خانه آزمون استخدامی دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401
دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

متقاضیانی که قصد اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری را دارند، در صورت واجد شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401 بودن، می توانند در آزمونی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود، شرکت نمایند. افراد دارای سابقه کار در هر یک از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای این آزمون که از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان مذکور در اختیار آن ها قرار می گیرد، از کلیه ضوابط و مقررات حاکم مطلع شده و در صورت احراز شرایط لازم، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. این دفترچه که حاوی اطلاعاتی از قبیل جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری آزمون به همراه رشته ها و مدارک تحصیلی مورد نیاز می باشد، معمولا همزمان با آغاز مهلت نام نویسی منتشر شده و بر روی سایت مربوطه قرار می گیرد.

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401
(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری همزمان با آغاز مهلت نام نویسی منتشر شده و بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401 می توانند در بازه زمانی مشخص، مراحل نام نویسی خود را طی کنند. اما نکته حائز اهمیت آن است که تمامی این افراد ملزم به کسب اطلاعات لازم پیرامون فرآیند پذیرش و شرکت در آزمون مذکور می باشند که این مباحث به صورت کامل در دفترچه راهنمای مربوطه ذکر شده است.

باتوجه به آن که تاکنون زمان ثبت نام آزمون نام برده شده مشخص نشده است لذا نمی توان به طور دقیق به زمان برگزاری و انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری سال 1401 اشاره نمود. اما با نگرش به این که نام نویسی و انتشار دفترچه مربوطه دوره گذشته در اواسط آبان ماه بوده است، می توان پیش بینی نمود که ممکن است این دفترچه راهنما در سال جاری نیز در همین بازه زمانی منتشر شود.

متقاضیان شرکت در این آزمون می توانند همزمان با شروع فرآیند نام نویسی با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به دریافت فایل پی دی اف( pdf) مربوط به دفترچه راهنما اقدام نموده و پس از مطالعه آن، مراحل ثبت نام خود را با آگاهی کامل نسبت به شرایط و ضوابط مورد نیاز به انجام برسانند.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401 

کلیه شرایط و مقررات این آزمون در قالب یک دفترچه منتشر شده و در دسترس همگان قرار می گیرد. با توجه به این که نام نویسی داوطلبان به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org‏ انجام می شود، لینک دانلود دفترچه راهنمای آن نیز در همین سایت فعال می گردد. همان طور که اشاره شد، به علت آن که تاکنون دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری برای سال 1401 منتشر نشده است لذا دفترچه مربوطه برای سال گذشته را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم تا نسبت به آن آشنایی پیدا کنند. اما به محض انتشار دفترچه برای سال جاری، این مقاله به روز رسانی شده تا بتوانند با استفاده از لینک موجود در جدول زیر، نسبت به دریافت این دفترچه اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1400
(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401
(در صورت انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

مندرجات دفترچه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 1401

تمامی دفترچه های راهنمای ثبت نام آزمون های استخدامی مختلف، شامل نکاتی در خصوص شرایط و نحوه ثبت نام، امتیازات و سهمیه های قانونی، شرایط پذیرش و… می باشند. دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و متقاضیان می بایست تمامی نکات و اطلاعات مندرج در دفترچه را به دقت بررسی کنند تا در هر یک از مراحل آزمون با مشکل مواجه نشوند. محتویات این دفترچه عبارت اند از:

شرایط عمومی و اختصاصی:

دفترچه آزمون کارشناس رسمی دادگستری دارای قسمتی است که مربوط به شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان برای شرکت در آزمون می باشد و لازم است تمامی کسانی که می خواهند در آن شرکت نمایند، این شرایط را داشته باشند.

امتیازات و سهمیه های قانونی:

این بخش از دفترچه به سهمیه ایثارگران پرداخته است لذا، کسانی که مشمول این سهمیه هستند می بایست این قسمت را تکمیل نمایند.

مراحل ثبت نام:

در این قسمت از دفترچه آزمون، داوطلب با فرآیند ثبت نام آشنا شده که باید چه مراحلی را طی نماید. این مراحل به ترتیب شامل موارد (پرداخت وجه، تهیه فایل عکس اسکن شده و نحوه تکمیل تقاضانامه) می باشد.

مراحل آزمون کتبی و آزمون شفاهی:

این بخش از دفترچه راهنما به توضیح نحوه برگزاری، تاریخ برگزاری و منابع سوالات آزمون می پردازد . همچنین کسانی که می خواهند از مراحلی که بعد از آزمون کتبی باید طی کنند، می توانند این قسمت را مطالعه نمایند.

 تذکرات مهم:

شامل یک سری نکات مهم است که داوطل می بایست آن را مطاله کرده و از شرایط ثبت نام آگاهی پیدا کند.

جداول مرتبط با کد و عناوین رشته های کارشناسی و شرایط خاص آن:

این قسمت شامل چند جدول می باشد که مربوط به رشته های کارشناسی رسمی که داوطلبان باداشتن مدرک کارشناسی یا بالاتر مرتبط و حداقل 5 و یا 15 سال تمام سابقه تجربی می توانند در آن شرکت نمایند.

کد و نام استان ها و شهرستان ها:

آشنایی داوطلبان با منطقه مورد تقاضا برای کارشناسی و شهرهای مربوط به هر منطقه.

آدرس پستی کانون های کارشناسان رسمی دادگستری استان ها:

این بخش جهت مراجعه حضوری داوطلبان به منظور شرکت در آزمون کتبی می باشد.

لیست رشته محل های مورد نیاز:

این قسمت شامل رشته های تحصیلی مجاز در آزمون بوده و کد رشته، رشته کارشناسی، محل خدمت و جنسیت داوطلب در آن مشخص شده است.

فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام:

این فرم برای آشنایی بیشتر داوطلبان جهت ثبت‌نام اینترنتی می باشد تا هنگام پر نمودن فرم اصلی دچار خطا و اشتباه نشوند.

شرایط  و ظوابط موجود در دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401

همان طور که در مقاله ذکر شد، تمامی کسانی که می خواهند در زمان ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند باید شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401 که تمامی آن در دفترچه مربوطه ذکر شده است را دارا باشند.

  • تابعیت ایرانی
  • عدم سابقه کیفری
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر
  • داشتن سلامت جسمانی با تایید پزشک که توسط کانون معرفی می شود.
  • حداقل سن متقاضی 25 سال می باشد.
  • ارائه کارت پایان خدمت و یا گواهی معافیت
  • داوطلب نباید کارشناس رسمی در همان رشته یا رشته دیگری باشد.
  • داشتن حداقل مدرک کارشناسی (از زمان دریافت مدرک لیسانسِ متقاضی ثبت نام تا زمان ثبت نام در آزمون می بایست پنج سال گذشته باشد.)
  • داشتن پنج سال سابقه کار مرتبط با رشته خود
  • بومی بودن متقاضی

از آن جایی که پس از پرداخت هزینه ثبت نام استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری، بازگردانی آن غیرممکن می باشد، اکیدا توصیه می گردد که پیش از انجام هر اقدامی در راستای نام نویسی خود، حتما دفترچه راهنمای مربوطه را مورد مطالعه قرار داده تا از تمامی شرایط ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401 مطلع شوند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

متاسفانه دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 1401 تاکنون منتشر نشده است اما به محض انتشار، دفترچه مربوطه در این مقاله بارگذاری می شود.

2- دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری را از چه طریقی می توان دریافت کرد؟

این دفترچه از طریق سایت sanjesh.org و همچنین لینک موجود در این مقاله قابل دانلود می باشد.

3- دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری شامل چه اطلاعاتی است؟

دفترچه این آزمون شامل اطلاعاتی همچون مدارک مورد نیاز ثبت نام، شرایط پذیرش، زمان برگزاری، رشته های مورد نیاز و... می باشد که به طور کامل در مقاله ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی