تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری هر ساله به منظور جذب نیروی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری آزمون می نماید. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دادگستری 1400 که به هر دلیل موفق به نام نویسی در مهلت اولیه نشده اند، می توانند در مهلت مجدد مراحل ثبت نام خود را به انجام برسانند. این بازه زمانی که از سوی مجری برگزاری آزمون مذکور یعنی سازمان سنجش آموزش کشور تعیین می گردد، در واقع فرصتی جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان نیز به شمار می رود.

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری سال جاری تا روز 9 آذر ماه تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

با اتمام زمان ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری سال جاری، سازمان سنجش آموزش کشور طبق روال هر ساله مهلت مجددی را جهت نام نویسی متقاضیان جا مانده از این فرآیند در اختیار آن ها قرار داد. پس از پایان فرصت اولیه ثبت نام در روز 25 آبان ماه و با توجه به اطلاعیه منتشر شده در پایگاه اطلاع رسانی سازمان مذکور، متقاضیان ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400 تا روز سه شنبه مورخ 2 آذر ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت sanjesh.org نسبت به تکمیل فرم تقاضامه خود اقدام نمایند.

البته این مهلت برای بار دیگر تا روز سه شنبه مورخ 9 آذر ماه 1400 تمدید شد، از این رو کسانی که در بازه زمانی اولیه، فرآیند نام نویسی خود را به انجام نرسانده اند یا به هر دلیل از جمله عدم دسترسی به مدارک ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در درج اطلاعات خود در سامانه دچار اشتباه شده اند، می توانند در مهلت مجدد تعیین شده به حساب کاربری خود مراجعه نموده و به ویرایش مندرجات فرم ثبت نام اینترنتی خود بپردازند.

راهنمای نام نویسی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

به منظور ثبت نام در هر یک از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و مطابق با مراحل زیر عمل نمایید.

  • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “سایر آزمون های استخدامی” از منوی تعبیه شده در سمت راست صفحه
  • کلیک بر روی لینک فعال “سیستم ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال 1400”
  • انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری”
  • فعال نمودن دکمه رادیویی مربوط به عبارت “سریال ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال 1400” و فشردن کلید “تایید و ادامه”
  • ثبت اطلاعات مورد نیاز در کادرهای مربوطه و کلیک بر روی عبارت “تایید و ادامه”
  • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و دریافت شماره سریال کارت اعتباری
  • بازگشت به لینک ثبت نام و فشردن کلید “ورود به سیستم” پس از درج شماره سریال خریداری شده و عبارت امنیتی در بخش های مربوطه

توجه داشته باشید که پس از ثبت نام و شرکت در آزمون، چنانچه در هر مرحله از پذیرش داوطلب محرز گردد که او به هر دلیل واجد شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری نبوده است، از استخدام وی ممانعت به عمل خواهد آمد. بنابراین توصیه می کنیم که حتما پیش از اقدام به نام نویسی جهت اطلاع از ضوابط و مقررات تعیین شده، ابتدا محتویات دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400 را با دقت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

 

سوالات متداول

1- آیا مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 تمدید شده است؟

بله، داوطلبان تا روز سه شنبه مورخ 9 آذر ماه سال جاری می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

2- ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از چه طریقی انجام می شود؟

این فرآیند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjes.org صورت می پذیرد.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در مهلت مجدد نام نویسی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری وجود دارد؟

بله، شما می توانید در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام با ورود به حساب کاربری خود در سایت سازمان سنجش به ویرایش مندرجات فرم تقاضانامه خود بپردازید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی