجددی برای پذیرش در نیمسال دوم تحصیلی این دانشگاه انجام نمی گیرد. با توجه به بیانیه منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، زمان اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور 99 برای نیمسال دوم تحصیلی در 17 دی 99، می باشد.

نحوه مشاهده اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99

بر خلاف سال های پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99، به صورت اینترنتی انجام می شود؛ داوطلبان می بایست در زمان مقرر در این فرآیند نام نویسی شرکت نموده و در زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور مطابق راهنمای زیر نسبت به مشاهده نتیجه آن اقدام کرده و از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و در صفحه جدید بر روی گزینه “سراسری” کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوط به آن شوید.

مرحله اول مشاهده نتایج نهایی

  • در این قسمت با کلیک بر روی گزینه “نتایج نهایی انتخاب رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری”، وارد صفحه اعلام نتایج خواهید شد.

مرحله دوم مشاهده نتایج نهایی

  • حال با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده می توانید وارد پورتال شخصی خود شده و با استفاده از یکی از روش های موجود، از نتیجه آزمون خود مطلع شوید.

مرحله سوم مشاهده نتایج نهایی

داوطلبانی که پس از اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور بهمن 99، در هیچ یک از انتخاب های خود پذیرفته نشوند، در صورت داشتن تمام شرایط لازم، می توانند نسبت به ثبت نام ورودی مهر ماه سال بعد اقدام کنند. زیرا اکثر رشته های بدون کنکور پیام نور که در هر دو نیمسال تحصیلی ارائه می شوند، مشابه هستند و داوطلبان می توانند با مطالعه دفترچه های راهنمای مربوطه، از شرایط و مدارک لازم جهت نام نویسی اطلاع یابند.

سوالات متداول

1- تاریخ اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99 به چه صورت است؟

این نتایج در 17 دی 99، قابل مشاهده می باشند.

2- نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99 از چه طریقی اعلام می شود؟

این نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

3- چه اطلاعاتی برای مشاهده اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 99، نیاز است؟

اطلاعاتی از قبیل شماره شناسنامه، شماره پرونده و اطلاعات فردی شخص نیاز است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره