تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد بهمن ماه 98 - 99
دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پس از اعلام نتایج اولیه، واحدهایی که در برخی رشته ها ظرفیتشان تکمیل نشده، در دو نوبت مهر و بهمن لیست رشته های دارای ظرفیت را اعلام می کنند و در واقع این فرصت مجدد را در اختیار داوطلبانی که در اعلام نتایج اولیه پذیرفته نشده اند و یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند، قرار می دهند تا دوباره شانس خود را برای قبولی در کد رشته محل مورد علاقه خود امتحان کنند. در این مقاله قصد داریم تمام اطلاعات لازم در رابطه با تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم را در اختیارتان قرار دهیم. اطلاعاتی همچون; زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه , مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد.

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 96 – 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال دوم، از اواخر دی ماه آغاز شده و تا اوایل بهمن ماه ادامه دارد. داوطلبان متقاضی ثبت نام تکمیل ظرفیت می بایست جهت انجام ثبت نام به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند. تمام مراحل و دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه بهمن 96 – 97 – نیمسال دوم به صورت اینترنتی انجام می شود. اگر در مراحل انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دچار مشکل شدید می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 96 – 97

داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن 96 – 97 خواهند بود که در کنکور سراسری ثبت نام و در جلسه آزمون حضور داشته و برای آنها کارنامه صادر شده است. حتی داوطلبانی که در انتخاب رشته مرداد ماه نیز شرکت نکرده اند، مجاز به انتخاب رشته در زمان تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد  مهر و بهمن 96 – 97 خواهند بود. در واقع اگر به هر دلیلی در انتخاب رشته مرداد ماه شرکت نکرده اید و یا حتی در اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد پذیرفته نشده اید در تکمیل ظرفیت می توانید شرکت نموده و شانس خود را جهت قبولی در کد رشته مورد علاقه خود امتحان نمایید.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 – 97 نیمسال دوم

از آن جا که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مجاز به انتخاب 20 کد رشته محل خواهید بود بنابراین نکته ای که در رابطه با انتخاب رشته می بایست مدنظر داشته باشید این است که در چیدمان کدرشته ها در فرم انتخاب رشته، چند انتخاب اول را به انتخاب های خوشبینانه اختصاص دهید و چند انتخاب بعدی را به انتخاب های واقع بینانه و با توجه به رتبه و تراز خود اختصاص دهید. و در نهایت چند انتخاب آخر را به رشته هایی اختصاص دهید که احتمال قبولی شما در آن زیاد است ولی فقط به ناچار و درصورت قبول نشدن در رشته های مورد علاقه خود حاضر به تحصیل در آن رشته ها هستید. نکته بسیار مهم در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت این است که اگر جزو داوطلبانی هستید که در اعلام نتایج اولیه ی دانشگاه آزاد پذیرفته شده اید و در تکمیل ظرفیت نیز شرکت کرده و پذیرفته شوید، قبولی اول شما لغو و شما می بایست در کد رشته محل پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت ادامه تحصیل دهید. بنابراین در چینش رشته ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دقت داشته باشید که رشته ها را براساس علاقه خود بچینید. جهت انجام مشاوره تحصیلی انتخاب رشته می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس گرفته و از خدمات مشاوره ای مرکز ایران مشاوره بهره مند گردید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 – 97 نیمسال دوم

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه به احتمال زیاد اواسط و یا اواخر بهمن ماه اعلام می شود که فعلا زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد بهمن 96 مشخص نیست. به محض اطلاع از زمان دقیق آن در کانال و سایت ایران مشاوره اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد. درضمن جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به کنکور می توانید عضو کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره