پنجشنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه

راهنمای جامع ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی بهمن ماه 99
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه غیرانتفاعی از سال های گذشته علاوه بر پذیرش با کنکور ، رشته های خود را در مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت بدون آزمون نیز ارائه می دهد به همین دلیل بسیار مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است. لازم به ذکر است که این دانشگاه در دو نوبت مهر و بهمن (نیمسال اول و نیمسال دوم ) به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد. داوطلبان واجد شرایط می توانند در زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی خود اقدام کنند.

با توجه به مصوبات سازمان سنجش داوطلبین قادر خواهند بود که در بیش از 85 درصد از رشته های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بدون شرکت در کنکور سراسری و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنند مگر این که علاقه مند به تحصیل در رشته های با کنکور باشند. در سال های اخیر پذیرش در دانشگاه های غیرانتفاعی بسیار آسان شده و داوطلبان با داشتن شرایط لازم به راحتی می توانند تحصیلات خود را ادامه دهند.

پذیرش بدون کنکور دانشجو در دانشگاه ها ، معمولا دو مرتبه در سال و برای دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه صورت می گیرد.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 99 

همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد پذیرش در اکثر رشته های دانشگاه های  غیرانتفاعی و موسسات آموزش عالی به صورت بدون آزمون و فقط با ملاک معدل کتبی انجام می گیرد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 99

دانشگاه های غیرانتفاعی نیز همانند سایر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرند. داوطلبانی که علاقه مندند در بهمن ماه تحصیلات خود را در یکی از دانشگاه های غیرانتفاعی آغاز کنند می بایست در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای نیمسال دوم سال تحصیلی 99 – 1400 فعلا به طور دقیق مشخص نشده است اما باید به اطلاعتان برسانیم که ثبت نام ورودی بهمن ماه در سال 98 از تاریخ 28 آبان ماه الی 15 بهمن ماه ، به صورت حضوری با مراجعه به دانشگاه موردنظر انجام گرفت که احتمالا ثبت نام این دوره برای سال 99 نیز در همین بازه زمانی صورت بگیرد.

با مشخص شدن زمان ثبت نام ، داوطلبان می بایست ضمن مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری و فراهم نمودن مدارک موردنیاز ، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 99

ثبت نام بدون کنکور دانشجو در دانشگاه های غیرانتفاعی در بهمن ماه سال 98 ، به صورت حضوری و مراجعه به دانشگاه پذیرنده انجام گرفت. به احتمال زیاد پذیرش دانشجو در نیمسال بهمن ماه سال 99 نیز به همین منوال صورت پذیرد.

چنان چه ثبت نام به صورت حضوری انجام گیرد داوطلبان می بایست با فراهم آوردن مدارک موردنیاز به دانشگاه مورد نظر مراجعه نموده و در رشته مورد تقاضا ثبت نام نمایند. البته ناگفته نماند که برای اطلاع از رشته محل های ارائه شده دانشگاه های غیرانتفاعی در نیمسال بهمن ماه ، دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، لازم و ضروری است.

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

اگر شما هم جزو علاقه مندان به تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی شده اید باید بگوییم که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی چند روز قبل از آغاز ثبت نام برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود. برای اطلاع از لیست رشته ها ، شرایط و ظرفیت دانشگاه ها می توانید تقریبا سه روز پیش از زمان ثبت نام با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه را دریافت نمایید.

البته لازم به ذکر است که با انتشار دفترچه بدون کنکور بهمن ماه 99 لینک دانلود آن برای سهولت دسترسی شما عزیزان ، در همین مقاله قرار داده می شود. با توجه به اینکه در این بازه زمانی هنوز دفترچه مذکور منتشر نشده است شما می توانید برای آشنایی بیشتر با شرایط و رشته محل های این دوره دفترچه بدون کنکور بهمن ماه 98 را مطالعه بفرمایید.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن ماه 99

(به محض انتشار ، لینک فعال می شود)

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن ماه 98

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

شرایط عمومی

  1. اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  2. عدم احراز عناد (نه اعتراض) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران

  3. نداشتن سابقه عضویت در سازمان های غیرقانونی ، فراماسونری و اعقاب آن ها

  4. عدم احراز فساد اخلاقی

  5. عدم اعتیاد به مواد مخدر

شرایط اختصاصی

  • دارا بودن مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید و یا گواهینامه پیش دانشگاهی دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
  • آن دسته از داوطلبانی که در دوره روزانه دانشگاه های سراسری سال 98 به صورت با آزمون یا بدون آزمون پذیرفته شده اند ، تنها در صورت انصراف قطعی  ، می توانند فقط رشته های تحصیلی دوره های غیر روزانه شامل نوبت دوم (شبانه) ، نیمه حضوری ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، پردیس خودگردان و مجازی را انتخاب کنند.
  • دانشجویان نوبت دوم (شبانه) ، نیمه حضوری ، مجازی و پردیس خودگردان یا دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بین المللی ، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند ، مجاز به نام نویسی در این مرحله از ثبت نام می باشند. لازم به ذکر است این دسته از داوطلبان می بایست در صورت پذیرش ، از رشته قبلی خود انصراف قطعی داده و گواهی آن را به موسسه آموزش عالی مربوطه تحویل دهند.

علاوه بر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99 ، داوطلبان می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 نیز بدون شرکت در کنکور سراسری ، به تحصیل در رشته مورد علاقه خود بپردازند. این دسته از متقاضیان می توانند با در نظر گرفتن لیست رشته های بدون کنکور آزاد 99 ، نسبت به نام نویسی خود و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور اقدام نمایند. چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر یک از موضوعات فوق می باشید ، می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره