چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97
زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی جزء مدارس برتر کشور هستند که به دلیل سطح علمی بالا خیلی از دانش آموزان آرزوی تحصیل در این مدارس را دارند، یکی از اهدام مهم این مدارس استفاده از استعداد ها و قدرت تفکر دانش آموزان به بهترین نحو ممکن می باشد. مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای جذب دانش آموزان در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به برگزاری آزمونی در قالب آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می نمایند. در سال های گذشته ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  به صورت تفکیک شده صورت می گرفت اما آزمون های این مدارس برای پایه نهم به دهم امسال به دلیل کم شدن استرس دانش آموزان ادغام شده است و به صورت همزمان انجام گرفته است اگر به صورت واضح تر بخواهیم توضیح دهیم باید بگوییم که زمان ثبت نام، زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و منابع به صورت مشترک در 11 خرداد 97 انجام شده است. معمولا دانش آموزان برای شرکت در این مدارس استرس بسیار زیادی دارند اما باید توجه داشته باشند که با یادگیری نحوه درست درس خواندن و روش های تست زنی به راحتی می توانند در آزمون ورودی این مدارس پذیرفته شوند. چنانچه ابهاماتی در زمینه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و  اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ایجاد گردید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که ، برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فقط باید از طریق سایت مربوط به آنها اقدام نمایید.

زمان و نحوه برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97 

در گذشته آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم به صورت تفکیک شده و مجزا انجام می گرفت و همچنین منابع هر یک از این آزمون ها نیز با یکدیگر تفاوت داشت اما امسال بنا به دلایلی از قبیل استرس زیاد دانش آموزان منجر به ایجاد قانونی با عنوان ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی گردید. ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی 50 هزار نفر می باشد در حالی که 350 هراز نفر در این آزمون ثبت نام نموده اند و همچنین ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان 15 هزار نفر می باشد در حالی که 250 هزار نفر می باشد که از این آمار به دست آماده متوجه دو موضوع بسیار مهم می شویم 1. به دلیل ظرفیت محدود ولی شرکت کنندگان زیاد رقابت برای تحصیل در این مدارس بسیار سخت می باشد. 2. مدارس نمونه دولتی به دلیل نداشتن شهریه داوطلب بسیار زیادی دارد.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97

آزمون نمونه دولتی و سمپاد ( تیزهوشان ) در 11 خرداد برگزار شده است که شاهد رقابت تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان بوده ایم که خود را برای پذیرش در این آزمون ها آماده کرده بودند. داوطلبان بعد از شرکت در آزمون بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج می باشند تا نتیجه زحمات خود را مشاهده نمایند. معمولا نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98 و نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 97 دو ماه بعد یعنی در هفته اول مرداد بر روی سایت azmoon.medu.ir قرار خواهد گرفت که داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و درج کد ملی، نام کاربری و کد همگام وارد کرده و با کلیک بر روی گزینه اعلام نتایج کارنامه برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97 

ممکن است این سوال برای شما مطرح گردد که آیا بعد از دریافت نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی  اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی وجود خواهد داشت و یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله امکان اعتراض وجود دارد و معمولا دو هفته بعد از اعلام نتایج برای داوطلبان امکان پذیر خواهد بود اما زمان دقیقی برای آن مشخص نشده است در صورت مشخص شدن زمان دقیق آن در  کانال تلگرام نمونه دولتی اطلاع رسانی خواهیم نمود. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره