تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 98 - 99
دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

برخی واحدهای دانشگاه آزاد ممکن است در تکمیل ظرفیت مهر نیز ظرفیتشان تکمیل نگردد. بنابراین در بهمن ماه نیز اقدام به تکمیل ظرفیت نمایند. در تکمیل ظرفیت بهمن ماه نیز کدرشته های دارای ظرفیت خود را بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می دهد. تکمیل ظرفیت بهمن ماه شانس مجددی است برای داوطلبانی که در آزمون دکتری پذیرفته نشده اند و یا از رشته قبولی خود در آزمون و یا حتی رشته پذیرفته شده هود در تکمیل ظرفیت مهر ماه رضایت ندارند. بنابراین این مقاله را تحت عنوان دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم برای شما داوطلبان عزیز نگاشته ایم تا تمام اطلاعات لازم در رابطه با تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 96 – 97 را داشته باشید.

زمان و شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 96 – 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در سال های گذشته در نوبت مهر و بهمن انجام می گرفت ولی ممکن است در برخی سال ها دانشگاه ها فقط در نوبت مهر اقدام به تکمیل ظرفیت نمایند. در ضمن تکمیل ظرفیت دکتری آزاد سال 96 در بهمن ماه برگزار نشده است. در صورتی که دانشگاه آزاد در بهمن ماه نیز اقدام به تکمیل ظرفیت نمایند ثبت نام آن را از اواخر دی ماه آغاز می کند و احتمالا تا اوایل بهمن نیز ادامه می یابد. جهت اطلاع از زمان دقیق تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد می توانید عضو کانال تلگرام دکتری شده و یا با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. در رابطه با شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 لازم به ذکر است که همه ی داوطلبانی که در آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 شرکت کرده اند، خواه در انتخاب رشته شهریور ماه پذیرفته شده و یا پذیرفته نشده باشند مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 – 97 خواهند بود.

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 96 – 97

در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 ، هر داوطلب مجاز به انتخاب 20 کد رشته محل خواهد بود. پیشنهاد ما به شما در تکمیل ظرفیت این است که چینش کد رشته های انتخابی خود را بر اساس علاقه خود انجام دهید. البته برای افزایش شانس قبولی در تکمیل ظرفیت به این نکته نیز توجه داشته باشید که فاصله تراز کارنامه شما با نمره آخرین فرد قبولی در آن رشته محل چندان زیاد نباشد. و نکته مهم دیگر اینکه اگر داوطلبی در تکمیل ظرفیت پذیرفته شود قبولی قبلی آن داوطلب باطل می گردد و تنها حق دارد در رشته محل پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت ادامه تحصیل دهد بنابراین در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت نهایت دقت را داشته باشید. جهت مشاوره انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما، شما را در انجام یک انتخاب رشته اصولی راهنمایی نمایند.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 96 – 97

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد، برای ورودی مهرماه در اواخر مهر و برای ورودی بهمن ماه در اواخر بهمن اعلام می گردد. جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 96 – 97 می بایست به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نمایید. آخرین اخبار مربوط به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد را می توانید در کانال تلگرام دکتری مطالعه فرمایید و یا از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره پیگیر آخرین اخبار اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. Avatar

    سلام ممکم بگین کی دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد ۹۸؛۹۹میاد ممنون میشم

دریافت مشاوره پیج دکتری