خانه علمی کاربردی ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
دانشگاه علمی کاربردی در سال های اخیر به دلیل ارائه رشته های بدون کنکور (پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی) بسیار مورد توجه داوطلبان قرار گرفته است. هدف از تاسیس این دانشگاه پرورش استعداد و ارائه مدرک به افرادی است که برای ارتقای سطح شغلی خود نیاز به مدرک تحصیلی دارند. دانشگاه مذکور در دو نوبت مهر و بهمن ماه اقدام به جذب دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی می کند. دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای نوبت مهر در مرداد ماه منتشر می گردد. ما برای سهولت در انجام فرآیند ثبت نام ، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را برای شما ارائه نموه ایم.

دارا بودن دیپلم نظام قدیم یا دیپلم 3 ساله جدید ، دیپلم جدید فنی حرفه ای و یا کاردانش ، از شرایط اصلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر 97 – 98

دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر طبق روال سال های اخیر به صورت بدون آزمون در مقطع کاردانی اقدام به جذب دانشجو می کند. زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال اول تحصیلی در مرداد ماه و ثبت نام برای ورودی بهمن ماه در دی ماه می باشد. داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی بوده و هر یک از متقاضیان می توانند 20 کدرشته محل را باتوجه به رشته مورد علاقه خود در فرم انتخاب رشته وارد نمایند. البته برخی از واحد های دانشگاهی به صورت حضوری از داوطلبان واجد شرایط ثبت نام به عمل می آورند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

ثبت نام در رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی همانند ثبت نام کاردانی علمی کاربردی در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می گیرد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهرماه در مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه در دی ماه انجام خواهد گرفت. داوطلبان قبل از ثبت نام باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش ، دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته مربوط به مقطع خود را دانلود کرده و سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. تعداد انتخاب های مجاز در مقطع کارشناسی 30 کدرشته محل می باشدلازم به ذکر است ثبت نام در برخی از واحد های دانشگاهی به صورت حضوری انجام می گیرد و داوطلبان می توانند همراه با مدارک لازم به دانشگاه مورد نظر خود مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

شهریه دانشگاه علمی کاربردی 97

برخی از داوطلبانی که جهت مشاوره انتخاب رشته دانشگاهی با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند با نگرانی در رابطه با شهریه و  مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی می پرسند. به همین دلیل لازم دانستیم در این بخش به این موضوع بپردازیم. از آن جا که این دانشگاه تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات فعالیت می کند ، بنابراین مدرک ارائه شده از سوی این دانشگاه کاملا معتبر و قابل استفاده در تمام ارگان ها و سازمان های کشور می باشد. شهریه دانشگاه علمی کاربردی با توجه به مقطع و رشته تحصیلی در 4 گروه صنعت ، مدیریت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر متفاوت می باشد و در واقع به تعداد و نوع واحد و دروس عملی و تئوری نیز بستگی دارد. شهریه علمی کاربردی شامل دو بخش ثابت و متغیر می باشد و به صورت زیر است:

 • شهریه ثابت و متغیر رشته های علوم انسانی برای هر نیمسال تحصیلی حدود 850/000 الی 1/100/000 تومان می باشد.
 • شهریه ثابت و متغیر رشته های فنی مهندسی برای هر نیمسال تحصیلی حدود 900/000 الی 1/350/000 تومان می باشد.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبانی که در دانشگاه علمی کاربردی قبول شوند می توانند نسبت به ثبت نام حضوری خود در دانشگاه پذیرفته شده اقدام نمایند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید مدارک لازم را به همراه داشته باشید که در ادامه مطلب به مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اشاره خواهیم کرد.

 • کپی و اصل مدرک دیپلم
 • کپی شناسنامه و اصل آن
 • کپی کارت ملی و اصل آن
 • فرم تاییدیه معدل (برای داوطلبانی که گواهی فارغ التحصیلی برایشان صادر نشده است.)
 • گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مسئول
 • آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی
 • مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا را مشخص نماید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر برای ورودی مهر و بهمن که در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آمده است، به شرح ذیل می باشد :

 • کاردانی حرفه ای بازرگانی – مشاوره حقوقی اصناف
 • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف
 • کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای هنر های تجسمی – گرافیک

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی زرین شهر 

 • کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی
 • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد در امور مدنی
 • مهندسی فناوری اطلاعات – تجارت الکترونیک

اگر می خواهید بدانید که آیا امکان تحصیل در رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی وجود دارد؟ بر روی لینک کلیک نمایید.


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور