تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اعلام نتایج انتخاب رشته ارشد آزاد 98
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بعد از انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، داوطلبان تمایل دارند تا هر چه سریع تر نتایج نهایی مربوط به انتخاب رشته را دریافت نمایند و در صورتی که در یکی از انتخاب های خود پذیرفته شده باشند نسبت به ثبت نام در دانشگاه محل قبولی اقدام نمایند.

در چند سال اخیر که آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ادغام شده اند این سوال برای برخی از داوطلبان به وجود آمده که آیا نتایج نهایی ( انتخاب رشته ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری با هم اعلام می شوند یا خیر؟ پاسخ این سوال منفی است. همان طور که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت جداگانه از انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 برگزار شد بنابراین نتایج آن ها نیز از طریق سایت های مجزا اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می بایست در زمان مقرر به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنید.

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته ارشد آزاد 99 دهه آخر شهریور ماه و حدود یک ماه پس از فرآیند انتخاب رشته بود. از همین رو پیش بینی می شود نتایج انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال جاری نیز در همین بازه زمانی منتشر شود. با توجه به عدم مشخص بودن زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد آزاد ، شما داوطلبان گرامی می توانید در کانال تلگرام کارشناسی ارشد عضو شده و پیگیر تمام اخبار مربوط به این آزمون باشید.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

داوطلبان جهت مشاهده وضعیت قبولی خود در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 می بایست در بازه زمانی پیش بینی شده به سایت انتخاب رشته ارشد آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کنند. چنان چه در زمان مناسبی وارد این سایت شوند لینک فعال “نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی” را مشاهده خواهند کرد.

با کلیک بر روی لینک فوق صفحه ای نمایان می شود که سامانه اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را در بر دارد. داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات خواسته شده وارد پروفایل کاربری خود در این سامانه شده و از وضعیت قبولی ، مطلع شوند.

اعتراض به نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

معمولا امکان اعتراض به نتایج کنکور ارشد سراسری و آزاد فراهم می شود. برای داوطلبانی که به نتایج دانشگاه های سراسری اعتراض دارند یک سیر مشخصی وجود دارد. آن ها می توانند از سامانه ارسال درخواست سازمان سنجش آموزش کشور اقدامات لازم را انجام دهند. اما برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد آزاد سامانه مشخصی برای اعتراض وجود ندارد که داوطلبان بخواهند درخواست تجدید نظر خود را در آن ثبت کنند. پس این افراد از حق اعتراض محرومند؟

نمی توان در پاسخ به سوال فوق جواب مثبت داد. چرا که دانشگاه آزاد چند راه ارتباطی در اختیار داوطلبان خود قرار می دهد که می توانند از طریق آن ها ، درخواست خود را اعلام کنند. هم چنین نمی توان گفت پاسخ منفی است. چرا که راه های ارتباطی با دانشگاه آزاد تنها برای اعتراض به آزمون ها و نتایج اعلام شده آن ها نمی باشد. بلکه برای انتقال تمامی نظراتی است که داوطلبان درباره دانشگاه های آزاد دارند. حال این راه های ارتباطی با دانشگاه آزاد کدامند؟

  1. تماس تلفنی با شماره گویای مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد
  2. ارتباط اینترنتی از طریق سامانه “پرسش و پاسخ” دانشگاه آزاد
  3. مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی

با توجه مطالب فوق ، اگر واقعا نسبت به بخشی از نتایج اعلام شده اعتراضی دارید ، می توانید توسط یکی از سه روش مذکور شانس خود را امتحان کنید. اما یکی از سوالاتی که همواره پس از اعلام نتایج نهایی به ذهن اکثر داوطلبان خطور می کند: “آیا تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد در سال جاری برگزار می شود؟” پاسخ این سوال را متاسفانه و یا خوشبختانه نمی توان به محض انتشار نتایج و یا با توجه به برگزاری یا عدم برگزاری آن در سال گذشته بیان کرد. چرا که تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد و سراسری یک مرحله ثابت نیست که در تمامی دوره ها اجرا شود. باید منتظر ماند تمامی پذیرفته شدگان ثبت نام خود را در کد رشته محل قبولی نهایی سازند و سپس اگر ظرفیتی باقی بماند از سوی دانشگاه های ارائه دهنده ، اطلاع رسانی می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. Avatar

    سلام
    جواب قبولی دانشگاه ازاد هم همراه با دولتی منتشر شد.

دریافت مشاوره انتخاب رشته ارشد