چهارشنبه , ۲۸ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر

ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر

ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر
ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

رشته هایی مانند عکاسی، طراحی، سینما، کارگردانی و… از طرفداران بسیاری برخوردار است به طوری که هرساله شاهد ثبت نام بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های ریاضی، تجربی، انسانی نیز در کنکور هنر می باشیم ولی برخلاف تصور بسیاری از داوطلبان، قبولی در رشته های هنری چندان کار آسانی نمی باشد از طرفی پذیرش در بسیاری از رشته های هنری نیازمند طی کردن موفقیت آمیز آزمون عملی هنر می باشد در واقع برای قبولی در بسیاری از رشته ها باید علاوه برکسب حدنصاب لازم در کنکور سراسری هنر در مرحله مصاحبه و آزمون عملی نیز نمره قابل قبول را کسب کرد. در ادامه مطلب در رابطه با آزمون عملی کنکور هنر توضیحاتی ارائه می شود که پیشنهاد می کنیم با دقت مطالعه شود.

پذیرش در برخی رشته های کنکور هنر نیازمند شرکت در آزمون عملی آن رشته می باشد.

ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر

همان طور که در مطلب فوق ذکر شده پذیرش در برخی رشته های هنری نیازمند برگزاری آزمون عمل می باشد. لیست رشته های هنری دارای آزمون عملی عبارتند از :

ردیف نام رشته ردیف نام رشته
1 نقاشی 9 موسیقی ایرانی
2 ارتباط تصویری 10 موسیقی جهانی
3 هنرهای تجسمی 11 کتابت و نکارگری
4 طراحی پارچه 12 آهنگسازی
5 طراحی لباس 13 بازیگری
6 طراحی صنعتی 14 نمایش عروسکی
7 ادبیات نمایشی 15 عکاسی
8 مجسمه سازی 16 طراحی صحنه

با توجه به جدول فوق برای قبول شدن در 16 رشته هنری، باید در آزمون عملی ثبت نام کنید.

مراحل شرکت در آزمون عملی کنکور هنر

برای شرکت در آزمون عملی کنکور هنر ابتدا باید ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهید. برای ثبت نام اینترنتی باید از 9 الی 15 تیر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور کارت اعتباری ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر را خریداری نمائید هزینه کارت اعتباری آزمون عملی کنکور هنر 97  چهل هزار تومان بود که پیش بینی می کنیم در سال آینده مقداری افزایش یابد همچنین اگر متقاضی ثبت نام در آزمون عملی دو گروه آزمایشی می باشید باید با پرداخت مجدد هزینه، کارت اعتباری جداگانه خریداری نمایید. از آنجایی که خرید کارت اعتباری به صورت اینترنتی می باشد هزینه را باید به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید بدیهی است عدم پرداخت هزینه و عدم اعلام علاقمندی به آزمون عملی در تاریخ تعیین شده به منزله عدم ثبت نام شما در آزمون عملی می باشد. زمان برگزاری آزمون عملی هنر نیمه دوم مرداد ماه می باشد و داوطلبانی که ثبت نام اینترنتی آزمون عملی را انجام داده اند بایتسی چند روز قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت sanjesh.org کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند در کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 97  اطلاعات شخصی داوطلب و آدرس دقیق محل برگزاری آزمون قید شده است در ضمن به همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون الزامی می باشد درغیر اینصورت از ورود داوطلب به محل برگزاری آزمون ممانعت می شود داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند باید چند روز قبل از روز برگزاری آزمون با در دست داشتن رسید پرداخت هزینه، کارت شناسایی و  و عکس خود به باجه رفع نقص سازمان سنجش  مستقر در استان خود مراجعه کنند پس از دریافت کارت ورود به جلسه باید به همراه مدارک و لوازم مورد نیاز برای حضور در محل تعیین شده اقدام کرد همچنین حضور داوطلب نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون الزامی می باشد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر بر روی لینک کلیک نمایید.

جرئیات برگزاری آزمون عملی هنر

  • عدم حضور در آزمون عملی کنکور هنر به منزله انصراف از تحصیل  آن رشته می باشد.
  • آزمون عملی هیچ از یک از رشته ها تمدید، تکرار، و برگزاری آن به صورت انفرادی تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد.
  • زمان اعلام نتایج کنکور سراسری هنر نیمه دوم مرداد ماه می باشد و داوطلبان مجاز می باشند که 150 کدرشته از رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انتخاب نمایند.همچنین فقط داوطلبانی که در آزمون عملی شرکت نموده اند می توانند کد این رشته ها را در فرم انتخاب رشته خود بگنجانند.
  • زمان اعلام نتایج کنکور سراسری هنر  نیمه دوم شهریور ماه می باشد و داوطلبانی که در آزمون عملی کنکور هنر شرکت کرده اند و در فرم انتخاب رشته نیز کد این رشته ها را قید کرده اندمی توانند در این تاریخ بات مراجعه به سایت سازمان سنحش آموزش کشور از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید