خانه مدارس تدریس خصوصی علوم تجربی

تدریس خصوصی علوم تجربی

برگزاری کلاس خصوصی علوم تجربی
تدریس خصوصی علوم تجربی

 

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی علوم تجربی با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02191018024

 

دانش آموزان از همان پایه اول ابتدایی با درسی به نام علوم تجربی آشنا می شوند و این درس تا انتهای دوره اول متوسطه همراه آن ها خواهد بود. درس علوم تجربی که در واقع ترکیبی از دروس زیست شناسی ، فیزیک و شیمی می باشد ، در دوره دوم متوسطه (با توجه به رشته انتخابی دانش آموز) به صورت کتاب های جداگانه تدریس خواهد شد.

همه دانش آموزان ، به ویژه افرادی که در دوره اول متوسطه مشغول به تحصیل هستند لازم است تا مباحث متنوع این کتاب را به طور کامل فرابگیرند تا علاوه بر موفقیت در امتحانات خود ، در پایه های بالاتر دچار مشکل نشوند.

بهترین راهکار برای دانش آموزانی که کلاس های مدرسه را برای یادگیری کتاب علوم تجربی کافی نمی دانند ، شرکت در کلاس های خصوصی است. یک معلم خصوصی خوب و با تجربه می تواند همراه بسیار خوبی برای یادگیری این درس و موفقیت در امتحانات دانش آموزان باشد.

با توجه به مشکلات موجود در نظام آموزشی ، مانند تعطیلی غیرمترقبه مدارس و … ، نیاز به شرکت در کلاس های خصوصی به ویژه در دروسی مانند ریاضی و علوم تجربی در دانش آموزان حس می شود.

کلاس خصوصی علوم تجربی

همان طور که پیش تر بیان شد ، درس علوم تجربی از دروس با اهمیت مقاطع ابتدایی و متوسطه اول است که از پایه اول ابتدایی تا پایه نهم متوسطه همراه دانش آموزان است و پس از انتخاب رشته دانش آموزان و از پایه دهم به بعد برای برخی رشته ها به طور تخصصی به قسمت های مختلف این کتاب پرداخته می شود.

بنابراین نباید از اهمیت درس علوم تجربی غافل شد. با توجه به نیاز دانش آموزان پایه های مختلف به آموزش درست و مفهومی این درس ، مجموعه ای از بهترین اساتید و معلمان را گرد هم آورده ایم تا دانش آموزان استان تهران ، از جمله دانش آموزان ساکن شهر ها و شهرستان های اسلامشهر ، شهریار ، بهارستان ، ورامین ، قرچک ، پیشوا ، ری ، قدس ، ملارد ، اندیشه ، رباط کریم ، ونک ، جمهوری ، پونک ، تجریش ، شهرک ولیعصر (عج) و … بتوانند به آسانی و تنها با یک تماس از وجود این معلمان بهره ببرند.

تدریس خصوصی علوم تجربی دبستان در تهران و شهرستان های استان تهران

علوم تجربی مجموعه ای از علوم طبیعی است و دانش آموزان از اولین سالی که خواندن و نوشتن را فرا می گیرند ، در کتابی با عنوان علوم تجربی ، با محیط پیرامون خود بیشتر آشنا می شوند و به تدریج قوانین حاکم بر آن را در حوزه ها و زمینه های مختلف فرا می گیرند.

با پشت سر گذاشتن پایه های تحصیلی و رفتن به مقاطع تحصیلی بالاتر توسط دانش آموزان ، مباحث این کتاب نیز گسترده تر می شود و نیاز به داشتن معلم خصوصی بیش تر برای دانش آموزان احساس می شود.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه اول ابتدایی

در کتاب علوم تجربی پایه اول دبستان ، دانش آموزان در فصل های مختلف با حواس پنج گانه انسان ، کره زمین ، زندگی جانوران ، گیاهان و … آشنا می شوند و دید تازه ای نسبت به محیط اطراف و زندگی خود پیدا می کنند.

در صورتی که تمایل دارید فرزندتان با انجام آزمایش های مختلف و به صورت مفهومی این درس را فرا بگیرد بهتر است یک معلم خصوصی داشته باشد.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه دوم ابتدایی

دانش آموزان در پایه اول دبستان اطلاعات اولیه ای در مورد کره زمین ، زندگی جانوران و گیاهان و … کسب می کنند. در کتاب علوم تجربی پایه دوم دبستان نیز آن ها علاوه بر این که با مباحث جدیدی رو به رو می شوند ، اطلاعات جزئی تری را نیز در خصوص مباحث کتاب علوم تجربی پایه اول کسب می نمایند.

معمولا والدین ترجیح می دهند در دروس پر اهمیتی مانند علوم تجربی ، فرزندشان به صورت خصوصی با یک معلم با تجربه در ارتباط باشد تا نواقص کلاس های مدرسه برای او جبران شود.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه سوم ابتدایی

پایه سوم ابتدایی یکی از پایه های مهم در دوره دبستان محسوب می شود چرا که دانش آموزان در این پایه نکات درسی با ارزشی را فرا می گیرند. به طور مثال در کتاب علوم تجربی پایه سوم ، دانش آموزان با مباحث مهمی مانند آشنایی با مواد ، نیرو و … که به نوعی پایه ای برای درس های فیزیک و شیمی به حساب می آیند آشنا می شوند و به همین دلیل این درس نیاز به آموزشی اصولی توسط معلمان دارد.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه چهارم ابتدایی

انتخاب یک معلم خصوصی برای دانش آموزانی که در دبستان تحصیل می کنند کار نسبتا دشواری برای والدین می باشد. زیرا هر معلمی قادر به برقراری ارتباط با کودکان نمی باشد و از طرفی هم نحوه آموزش به دانش آموزان دبستانی با نحوه آموزش به سنین بالاتر کاملا متفاوت است.

علوم تجربی پایه چهارم ابتدایی نیز از 13 فصل تشکیل شده و در میان این فصل ها موضوعاتی هم چون دسته بندی جانداران ، انرژی های مختلف الکتریکی ، گرمایی و … بیان شده است. دانش آموزانی که در این درس احساس ضعف می کنند بهتر است با شرکت در کلاس های خصوصی که توسط معلمان برتر برگزار می شوند به رفع مشکلات خود در این درس بپردازند.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه پنجم ابتدایی

در درس علوم تجربی پایه پنجم ابتدایی ، علاوه بر این که دانش آموزان با انجام آزمایش ها و فعالیت های مختلف با پدیده های فیزیکی و شیمیایی مختلف آشنا می شوند ، اطلاعاتی را نیز در خصوص تاریخ و گذشته زمین ، نحوه رشد گیاهان در خاک و قسمت های مختلف بدن انسان کسب می کنند.

تنوع بخش های این کتاب ممکن است از جمله دلایلی باشد که موجب عدم یادگیری صحیح دانش آموزان در درس علوم تجربی شود. از طرفی هم معمولا معلمان فرصت نمی کنند تا به رفع اشکال تک تک دانش آموزان در این درس بپردازند و همین دلایل موجب می شود تا دانش آموزان و والدین آن ها به کلاس های خصوصی روی بیاورند.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه ششم ابتدایی

پایه ششم ابتدایی آخرین پایه تحصیلی دوره دبستان محسوب می شود. در کتاب علوم تجربی این پایه ، مباحث درسی در 14 فصل تشریح شده اند و مانند کتاب های علوم تجربی در پایه های قبلی ، فصل های کتاب علوم تجربی پایه ششم نیز مباحث متنوعی را در بر می گیرد. به طور کلی آزمایش و تجربه نقش مهمی را در یادگیری علوم طبیعی ایفا می کنند و بهتر است معلمان علاوه بر استفاده از روش های تئوری جهت آموزش نکات و مفاهیم درسی ، از روش های مشاهده ، تجربه و آزمایش نیز بهره ببرند تا دانش آموزان به صورت اصولی این درس شیرین را فرا بگیرند.

تدریس خصوصی علوم تجربی دوره اول متوسطه در تهران و شهرستان های استان تهران

با توجه به تعداد بالای دانش آموزان در کلاس های مدارس (به ویژه مدارس دولتی) و هم چنین تعطیلات غیر مترقبه ای که معمولا باعث توقف روند آموزشی در مدارس می شوند ، معمولا والدین و دانش آموزان به ثبت نام در کلاس های خصوصی درس های مختلف روی می آورند.

انتخاب یک معلم خصوصی با تجربه که در تدریس خود از روش های نوین آموزشی استفاده کند همواره یکی از دغدغه های دانش آموزان و والدین آن ها محسوب می شود.

دانش آموزان محصل در مدارس تیزهوشان نیز ممکن است مانند سایر دانش آموزانی که در مدارس عادی در حال تحصیل هستند به معلم خصوصی نیاز پیدا کنند. زیرا این دانش آموزان علاوه بر کتاب علوم تجربی ، کتابی تکمیلی در این زمینه دارند که به طور تخصصی تر به مباحث می پردازد و تنها یک معلم خصوصی با تجربه می تواند به خوبی این مفاهیم گسترده را به دانش آموز انتقال دهد.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه هفتم متوسطه

در کتاب علوم تجربی پایه هفتم متوسطه ، دانش آموزان از ابتدای کتاب با ابزارها و واحدهای اندازه گیری کمیت های فیزیکی آشنا شده و در فصل های جلوتر نیز به ترتیب اطلاعاتی را در خصوص اتم ها و ساختار مواد ، منابع طبیعی و نحوه بهره گیری از آن ها ، مبحث انرژی و در نهایت اطلاعاتی را در خصوص بدن انسان کسب می نمایند.

همان طور که ملاحظه می کنید این مباحث پایه ای برای علوم فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی و زمین شناسی محسوب می شوند و یادگیری کامل و مفهومی آن ها بسیار برای دانش آموزان دارای اهمیت می باشد.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه هشتم متوسطه

انسان ها همواره به دنبال کشف روابط موجود در خلقت و بهره گیری از آن در جهت دستیابی به زندگی آسوده تر هستند. علوم تجربی مجموعه ای از علوم است که سعی دارد با کمک تجربه و آزمایش دانش آموزان را وارد این وادی بی پایان کند. پایه هشتم متوسطه نیز از این درس بی بهره نیست و دانش آموزان در کتاب علوم تجربی پایه هشتم به موارد تخصصی تری در هر یک از شاخه های علم می پردازند ؛ شاید همین مسئله است که باعث می شود تا برخی دانش آموزان در این درس ضعف داشته باشند. افرادی که دارای تحصیلات دانشگاهی در هر یک از رشته های فیزیک ، شیمی و زیست می باشند بهترین گزینه برای تدریس خصوصی این درس هستند.

تدریس خصوصی علوم تجربی پایه نهم متوسطه

معمولا دانش آموزان در زمان امتحانات ، پیش از هر زمان دیگری به فکر شرکت در کلاس های خصوصی در درس های مختلف می افتند ؛ چرا که رفع مشکلات درسی دانش آموز ، تدریس نکات مهم امتحانی و از همه مهم تر جمع بندی مباحث کتاب درسی از جمله وظایف یک معلم خصوصی با تجربه به شمار می آید.

در میان دروس پایه نهم ، پس از درس ریاضی ، علوم تجربی پایه نهم از جمله دروسی است که دانش آموزان زیادی متقاضی شرکت در آن هستند.

در صورتی که در دروس علوم تجربی هر یک از پایه های اول تا ششم دبستان و هم چنین هفتم تا نهم متوسطه دچار ضعف هستید ، می توانید جهت بهره مندی از معلمان و اساتید برتری که در شهر ها و شهرستان های مختلف استان تهران ، اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی می نمایند با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

 

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی علوم تجربی با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02191018024

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس