تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس شاهد / دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401

دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 - 1401
دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401

مدارس شاهد در دوره های تحصیلی ابتدایی، متوسط اول و دوم از میان علاقه مندن دارای سهمیه شاهد و دانش آموزان غیر شاهد، ثبت نام به عمل می آورند. دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد می بایست در موعد مقرر اقدامات لازم برای نام نویسی خود را به انجام برسانند. اما از چه طریقی می توان از شرایط مقرر شده اطلاع یافت؟ ضوابط و الزاماتی که دانش آموزان باید از آن باخبر باشند، در دفترچه راهنمای ثبت نام این مدارس عنوان گشته است.

دفترچه مذکور هر ساله به طور همزمان با شروع ثبت نام مدارس شاهد و یا چند روز پیش از آن منتشر می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه مربوطه، آن را دریافت نمایند.

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک فرمایید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد برای تمام پایه های تحصیلی به صورت یک فایل مشترک منتشر می گردد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401

همان طور که اشاره کردیم، دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد بین مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم مشترک می باشد. بنابراین دانش آموزانی که قصد دارند در هر یک از پایه های مذکور نام نویسی کنند، می بایست در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام مدارس شاهد مراجعه کرده و به دریافت و مطالعه این دفترچه بپردازند. به طور معمول 3 الی 4 روز پیش از شروع ثبت نام می توان به دفترچه نام برده دسترسی پیدا کرد. دفترچه ثبت نام مدارس شاهد سال جاری در روز 1 خرداد ماه 1400 به صورت بخشنامه و دستورالعمل نام نویسی منتشر گشت و بر روی سامانه پادا قرار گرفت.

دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401

دفترچه راهنمای ثبت نام شامل اطلاعاتی اعم از شرایط ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401، مدارک مورد نیاز، زمان و نحوه نام نویسی، اعلام نتایج و… می باشد. همچنین نحوه امتیازبندی دانش آموزان نیز در قالب جداولی در این دفترچه عنوان می شوند. به منظور آسان سازی دسترسی شما به دفترچه راهنمای مذکور، لینک دانلود فایل مربوطه را در جدول زیر قرار داده ایم.

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 – 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

پس از مطالعه دفترچه راهنما و اطلاع از شرایط و ضوابط لازم، دانش آموزان باید با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس شاهد فرآیند نام نویسی اینترنتی خود را شروع کنند. دانش آموزان عادی پس از ثبت نام در سایت مذکور باید منتظر بررسی مدارک تحصیلی و امتیازهای خود باشند و در صورتی که این مدارک مورد تایید قرار گیرند، در زمان اعلام نتایج مدارس شاهد به آن ها اطلاع رسانی می گردد. لازم به ذکر است که ثبت نام دانش آموزانی از خانواده های شاهد و ایثارگران پس از درج اطلاعات در سامانه سامانه پادا با ارائه مدارک لازم به مدرسه نهایی می شود.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 - 1401 چه زمانی منتشر می گردد؟

این فایل در روز 1 خرداد ماه 1400 منتشر شد.

2- با مطالعه دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 - 1401 به چه اطلاعاتی دست می یابیم؟

این دفترچه شامل اطلاعاتی از قبیل زمان، نحوه، شرایط، مدارک و هزینه ثبت نام به علاوه امتیازبندی دانش آموزان و تمامی آن چه که علاقه مندان به تحصیل در مدارس شاهد باید بدانند ذکر می گردد.

3- دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1400 - 1401 بر روی کدام سایت منتشر می گردد؟

این دفترچه در سال جاری بر روی سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانی pada.medu.ir قرار داده می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره برنامه شاد