تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

تاریخ اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 98
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

داوطلبانی که از فرصت دوباره ای که تحت عنوان تکمیل ظرفیت کنکور در اختیارشان قرار گرفته بود استفاده کردند این روزها در تب و تاب مشخص شدن اعلام نتایج آن هستند چرا که این داوطلبان یا در هیچ یک از انتخاب های خود در انتخاب رشته کنکور سراسری پذیرفته نشده اند و یا از رشته قبولی خود راضی نیستند و قبل از آماده شدن برای کنکور سال بعد تصمیم گرفتند تا از آخرین شانس خود تحت عنوان زمان تکمیل ظرفیت کنکور استفاده کنند تا در صورت قبولی در رشته مورد علاقه خود یک سال دیگر را صرف آمادگی برای شرکت در کنکور نکنند. در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری، نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت و اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در زمان مشخص شده بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت شرکت کرده اند جهت مشاهده تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می بایست پس از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی سمت راست اولین گزینه ( سراسری ) را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 کلیک کنند. نتایج با دو روش قابل مشاهده خواهد بود. یکی با استفاده از شماره شناسنامه و شماره پرونده و دیگری با استفاده از شماره شناسنامه و شماره داوطلبی می باشد. اگر هنگام مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دچار مشکل شدید و یا موفق به مشاهده نتایج نشدید می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی  ایران مشاوره تماس حاصل نمایید و از راهنمایی مشاوران ایران مشاوره بهره مند گردید.

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت هر سال در مهر ماه انجام می شود و نتایج آن نیز در آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش قرار می گیرد. و تکمیل ظرفیت کنکور بهمن انجام شده و نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بهمن ماه یک ماه پس از آن خواهد بود . البته فعلا زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 مشخص نیست. در صورت مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 در همین صفحه و کانال تلگرام کنکور به اطلاعتان خواهیم رساند. نکته مهم پس از اعلام نتایج که می بایست به آن توجه داشته باشید این است که اگر در انتخاب رشته اولیه کنکور سراسری 97 شرکت کرده و پذیرفته شده اید و در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نیز شرکت کرده و در تکمیل ظرفیت نیز پذیرفته شوید، قبولی اول شما لغو  می گردد و تنها در رشته ای که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اید مجاز به ادامه تحصیل خواهید بود.

اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

در صورتی که پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری، نسبت به نتایج تکمیل ظرفیت اعتراضی داشته باشید امکان ثبت اعتراض از طریق سایت سازمان سنجش برای شما فراهم خواهد بود و شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش، در قسمت پاسخگویی سایت سازمان یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که تنها به اعتراضاتی رسیدگی می گردد که داوطلب دلیل قانع کننده ای برای اعتراض خود ثبت کرده باشد در غیر این صورت به اعتراضات داوطلب رسیدگی نخواهد شد. جهت ثبت اعتراض خود نیز می توانید از مشاوران ایران مشاوره کمک بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره