پنج شنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر

ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر

ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر
ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

رشته هایی مانند عکاسی ، طراحی ، سینما ، کارگردانی و… از طرفداران بسیاری برخوردار هستند به طوری که هرساله شاهد ثبت نام تعداد زیادی از فارغ التحصیلان رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی نیز در کنکور هنر می باشیم ولی برخلاف تصور بسیاری از داوطلبان قبولی در رشته های هنری چندان کار آسانی نمی باشد از طرفی پذیرش در بسیاری از رشته های هنری نیازمند به کسب نمره لازم در آزمون عملی هنر می باشد. در واقع برای قبولی در بسیاری از رشته های این گروه آزمایشی باید علاوه برکسب نمره حدنصاب لازم در کنکور سراسری هنر ، در مرحله مصاحبه و آزمون عملی نیز نمره قابل قبول را کسب کرد.

پذیرش در برخی از رشته های کنکور هنر نیازمند شرکت در آزمون عملی آن رشته می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر 98

برای ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر باید از 9 تیر الی 15 تیر ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org ، کارت اعتباری ثبت نام راخریداری نمایید. هزینه خرید کارت اعتباری آزمون عملی کنکور هنر ، 40 هزار تومان می باشد. داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون عملی دو گروه آزمایشی ، باید با پرداخت مجدد هزینه کارت اعتباری جداگانه خریداری نمایند. از آنجایی که خرید کارت اعتباری به صورت اینترنتی می باشد، هزینه را باید به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید. بدیهی است عدم پرداخت هزینه و اعلام علاقمندی به آزمون عملی در تاریخ تعیین شده به منزله ثبت نشدن اطلاعات شما در آزمون عملی می باشد.

چه رشته هایی از گروه آزمایشی هنر نیازمند به آزمون عملی هستند ؟

همان طور که در بند فوق ذکر شد برای پذیرش در برخی از رشته های هنری می بایست در آزمون عملی هنر شرکت نمایید. با توجه به جدول قرار داده شده ، برای قبول شدن در 16 رشته هنری باید در آزمون عملی ثبت نام کنید. لیست رشته های دارای آزمون عملی به شرح ذیل می باشد:

ردیف نام رشته ردیف نام رشته
1 نقاشی 9 موسیقی ایرانی
2 ارتباط تصویری 10 موسیقی جهانی
3 هنرهای تجسمی 11 کتابت و نگارگری
4 طراحی پارچه 12 آهنگسازی
5 طراحی لباس 13 بازیگری
6 طراحی صنعتی 14 نمایش عروسکی
7 ادبیات نمایشی 15 عکاسی
8 مجسمه سازی 16 طراحی صحنه

شرایط ثبت نام آزمون عملی هنر 98

  • عدم حضور در آزمون عملی کنکور هنر به منزله انصراف از تحصیل  آن رشته می باشد.
  • آزمون عملی هیچ یک از رشته ها قابل تمدید یا تکرار نبوده و تحت هیچ شرایطی برگزاری آن به صورت انفرادی امکان پذیر نمی باشد.
  • زمان اعلام نتایج کنکور سراسری هنر نیمه دوم مرداد ماه می باشد و داوطلبان مجاز هستند که 150 کدرشته را از رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری انتخاب نمایند. همچنین فقط داوطلبانی که در آزمون عملی کنکور هنر شرکت نموده اند می توانند کد این رشته ها را در فرم انتخاب رشته خود بگنجانند.
  • زمان اعلام نتایج کنکور سراسری هنر نیمه دوم شهریور ماه می باشد و داوطلبانی که در آزمون عملی کنکور هنر شرکت نموده اند و در فرم انتخاب رشته نیز کد این رشته ها را قید کرده اند ، می توانند در این تاریخ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

همانطور که می دانید پذیرش در 16 رشته از گروه هنر مشروط بر این است که در آزمون علمی آن نیز نمره حد نصاب لازم را کسب نمایند. هزینه خرید کارت اعتباری آزمون عملی کنکور هنر ، 40 هزار تومان می باشد. داوطلبانی که شرایط ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر را دارند می توانند از تاریخ 9 تا 15 تیر نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید