خانه آزمون استخدامی تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری هر ساله به منظور جذب نیروی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری آزمون می نماید. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دادگستری 1401 که به هر دلیل موفق به نام نویسی در مهلت اولیه نشده اند، می توانند در مهلت مجدد مراحل ثبت نام خود را به انجام برسانند. این بازه زمانی که از سوی مجری برگزاری آزمون مذکور یعنی سازمان سنجش آموزش کشور تعیین می گردد، در واقع فرصتی جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان نیز به شمار می رود.

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری سال جاری تا روز 9 آذر ماه تمدید شد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

معمولا با اتمام زمان ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ، سازمان سنجش آموزش کشور مهلت مجددی را جهت نام نویسی متقاضیان جا مانده از این فرآیند در اختیار آن ها قرار می دهد. با توجه به سال گذشته که هنوز زمان ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401 و تمدید آن مشخص نمی باشد، در نتیجه پیش بینی می شود مانند سال گذشته این فرآیند در اواخر آبان و اوایل آذر صورت گیرد. 

البته در سال گذشته این مهلت دوبار تمدید شد، در صورتیکه این روند برای سال 1401 نیز تکرار شود، کسانی که در بازه زمانی اولیه، فرآیند نام نویسی خود را به انجام نرسانده اند یا به هر دلیل از جمله عدم دسترسی به مدارک ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در درج اطلاعات خود در سامانه دچار اشتباه شده اند، می توانند در مهلت مجدد تعیین شده به حساب کاربری خود مراجعه نموده و به ویرایش مندرجات فرم ثبت نام اینترنتی خود بپردازند.

شما می توانید پیج اینستاگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره را دنبال نمایید تا از آخرین اخبار پیرامون این مطلب باخبر شوید.

راهنمای نام نویسی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

به منظور ثبت نام در هر یک از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و مطابق با مراحل زیر عمل نمایید.

  • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “سایر آزمون های استخدامی” از منوی تعبیه شده در سمت راست صفحهمرحله اول ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری
  • کلیک بر روی لینک فعال “سیستم ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال 1401”مرحله دوم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری
  • انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری”مرحله سوم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری
  • فعال نمودن دکمه رادیویی مربوط به عبارت “سریال ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال 1401” و فشردن کلید “تایید و ادامه”مرحله چهارم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری
  • ثبت اطلاعات مورد نیاز در کادرهای مربوطه و کلیک بر روی عبارت “تایید و ادامه”مرحله پنجم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری
  • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401 از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و دریافت شماره سریال کارت اعتباریمرحله هفتم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری
  • بازگشت به لینک ثبت نام و فشردن کلید “ورود به سیستم” پس از درج شماره سریال خریداری شده و عبارت امنیتی در بخش های مربوطهمرحله هشتم ثبت نام کارشناسان رسمی دادگستری

نکات مهم

  • یکی از شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ، داشتن سابقه کار مرتبط با رشته و یا غیرمرتبط  به مدت 5 تا 15 سال می باشد.
  • داوطلبان می بایست در رشته های اعلام شده توسط کانون کارشناس رسمی دادگستری دارای مدرک کارشناسی و بالاتر باشند.
  • توجه داشته باشید که پس از ثبت نام و شرکت در آزمون، چنانچه در هر مرحله از پذیرش داوطلب محرز گردد که او به هر دلیل واجد شرایط ثبت نام آزمون نبوده است، از استخدام وی ممانعت به عمل خواهد آمد. همچنین هزینه ثبت نام پرداخت شده او نیز عودت داده نمی شود. بنابراین توصیه می کنیم که حتما پیش از اقدام به نام نویسی جهت اطلاع از ضوابط و مقررات تعیین شده، ابتدا محتویات دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401 را با دقت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

 

سوالات متداول

1- آیا مهلت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401 تمدید خواهد شد؟

بله، با توجه به سال های گذشته پیش بینی می شود مهلت نام نویسی این آزمون برای سال جاری نیز تمدید گردد.

2- ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از چه طریقی انجام می شود؟

این فرآیند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjes.org صورت می پذیرد.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در مهلت مجدد نام نویسی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری وجود دارد؟

بله، شما می توانید در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام با ورود به حساب کاربری خود در سایت سازمان سنجش به ویرایش مندرجات فرم تقاضانامه خود بپردازید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج کنکور