تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

متقاضیانی که قصد اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری را دارند ، در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند در آزمونی که معمولا توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود شرکت نمایند. افراد دارای سابقه کاری پنج سال به بالا با مدرک تحصیلی مرتبط و هم چنین افراد دارای سابقه کار 15 سال به بالا با مدرک تحصیلی غیر مرتبط ، می توانند در این آزمون شرکت کنند.

ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری اینترنتی می باشد و داوطلبان می بایست در موعد مقرر که از سوی سازمان سنجش اعلام می شود ، مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند. پیش از نام نویسی و پرداخت هزینه لازم است برای آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون ، دفترچه راهنمای آن را به صورت کامل مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ، به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ، مانند دفترچه سایر آزمون های استخدامی حاوی اطلاعات مهمی در ارتباط با زمان و نحوه برگزاری ، شرایط نام نویسی و… می باشد که مطالعه آن به تمامی شرکت کنندگان توصیه می شود. این دفترچه به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. یک روز پیش از شروع ثبت نام این آزمون و از تاریخ 13 اسفند ماه ، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری بر روی سایت sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان می توانند نسبت به دریافت و مطالعه آن اقدام نمایند.

نحوه دریافت و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99 

مطالعه دفترچه آزمون پیش از اقدام به ثبت نام ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که تنها داوطلبان واجد شرایط مندرج در دفترچه می توانند در آزمون شرکت کنند. همچنین شما می بایست علاوه بر شرایط و دیگر اطلاعات دفترچه ، از رشته های آزمون نیز مطلع شوید و در صورت مطابقت رشته خود با آن ها ، اقدام به ثبت نام نمایید.

همان طور که اشاره شد ، این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و شما می توانید برای دریافت آن از سایت مربوطه ، به ترتیب زیر عمل کنید.

 • ابتدا وارد سایت sanjesh.org شوید.
 • سپس از منوی سمت راست ، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
 • در این صفحه بر روی گزینه “دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری” کلیک کنید.

به منظور سهولت دسترسی شما کاربران گرامی برای دریافت دفترچه ثبت آزمون کارشناسان دادگستری ، لینک دانلود آن را در جدول زیر قرار داده ایم. شما می توانید با کلیک بر روی لینک مربوطه آن را دانلود کنید.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی رسمی دادگستری
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99
اصلاحیه اول ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

مندرجات دفترچه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

تمامی دفترچه های راهنمای ثبت نام آزمون های استخدامی ، شامل نکاتی در خصوص شرایط نام نویسی ، مراحل ثبت نام ، سهمیه های مورد پذیرش و … می باشند. دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری نیز از این قاعده مستثنی نیست و متقاضیان می بایست تمامی نکات و اطلاعات مندرج در دفترچه را به دقت بررسی کنند تا در هر یک از مراحل آزمون ، با مشکل مواجه نشوند. در ادامه مقاله ، به معرفی محتویات این دفترچه می پردازیم.

 • شرایط عمومی داوطلبان
 • امتیازات و سهمیه های قانونی
 • مراحل ثبت نام
 •  تذکرات مهم
 • جداول مرتبط با کد و عناوین رشته های کارشناسی و شرایط خاص آن
 • کد ، نام و مناطق هر استان
 • فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام
 • و …

توضیحات کامل درمورد هر یک از موارد ذکر شده ، به صورت کامل در دفترچه ارائه شده است. داوطلبان شرکت در آزمون فوق می توانند پس از مطالعه دفترچه و آگاهی از ضوابط آن ، از طریق سایت سازمان سنجش ، هزینه ثبت نام استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری را پرداخت کرده و سپس نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی