خانه مدارس تدریس خصوصی جامعه شناسی

تدریس خصوصی جامعه شناسی

تدریس خصوصی درس جامعه شناسی
تدریس خصوصی جامعه شناسی

 

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی جامعه شناسی با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02191018024

 

جامعه شناسی بخشی از علوم اجتماعی است که بر دانش بررسی سطوح مختلف جامعه دلالت دارد. دانش آموزان رشته علوم انسانی در سه سال تحصیلی دوره دوم متوسطه و دانش آموزان علوم و معارف اسلامی تنها در پایه تحصیلی دهم ، با علوم و مفاهیم جامعه شناسی آشنا می شوند. با توجه به این که درس جامعه شناسی از جمله دروس مهم به شمار می رود و امتحان سال دوازدهم آن نیز به صورت نهایی برگزار می گردد ، مرکز ایران مشاوره با در اختیار داشتن اساتید مجرب این رشته ، شرایطی را فراهم آورده تا دانش آموزان بتوانند در کلاس های خصوصی این درس شرکت نمایند.

درس جامعه شناسی از آن دسته دروسی محسوب می شود که برای موفقیت در امتحانات به ویژه کنکور سراسری نیازمند فهم عمیق مطالب و مفاهیم آن خواهید بود. بنابراین اگر به دنبال یک مسیر هموار برای دستیابی به پیشرفت تحصیلی می باشید ، قطعا یک معلم خصوصی با تجربه می تواند به درستی شما را در این مسیر هدایت نماید.

حضور یک مدرس حرفه ای می تواند شما را در درک هر چه بهتر مفاهیم کتاب جامعه شناسی یاری نماید.

تدریس خصوصی جامعه شناسی در استان تهران

همواره می توان از کلاس های خصوصی به عنوان موثرترین عوامل پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان نام برد. احساس ضعف در یادگیری مباحث درسی و به دنبال آن ، کسب نتایج نه چندان مطلوب در امتحانات از جمله عواملی هستند که دانش آموزان و والدین آن ها را به سمت شرکت در کلاس های خصوصی سوق می دهند. مرکز ایران مشاوره بهترین اساتید رشته جامعه شناسی را گرد هم آورده تا دانش آموزان و دانشجویان ساکن کلیه مناطق تهران بتوانند از مزایای حضور در کلاس های خصوصی بهره مند شوند.

برای آن که بتوانید به راحتی از پس سوالات امتحانی به ویژه سوالات کنکور جامعه شناسی برآیید ، حفظ کردن مطالب نمی تواند چندان کمک کننده باشد بلکه باید تمامی مباحث را به خوبی درک کرده و خود را برای رقابت با دیگر دانش آموزان آماده سازید. با توجه به نیاز دانش آموزان دوره دوم متوسطه به آموزش درست و مفهومی این درس ، مرکز ایران مشاوره با در اختیار داشتن مدرسان خبره این رشته ، امکان شرکت در کلاس های خصوصی را در سطح شهر تهران از جمله سعادت آباد ، پونک ، پاسداران ، تجریش ، آزادی ، جنت آباد ، ونک ، انقلاب ، صادقیه ، ولیعصر ، شریعتی و… فراهم آورده است.

اگر ساکن هر یک از شهرستان های استان تهران از جمله شهریار ، اسلامشهر ، بهارستان ، ملارد ، پاکدشت ، ری ، قدس ، رباط کریم ، ورامین ، قرچک ، پردیس ، دماوند ، پیشوا ، فیروزکوه و شمیرانات می باشید ، می توانید با مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و از مزیت های کلاس خصوصی بهره مند شده و از تجربیات مدرسان برتر این مرکز استفاده نمایید.

تدریس خصوصی جامعه شناسی

هنگامی که از یک درس به عنوان درسی مفهومی یاد می شود ، یعنی در گام اول باید مفاهیم آن را به طور کامل درک کنید و تنها به خاطر سپردن مطالب نمی تواند نتیجه مطلوبی را در امتحانات و به خصوص در کنکور سراسری به دنبال داشته باشد. از جمله عواملی که می تواند در یادگیری دروس مفهومی بسیار تاثیر گذار باشد ، فن بیان و شیوه انتقال مطالب توسط معلم می باشد. حال در این بین ممکن است برخی از دانش آموزان روش تدریس معلم خود را نپسندند و یا نتوانند در مدت زمان کوتاه کلاس ، تمامی سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایند. در چنین شرایطی شرکت در کلاس های خصوصی می تواند بسیار راهگشا باشد چرا که فرصت کافی برای آموزش و پاسخ به پرسش های دانش آموزان فراهم است.

تدریس خصوصی جامعه شناسی پایه دهم

جامعه شناسی از جمله دروس مشترک پایه دهم دوره دوم متوسطه رشته های انسانی و معارف اسلامی به شمار می رود. کتاب جامعه شناسی (1) در قالب دو فصل و 14 درس تنظیم شده است که دانش آموزان را با مباحثی همچون زندگی اجتماعی و هویت انسان ها آشنا می سازد. در کلاس های درس عمومی گاها مسائل حاشیه ای موجب می شود تا دانش آموزان تمرکز کافی برای یادگیری مطالب نداشته باشند.

با برگزاری کلاس های خصوصی در منزل این امکان فراهم می شود تا دانش آموزان در محیطی آرام و به دور از هر گونه تنش و حواس پرتی ، به یادگیری مباحث بپردازند. همین امر موجب می شود که بازدهی یادگیری دانش آموزان افزایش پیدا کرده و در مدت زمان کوتاه ، پیشرفت تحصیلی حاصل گردد.

تدریس خصوصی جامعه شناسی پایه یازدهم

در کتاب جامعه شناسی (2) بزرگترین پدیده اجتماع یعنی “نظام جهانی” مورد بررسی قرار می گیرد. این کتاب شامل 4 فصل و 15 درس بوده که دانش آموزان با مطالعه آن ها ، اطلاعاتی را پیرامون مباحث فرهنگ جهانی ، فرهنگ معاصر غرب ، نظام و چالش های نوین جهانی و… کسب می نمایند.

کلاس های خصوصی معمولا تنها با حضور یک دانش آموز برگزار می شوند و این موضوع نه تنها تمرکز بیشتری را برای دانش آموز به ارمغان می آورد بلکه تمام توجه استاد نیز معطوف به یک دانش آموز می شود. بدیهی است که با این شرایط معلم زمانی را برای کنترل کلاس صرف نمی کند و به دنبال آن مدت زمان بیشتری به آموزش و امر پرسش و پاسخ اختصاص می یابد. بنابراین اگر در یادگیری مطالب درس جامعه شناسی احساس ضعف می کنید ، ما شرکت در کلاس های خصوصی را به شما پیشنهاد می دهیم.

تدریس خصوصی جامعه شناسی پایه دوازدهم

در کتاب جامعه شناسی (3) علاوه بر بررسی رویکردهای جامعه شناسی مدرن ، نقاط ضعف و قوت هر یک از آن ها نیز مورد مطالعه قرار می گیرند. همان طور که می دانید آزمون های دروس اصلی سال دوازدهم دوره دوم متوسطه هر رشته به صورت نهایی برگزار می شوند که نمره مکتسبه هر کدام از آن ها بر معدل و به دنبال آن بر رتبه کنکوری افراد موثر است. جامعه شناسی (3) نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دانش آموزان می بایست تمامی سعی خود را برای کسب نمره بالا در این درس به کار ببرند.

در کلاس های خصوصی درس جامعه شناسی ، مدرس تنها به تدریس و آموزش مباحث کتاب نمی پردازد بلکه مدت زمان قابل توجهی را برای ارائه نمونه سوالات امتحانی اختصاص می دهد تا دانش آموزان بتوانند بدون هیچ نگرانی و استرسی ، خود را برای حضور در جلسه امتحان آماده نمایند. مدرسان مرکز ایران مشاوره به پشتوانه تجربه خود ، به خوبی با نحوه طراحی سوالات آشنا بوده و می توانند با ارائه نکات امتحانی و روش های صحیح مطالعه ، موفقیت در امتحانات نهایی را برای شما رقم بزنند.

تدریس خصوصی جامعه شناسی ویژه داوطلبان کنکور

همان طور که می دانید شیوه مطالعه دروس برای کنکور با دوران مدرسه و امتحان کمی متفاوت بوده و علاوه بر تسلط کامل بر کلیه مباحث مربوطه ، نیازمند آشنایی با شیوه های صحیح مطالعه و هم چنین یک برنامه ریزی اصولی و منسجم می باشد. کلاس های خصوصی جامعه شناسی که مختص داوطلبان کنکور برگزار می گردد تنها محدود به تدریس مطالب کتاب نمی باشد ، بلکه سعی می شود تا دانش آموزان با تکنیک های خاص مطالعه نیز آشنا شوند.

کلید موفقیت شما در کنکور انسانی علاوه بر مطالعه پیوسته منابع مناسب ، داشتن یک برنامه ریزی هدفمند و فراگیری مهارت تست زنی می باشد که با شرکت در کلاس های خصوصی می توانید به راحتی به تمامی این موارد دست پیدا کنید. لازم است بدانید سوالات جامعه شناسی در کنکور به صورت مفهومی ، ترکیبی و گاها تصویری مطرح می شوند که تنها با داشتن تسلط کامل بر مباحث کتاب و آشنایی با شیوه طراحی سوالات می توانید به کلیه آن ها پاسخ درست دهید. بنابراین اگر در پی موفقیت در کنکور سراسری و تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظر خود می باشید ، توصیه می کنیم شرکت در کلاس های خصوصی مرکز ایران مشاوره را از دست ندهید.

تدریس خصوصی جامعه شناسی ویژه دانشجویان

جامعه شناسی در رشته های دانشگاهی مباحث گسترده تری را در بر می گیرد. علاوه بر دانشجویان رشته جامعه شناسی ، دانشجویان دیگر رشته ها مانند روانشناسی ، مددکاری اجتماعی و… این درس را نیز در کنار واحدهای درسی خود فرا می گیرند. در صورتی که جامعه شناسی بخشی از رشته تحصیلی شما در دانشگاه می باشد ، می توانید با شرکت در کلاس های خصوصی مرکز ایران مشاوره در تهران و تمامی شهرستان های آن ، از تجربه و دانش اساتید مجرب این مرکز بهره مند شوید.

از جمله مزیت های برگزاری کلاس های خصوصی در منزل آن است که نیازی نیست دانش آموزان و دانشجویان زمان خود را صرف رفت و آمد به کلاس های آموزشگاه کنند بلکه همین مدت زمان را می توانند به مطالعه اختصاص داده و به نتیجه مطلوب تری برسند. هم چنین با توجه به این که کلاس های خصوصی معمولا به صورت انفرادی برگزار می شوند ، فرآیند آموزش و پرسش و پاسخ به سرعت انجام شده و فرصت کافی برای ارائه نکات مهم درسی و تکنیک های مطالعه در اختیار می باشد.

 

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی جامعه شناسی با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02191018024

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس