دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

معمولا در هر برهه ای از زمان داوطلبان کنکور احساس می کنند آن مقطع زمانی حساس ترین دوران کنکور است. مثلا قبل از برگزاری هر آزمونی، برگزاری آزمون و کسب رتبه خوب و ایده آل از نظر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد حساس ترین مرحله است و پس از برگزاری آزمون داوطلبان احساس می کند این برهه از زمان حساس ترین مرحله پس از کنکور است. ولی در واقع انتخاب رشته مهمترین و حساس ترین مرحله برگزاری آزمون محسوب می شود چرا که با بی دقتی و کوچکترین اشتباه در انتخاب رشته ممکن است آینده تحصیلی و شغلی شما به خطر بیفتد. بنابراین باید با دقت و با کمک گرفتن از مشاورین خبره در زمینه انتخاب رشته ، دست به انتخاب رشته بزنید. مهمترین کار در انتخاب رشته مطالعه دقیق دفترچه و زمان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. به همین دلیل در ادامه این مقاله به زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97و مشاوره انتخاب رشته خواهیم پرداخت.

جهت انجام انتخاب رشته بایستی به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

در ابتدای مطلب اشاره کردیم که اولین گام در انتخاب رشته، مطالعه دقیق و موشکافانه دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97  می باشد. در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دو دسته اطلاعات وجود دارد. در بخش اول به ضوابط آزمون، انواع دانشگاه های پذیرنده دانشجو، روش گزینش دانشجو، نحوه انتخاب رشته محل ها، شرایط و ضوابط برخی از دانشگاه های پذیرنده دانشجو، ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه ها و … پرداخته می شود. در بخش دوم نیز جدولی وجود دارد که که در آن کد رشته محل ها، جهت انتخاب داوطلبان قرار گرفته است. مرکز سنجش آموزش پزشکی حد نصاب تمامی رشته های موجود در دفترچه را مشخص کرده بنابراین اگر نمره کل شما کمتر از حد نصاب رشته محلی باشد مجاز به انتخاب آن رشته محل نیستید. نکته ای که لازم است در این بخش به آن اشاره ای داشته باشیم این است که تغییر رشته، انتقال و یا جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ممنوع است، بنابراین در انتخاب رشته محل ها نهایت دقت را داشته باشید. جهت انجام  مشاوره تحصیلی انتخاب رشته می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا با راهنمایی های مشاوران مرکز، بهترین انتخاب رشته را در این مقطع مهم ود حساس داشته باشید.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 تیر ماه (  97/4/31 ) می باشد و حدود دو هفته بعد از اعلام نتایج، یعنی در تاریخ 97/5/14 لغایت 97/5/17 به شما مهلت داده خواهد شد تا انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد خود را انجام دهید. برای انجام انتخاب رشته باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنید. درضمن تنها با ورود کد رهگیری امکان ورود شما به سامانه امکان پذیر خواهد شد و پس از آن می توانید رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که که پس از اتمام انتخاب رشته محل های مورد نظر خود بایستی حتما بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک نمایید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

چند هفته پس از انتخاب رشته، یعنی در تاریخ 97/6/10 اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir قرار خواهد گرفت. اگر در رشته محل انتخابی خود قبول شدید 12 و 13 شهریور ماه بایستی جهت ثبت نام در دانشگاه محل قبولی، اقدام نمایید. لازم به ذکر است چنانچه تغییری در زمانبندی های اعلام شده اعمال گردد حتما در همین صفحه و همچنین  کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد. برای اطلاع از تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید بر روی لینک کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره