تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400
دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

افرادی که در زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، کارنامه اولیه خود را دریافت نموده و در آن با عنوان “مجاز” رو به رو شده اند، می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته محل های مورد نظر خود اقدام کنند. این فرآیند مستلزم اطلاع از تمامی امور مربوطه از قبیل پرداخت هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد. به همین جهت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه تمامی اطلاعات مورد نیاز به همراه دستورالعمل تکمیل فرم انتخاب رشته را در قالب یک فایل متنی منتشر کرده و در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد. با مطالعه این مقاله می توانید از زمان انتشار دفترچه مذکور و نحوه دسترسی به آن آگاه شوید.

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 
دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

بر اساس مندرجات دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد، داوطلبان مجاز به انتخاب حداکثر 100 کد رشته محل مطابق با کد مجوعه امتحانی خود می باشند.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

بعد از برگزاری آزمون، تمامی داوطلبان منتظر انتشار کارنامه اولیه هستند تا چنانچه نمره و رتبه حد نصاب را کسب کرده باشند، بتوانند در مرحله انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنند.

همان طور که می دانید، فرآیند انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد از طریق دو سایت مجزا به انجام می رسد. بنابراین داوطلبانی که می خواهند فایل پی دی اف راهنمای ثبت کدرشته محل های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دریافت نمایند، می بایست به سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مراجعه کنند. این فایل معمولا همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته در سامانه نام برده قرار می گیرد. در سال جاری نیز مهلت تکمیل فرم انتخاب رشته الکترونیکی دانشگاه آزاد از روز 10 شهریور ماه آغاز شد و فایل راهنمای مربوطه در همین زمان در دسترس متقاضیان قرار گرفت. در بخش بعدی، نحوه دریافت این دفترچه را عنوان کرده ایم.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

همان طور که اشاره شد، مهم ترین نکته ای که باید پیش از آغاز روند انتخاب رشته در نظر بگیریم، مطالعه دفترچه راهنمای مربوطه است. این دفترچه را می توان پس از شروع مهلت انتخاب رشته از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org دانلود و بررسی نمود. همچنین شما می توانید با استفاده از لینک فعال موجود در جدول زیر، دسترسی آسان تری به فایل pdf انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد داشته باشید.

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400
دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

مندرجات دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400

در این دفترچه سرفصل هایی با موضوعات زیر عنوان شده اند.

  • شیوه انتخاب رشته و پذیرش دانشجو
  • پذیرش نهایی داوطلبان
  • شرایط پذیرش فارغ التحصیلان
  • سهمیه رزمندگان و ایثارگران
  • پذیرش اتباع خارجی
  • نکات و تذکرات مهم
  • کد رشته محل ها

در نظر داشته باشید که در زمان انتخاب رشته کنکور ارشد آزاد 1400 تمامی تلاش خود را در راستای انجام این فرآیند به طور صحیح و با رعایت کلیه اصول به کار ببندید. در این مسیر، استفاده از مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 می تواند کمک بسزایی جهت تحقق اهداف شما باشد. نهایتا چنانچه موفق به قبولی در کد رشته مورد علاقه خود نشدید، می توانید شانس خود را بار دیگر برای پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 1400 امتحان کنید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در این زمینه، بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

این دفترچه همزمان با آغاز انتخاب رشته در روز 10 شهریور ماه منتشر شد.

2- چگونه می توان به دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 دسترسی یافت؟

فایل این دفترچه را می توانید از همین مطلب و یا سایت azmoon.org دریافت کنید.

3- محتوای دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 را چه مواردی تشکیل می دهند؟

تمامی جزئیات مربوط به انتخاب رشته اعم از شرایط لازم، زمان، نحوه، کد رشته محل های ارائه شده، شیوه پذیرش دانشجو، سهمیه های موثر و... در این دفترچه بیان شده اند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای ارشد چجوریه.؟

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد