تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با توجه به اینکه آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد با یکدیگر ادغام گردیده است داوطلبان زیادی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام، زمان و سایت اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری دچار ابهام شده اند و از این رو داوطلبان بسیاری با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند و سوالاتی مثل اینکه آیا زمان و سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد متفاوت است یا خیر؟ آیا زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد نیز ادغام شده و یکسان است یا خیر؟ آیا انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری نیز همچون برگزاری آزمون ادغام شده است یا خیر ؟ مطرح می کنند. در مقالات قبلی به موضوع ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پرداخته ایم و اکنون قصد داریم در این مقاله به موضوع اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 بپردازیم. 

برای مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در زمان تعیین شده بایستی به سایت دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon.org مراجعه کنید. 

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 دو روش وجود دارد:

  • در روش اول پس از ورود به سایت دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon.org و ورود به قسمت اعلام نتایج سایت ، با استفاده از شماره شناسنامه و کد دسترسی که یک کد هفت رقمی است و در انتهای کارنامه اولیه درج شده است می توانید نتایج آزمون را مشاهده نمایید.

  • در روش دوم نیز پس از مراجعه به سایت و ورود به قسمت اعلام نتایج سایت دانشگاه آزاد، با استفاده از اطلاعات فردی همچون نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و همچنین سال تولد می توانید نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را مشاهده نمایید. چنانچه هنگام مشاهده نتایج با مشکلی برخورد کردید می توانید از طریق تماس با مشاوران ایران مشاوره راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد آذر ماه 1396 انجام شد. داوطلبانی که در آزمون ثبت نام و شرکت نمایند بایستی در خرداد ماه منتظر اعلام نتایج باشند. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع از زمان دقیق آن،  در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی خواهیم کرد. ضمنا جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره در ارتباط باشید. 

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

پس از اعلام نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 97 داوطلبان در تب و تاب انتخاب رشته خواهند بود و مکررا با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس گرفته و در رابطه با زمان دقیق انتشار دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می پرسند. لازم به ذکر است انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد به صورت جداگانه در سایت سازمان سنجش و سایت دانشگاه آزاد انجام خواهد شد. چند روز پس از اعلام نتایج زمان انتخاب رشته فرا می رسد که البته زمان دقیق آن اعلام نشده ولی به محض اطلاع از زمان دقیق آن اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و یا تماس با مشاوران ما، پیگر زمان دقیق انتخاب رشته باشید تا از انتخاب رشته جا نمانید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک نظر

  1. سلام تو روخدا راهنماییم کنید خ ناراحتم من غیرانتفاعی ارشد ثبت نام کردم الان جوابای آزاد اومده رشته ای که میخاستم قبول شدم کل شهریه ثابت و متغیر غیرانتفاعی روهم پرداخت کرده بودم الان همشو بهم پس میدن وضعیتم اصلا جوری نیس که شهریمو بردارن حتی یک مقدارشو.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد