خانه مدارس شاهد دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402
دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

دفترچه ثبت نام  مدارس شاهد  دارای تمامی نکات، شرایط و الزاماتی است که دانش آموزان می بایست از آن با خبر بوده تا بتوانند درست ترین روش برای نام نویسی اینترنتی را پیش بگیرند. مدارس شاهد از محصلان هر سه پایه تحصیلی در دوره های تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم از میان علاقه مندان، ثبت نام به عمل آورده و دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 می بایست در موعد مقرر به سامانه مربوطه مراجعه کنند. یکی از اقدامات مهم که باید انجام دهند، دریافت دفترچه راهنمای نام نویسی و مطالعه آن است. دفترچه مذکور هر ساله به طور همزمان با شروع ثبت نام مدارس شاهد و یا چند روز پیش از آن در سایت پادا به آدرس pada.medu.ir منتشر می شود.

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک فرمایید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد برای تمام پایه های تحصیلی در قالب یک فایل مشترک منتشر می گردد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

همان طور که اشاره کردیم، فایل دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد بین مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم مشترک می باشد. بنابراین دانش آموزانی که قصد دارند در هر یک از پایه های مذکور نام نویسی کنند، می بایست در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام مدارس شاهد به نشانی pada.medu.ir مراجعه کرده و به دریافت و مطالعه این دفترچه بپردازند. البته لازم به ذکر است که قبلا این دفترچه از طریق سایت سجا قابل دریافت بود.

توجه نمایید که چند روز قبل از شروع نام نویسی و یا همزمان با آن، دفترچه راهنمای ثبت نام این مدارس منتشر می شود و با توجه به معلوم شدن تاریخ ثبت نام پایه مختلف تحصیلی در مدارس شاهد برای سال تحصیلی 1401- 1402،دفترچه ثبت نام نیز در اختیار دانش آموزان قرار گرفته شده است. کسانی که قصد دارند اطلاعات بیشتری در خصوص مدارس شاهد کسب نمایند می توانند در کانال تلگرام مدارس ایران مشاوره عضویت داشته تا از جدیدترین اخبار مربوطه آگاه شوند.

دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد که هم زمان با ثبت نام مدرسه شاهد بر روی سایت ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402 به نشانی pada.medu.ir  قرار گرفته است، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مذکور و همچنین مقاله پیش رو، اقدام  به دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ نمایند. دفترچه راهنمای نام نویسی اطلاعاتی پیرامون ثبت نام مدارس شاهد در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که قبل از انجام هر گونه اقدامی، باید آن را از طریق سامانه پادا و یا این مقاله مورد مطالعه قرار دهند.

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک فرمایید.)

محتویات دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 – 1402

برای دسترسی به اطلاعاتی در خصوص روند کلی ثبت نام باید متن دفترچه راهنمای آن را بررسی نمود که در ادامه برخی از موارد مهم آن، برای شما شرح داده شده است. همچنین شایان ذکر است که نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد نیز در قالب جداولی در این دفترچه عنوان می شوند.

  • کلیات ثبت نام
  • مدارک ثبت نام مدارس شاهد
  • ظرفیت پذیرش
  • شرایط عمومی، اختصاصی و علمی ثبت نام و ادامه تحصیل
  • نحوه نام نویسی و ادامه تحصیل در مدارس
  • چگونگی امتیازبندی
  • زمان بندی و مراحل ثبت نام
  • هزینه نام نویسی
  • و…

پس از مطالعه دفترچه راهنما و اطلاع از شرایط و ضوابط لازم، دانش آموزان باید با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس شاهد فرآیند نام نویسی اینترنتی خود را شروع کنند. دانش آموزان عادی پس از تکمیل فرایند نام نویسی در سایت مذکور  منتظر بررسی مدارک تحصیلی و امتیازهای خود باشند و در صورتی که مورد تایید قرار گیرند، در زمان اعلام نتایج مدارس شاهد 1401 – 1402 به آن ها اطلاع رسانی می گردد.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 چه زمانی منتشر می گردد؟

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد که هم زمان با ثبت نام مدرسه شاهد بر روی سایت ثبت نام مدارس شاهد 1401 - 1402 به نشانی pada.medu.ir و همچنین این مقاله  قرار گرفته شده است.

2- با مطالعه دفترچه ثبت نام مدارس شاهد به چه اطلاعاتی دست می یابیم؟

در این دفترچه اطلاعاتی از قبیل زمان، نحوه، شرایط، مدارک و هزینه ثبت نام به علاوه امتیازبندی دانش آموزان ذکر می گردد.

3- دفترچه ثبت نام مدارس شاهد از طریق کدام سایت منتشر می گردد؟

فایل پی دی اف این دفترچه از طریق سایت پادا به نشانی pada.medu.ir و همچنین این مقاله در اختیار افراد داده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس