تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

متقاضیانی که قصد اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری را دارند، در صورت واجد شرایط بودن می توانند در آزمونی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود شرکت نمایند. افراد دارای سابقه کاری پنج سال به بالا با مدرک تحصیلی مرتبط و همچنین افراد دارای سابقه کار 15 سال به بالا با مدرک تحصیلی غیر مرتبط، می توانند در این آزمون شرکت کنند.

ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری اینترنتی بوده و داوطلبان می بایست در موعد مقرر مراحل ثبت نام خود را طی کنند. پیش از انجام این فرآیند و پرداخت هزینه لازم است برای آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون، دفترچه راهنمای آن را به صورت کامل مطالعه نمایید. این دفترچه که محتوی اطلاعاتی از قبیل جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری به همراه رشته های مورد نیاز می باشد، معمولا یک روز قبل از آغاز مهلت نام نویسی منتشر شده و بر روی سایت مربوطه قرار می گیرد. در صورت تمایل به کسب اطلاع از نحوه دسترسی به این دفترچه، می توانید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400
(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)
دانلود اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400

مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری، متقاضیان این آزمون می بایست دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر باشند.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

همان طور که می دانید، علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400 می توانند در بازه زمانی مشخص مراحل نام نویسی خود را طی کنند. ثبت نام در هر فرآیندی نیازمند دفترچه راهنما می باشد، از این رو داوطلبان این آزمون نیز می بایست قبل از انجام هر گونه اقدامی، دفترچه ثبت نام را به دقت مورد مطالعه قرار دهند. دفترچه راهنمای سال جاری، یک روز قبل از آغاز مهلت ثبت نام در تاریخ 2 مرداد ماه 1400 منتشر شده و در دسترس متقاضیان قرار گرفت. همچنین فایل اصلاحات دفترچه مذکور نیز در روز 9 مرداد ماه صادر شد و به این ترتیب امکان ثبت نام مجدد و نیز ویرایش اطلاعات در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

نحوه دریافت و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 

کلیه شرایط و مقررات این آزمون در قالب یک دفترچه راهنما منتشر شده و در دسترس همگان قرار می گیرد. با توجه به این که نام نویسی داوطلبان به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org‏ انجام می شود، لینک مربوط به دفترچه راهنمای آن نیز در همین سایت فعال می گردد. همچنین شما می توانید با استفاده از لینک موجود در جدول زیر، دسترسی آسان و سریع تری به فایل pdf این دفترچه داشته باشید.

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400
(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)
دانلود دفترچه اصلاحیه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

مندرجات دفترچه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400

تمامی دفترچه های راهنمای ثبت نام آزمون های استخدامی، شامل نکاتی در خصوص شرایط نام نویسی، مراحل ثبت نام، سهمیه های مورد پذیرش و … می باشند. دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری نیز از این قاعده مستثنی نیست و متقاضیان می بایست تمامی نکات و اطلاعات مندرج در دفترچه را به دقت بررسی کنند تا در هر یک از مراحل آزمون با مشکل مواجه نشوند. محتویات این دفترچه به شرح موارد زیر می باشد.

  • شرایط عمومی و اختصاصی
  • امتیازات و سهمیه های قانونی
  • مراحل ثبت نام
  •  تذکرات مهم
  • جداول مرتبط با کد و عناوین رشته های کارشناسی و شرایط خاص آن
  • کد ، نام و مناطق هر استان
  • فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام
  • و…

از آن جایی که پس از پرداخت هزینه ثبت نام استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، بازگردانی آن غیرممکن می باشد، اکیدا توصیه می گردد که پیش از آغاز هر اقدامی در راستای نام نویسی، حتما دفترچه راهنمای مربوطه را مورد مطالعه قرار داده و از تمامی شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400 مطلع شوند. جهت آگاهی از زمان برگزاری آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1400 می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی