تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400
اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

مصاحبه دکتری وزارت بهداشت به صورت کاملا تخصصی و در قالب چند ایستگاه مجزا شامل تسلط بر پایان نامه کارشناسی ارشد و مقاله استخراج یافته از آن، توانایی ارائه شفاهی مطالب علمی، جستجوی منابع علمی، تسلط کافی بر زبان انگلیسی و توانمندی ‌های لازم تخصصی بر موضوعات رشته امتحانی برگزار شد.

حال داوطلبان پس از شرکت در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت مشتاق هستند که از زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 مطلع گردند. شرکت کنندگان در مصاحبه، جهت مشاهده نتایج نهایى این آزمون می بایست در زمان مقرر به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکى مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز‏، کارنامه الکترونیکى خود را دریافت کنند.

نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت در زمان مقرر از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می شود.

زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

شرکت کنندگانی که در جلسه مصاحبه دکتری وزارت بهداشت حضور پیدا کردند، بی صبرانه به انتظار اعلام نتایج مصاحبه خود خواهند بود. معمولا حدود یک ماه زمان برای بررسی مصاحبه و سوابق علمی و پژوهشی داوطلبان زمان لازم است. داوطلبان می توانند در زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکى کشور مراجعه کرده و نتایج نهایی خود را به صورت اینترنتی مشاهده نمایند. این نتایج در سال گذشته بعد از به تعویق افتادن آن نهایتا در 1 آذر ماه منتشر شد. در حال حاضر تاریخ دقیقی در زمینه اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 در دسترس نمی باشد اما شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره از جدیدترین اخبار مربوطه مطلع گردید.

نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400

پس از اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در زمان مقرر، نتایج خود را به صورت اینترنتی مشاهده نمایند که مراحل آن در ادامه این مقاله شرج داده شده است.

  • ابتدا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir مراجعه نموده و از منوی سمت راست، گزینه “دکتری تخصصی ph.D” را انتخاب نمایید.

مرحله اول اعلام نتایج نهایی دکتری بهداشت 1400

  • سپس مجددا از منوی باز شده گزینه “دکتری تخصصی ph.D” را انتخاب کنید.

مرحله دوم اعلام نتایج نهایی دکتری بهداشت 1400

  • مطابق تصویر گزینه “نتیجه نهایی آزمون” را بفشارید.

مرحله سوم اعلام نتایج نهایی دکتری بهداشت 1400

  • مجددا بر روی دکمه “نتیجه نهایی آزمون” کلیک فرمایید.

مرحله چهارم اعلام نتایج نهایی دکتری بهداشت 1400

  • در این صفحه می بایست مطابق دستور العمل گفته شده کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا رمز برای شما پیامک گردد. سپس بر روی گزینه “جستجو” کلیک کنید.

مرحله پنجم اعلام نتایج نهایی دکتری بهداشت 1400

اکنون می توانید به مشاهده نتیجه مصاحبه خود بپردازید.

چنانچه در هر یک از مراحل مشاهده نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 1400 با مشکلی مواجه شدید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برخی از داوطلبان تصور می کنند که اگر ظرفیت برخی از رشته محل های دکتری وزارت بهداشت تکمیل نشده و خالی بماند، بنابراین مرحله ای به نام تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت پس از اعلام نتایج مصاحبه، برگزار خواهد شد. در صورتى که در چند سال اخیر فرآیند تکمیل ظرفیت برای دوره دکتری برگزار نشده است.

البته ممکن است به داوطلبانی که پس از نتایج دکتری وزارت بهداشت مجاز به انتخاب رشته شده اند و با انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت به مرحله مصاحبه دعوت نشده اند یا حدنصاب علمی لازم را در مصاحبه کسب نکرده اند، شرکت در مصاحبه یک رشته مشخص شده پیشنهاد شود. در حال حاضر برگزاری فرآیند تکمیل ظرفیت برای سال 1400 قطعی نمی باشد ولی به محض اطلاع از زمان دقیق آن، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

 

سوالات متداول

1- نتایج مصاحبه آزمون دکترى وزارت بهداشت سال 1400 در چه تاریخى اعلام می شود؟

در حال حاضر زمان دقیقی در این باره منتشر نشده است اما شما می توانید با عضویت در کانال تلگرامی ایران مشاوره از جدیدترین اخبار مطلع شوید.

2- نتایج مصاحبه آزمون دکترى وزارت بهداشت سال 1400 را از طریق کدام سایت می توان مشاهده نمود؟

نتایج نهایى این آزمون از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکى کشور به نشانی sanjeshp.ir قابل مشاهده مى باشد.

3- فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون دکترى وزارت بهداشت سال 1400 در چه زمانی برگزار می شود؟

در حال حاضر خبر جدیدی در زمینه برگزاری یا عدم برگزاری دوره تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت براى سال 1400 در دسترس نمى باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. با سلام
    نتایج نهایی دکتری پزشکی چه زمانی اعلام میشه اخرش نیمه اول شهریور اعلام میشه یا نیمه دوم شهریور؟

    • با سلام . طبق آخرین آمارهای موجود باید خدمتتان عرض نمایم که معمولا اعلام نتایج نهایی دکتری در نیمه دوم شهریور ماه میباشد .

دریافت مشاوره پیج دکتری