تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / رتبه قبولی کنکور / آخرین تراز و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه آزاد

آخرین تراز و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه آزاد

آخرین تراز و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه آزاد 98
آخرین تراز و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه آزاد 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی شیمی آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

رشته مهندسی شیمی هر ساله داوطلبان زیادی را به خود جذب نموده، که این افراد برای سنجیدن احتمال پذیرش خود به دنبال کسب اطلاعات در زمینه « آخرین تراز و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه آزاد » می باشند به همین منظور مطلبی را در این خصوص برای شما داوطلبان ارائه نموده ایم. مهندسی شیمی یکی از زیرمجموعه های گروه فنی مهندسی می باشد که به مطالعه و بررسی فیزیکی، بیولوژیکی و شیمیایی مواد می پردازد. نام کامل این رشته مهندسی صنایع شیمی می باشد که این رشته با مهندسی مکانیک بسیار نزدیک بهم هستند به همین دلیل دانشجویان این رشته حساس می توانند در دو حیطه مشغول به کار شوند. داوطلبان علاقمند به تحصیل در این رشته باید در دروس محاسبانی مانند ریاضی و فیزیک پایه قوی داشته باشند.

آینده شغلی رشته مهندسی شیمی: پالایشگاه های نفت و گاز، کارخانه های تولیدی، کنترل کیفیت محصولات تولیدی و مشاور تولید، مشاغلی مناسب برای برای فارغ التحصیلان مهندسی شیمی می باشد. به دلیل وجود صنایع نفت و گاز در کشور ما بازار کار رشته مهندسی شیمی  برای فارغ التحصیلان این رشته همواره فراهم است. 

همواره اطلاع از آخرین رتبه قبولی مهندسی شیمی دانشگاه سراسری 96 – 97برای علاقمندان به تحصیل در این رشته مفید می باشد. داوطلبان برای انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد  باید اطلاعات کامل و جامعی از آخرین تراز و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه آزاد داشته باشند، شما می توانید با مطالعه جدولی که در انتهای مطلب قرار داده شده است در جریان آخرین تراز و رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه آزاد 96 قرار بگیرید.

 واحد دانشگاهی نوع دوره سهمیه تراز قبولی
تهران جنوب آزاد عادی 1320
تهران شمال آزاد عادی 1650
تهران مرکزی آزاد عادی 1576
علوم تحقیقات آزاد عادی 6054
کرج آزاد عادی 1860
تهران جنوب آزاد ایثارگران 5 درصد 1328
تهران مرکزی آزاد ایثارگران 5 درصد 1540
تهران جنوب آزاد بسیجی فعال 1340
تهران مرکزی آزاد بسیجی فعال 1565
علوم تحقیقات آزاد بسیجی فعال 5746
تهران جنوب آزاد جانبازان 1341
علوم تحقیقات آزاد جانبازان 4750

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه و تراز قبولی رشته مهندسی شیمی آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره تخمین رتبه