خانه دانشگاه پیام نور دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401
دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

 در راستای اطلاع رسانی به داوطلبانی که قصد ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1401 را دارند، دفترچه ای تحت عنوان “دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور” از سوی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد که لازم است متقاضیان قبل از اقدام به نام نویسی، با مطالعه این دفترچه از تمام شرایط و ضوابط مطلع شوند.

پس از بررسی دفترچه و استخراج کدرشته محل های مورد نظر، متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه سازمان مذکور در بازه زمانی مشخص، اطلاعات خود را جهت نام نویسی در فرم اینترنتی موجود در سایت درج نمایند.

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401
دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

(برای دانلود فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

همان طور که می دانید فرآیند ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود و بنابراین فایل پی دی اف دفترچه راهنمای نام نویسی آن نیز از طریق همین سایت منتشر می شود.

دفترچه این دوره همزمان با شروع زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 1401 یعنی روز سه شنبه مورخ 10 اسفند ماه 1400 در دسترس متقاضیان قرار گرفت. در نتیجه افراد می توانند با مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش در زمان مقرر، نسخه pdf راهنمای نام نویسی دوره فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور را جهت آگاهی از شرایط ثبت نام دریافت نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

در دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، توضیحات جامعی در خصوص نحوه ثبت نام و برگزاری این آزمون ارائه شده است که لازم است داوطلبان از آن مطلع شوند. شما می توانید علاوه بر مراجعه به سایت sanjesh.org، این دفترچه را از لینک موجود در جدول زیر نیز دریافت نمایید.

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401
دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 

(برای دانلود فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام

  • نویسنده منبع درس تعامل اجتماعی از منظر اسلام (1217456) در رشته روانشناسی اجتماعی (121731) “محمدرضا سالاری و دیگران” می باشد.
  • اسم منبع درسی در 3 گرایش مدیریت ورزشی با کدهای (121543، 121544 و 121545 از “روش تحقیق در تربیت بدنی” با کد درس 1215294 به “روش تحقیق در علوم ورزشی” تغییر پیدا کرد.
  • در صفحه ۱۸ دفترچه راهنمای آزمون مذکور مربوط به دانشگاه پیام نور (نوبت بیستم و دوم)، در رشته امتحانی حقوق جزا و جرم شناسی نام منبع درسی حقوق کیفری اختصاصی جرایم علیه اشخاص (نام درس حقوق جزای اختصاصی ۱، کد درس ۱۲۲۳۱۷۹) به حقوق جزای اختصاصی (۳) جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص تغییر یافت. همچنین فصل های 3 و 6 این منبع درسی نیز حذف گردید.

محتویات دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

تمامی اطلاعاتی که لازم است داوطلبان به هنگام ثبت نام فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه  پیام نور از آن مطلع باشند از جمله زمان و نحوه نام نویسی، شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و شیوه پذیرش دانشجو، مدارک تحصیلی مورد قبول برای ثبت نام در این آزمون، جزئیات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران، مقررات وظیفه عمومی داوطلبان آقا، لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401، ضوابط و شرایط ثبت نام داوطلبان غیرایرانی، هزینه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و نحوه واریز آن، ظرفیت پذیرش در هر رشته دانشگاهی، نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 و… در این دفترچه ذکر می شود.

همچنین لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 و فرآیند انتخاب رشته آن به طور همزمان با هم انجام می گیرند. به این صورت که شما پس از تکمیل فرم ثبت نام با اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای خود، باید کد رشته های انتخابی تان را نیز درج نمایید. 

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

این دفترچه در روز سه شنبه مورخ 10 اسفند ماه 1400 در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

2- محتویات دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور چیست؟

این دفترچه حاوی اطلاعاتی از جمله راهنمای نام نویسی، مدارک، شرایط، سهمیه ها و سایر جزئیات مربوط به ثبت نام می باشد.

3- چگونه می توانم دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را تهیه کنم؟

بدین منظور می توایند به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و یا لینک موجود در این مقاله مراجعه نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر
  1. سلام برای ثبت نام ارشد فراگیر میتوان برای وردی بهمن اقدام نمود؟

مشاوره پیام نور