چهارشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان نتایج نهایی ارشد دانشگاه آزاد 98
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بعد از انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، داوطلبان تمایل دارند تا هر چه سریع تر نتایج نهایی مربوط به انتخاب رشته خود را دریافت نمایند و در صورتی که در یکی از انتخاب های خود پذیرفته شده باشند نسبت به ثبت نام خود در دانشگاه پذیرنده اقدام نمایند.

در چند سال اخیر که آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ادغام شده اند این سوال برای برخی از داوطلبان به وجود آمده که آیا نتایج نهایی ( انتخاب رشته ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری با هم اعلام می شوند یا خیر در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر، همانطور که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 به صورت جداگانه از انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 برگزار شد بنابراین نتایج نیز از طریق سایت های مجزا اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می بایست در زمان مقرر به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنید.

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد اواسط شهریور ماه 98 اعلام خواهد شد البته در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 مشخص نیست ولی به محض اطلاع ، در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 باشید تا زمان محدود ثبت نام را از دست ندهید.

نحوه مشاهده نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته ( نهایی ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 بایستی در بازه زمانی مشخص شده ( نیمه دوم شهریور ماه سال جاری ) به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه کنید. پس از ورود به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ، بر روی عبارت ” اعلام نتایج آزمون ها ” که در قسمت راست قرار دارد کلیک کنید ، سپس با ورود به بخش اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 98 می توانید کارنامه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 را مشاهده نمایید. برای مشاهده نتایج دو روش پیش روی شما قرار می گیرد که به انتخاب خود می توانید یکی از روش ها را برگزینید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده نتایج را مشاهده کنید.

زمان و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 98

چنان چه بعد از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته ارشد آزاد 98 ، مشخص شد که در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اید می توانید در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنید. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر مشخص نیست که امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد خواهد داشت یا خیر. در رابطه با شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 98 نیز باید بگوییم که در صورت انجام تکمیل ظرفیت همه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده و برای آن ها کارنامه اولیه صادر شده است می توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند. یعنی داوطلبانی که در اعلام نتایج نهایی در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی خود در انتخاب رشته قبول نشده اند هم می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج نهایی کنکور دریافت مشاوره