تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

دانلود دفترچه نام نویسی آزمون نمونه دولتی دهم 99 - 1400
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در سال گذشته قانونی مبنی بر ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم تصویب شد که بر اساس آن آزمونی یکسان بین علاقه مندان به تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برگزار گردید و فرآیند ثبت نام، منابع مورد نیاز، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و تمامی جزئیات دیگر، همگی به صورت مشترک بودند.

لازم به ذکر است که در سال جاری شاهد اجرا شدن فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان بوده ایم که علاقه مندان به تحصیل در مدارس نمونه دولتی، مجاز به نام نویسی در این آزمون نبوده اند. بنابراین داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشند بایستی در زمان مشخصی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم برای خود اقدام کنند. معمولا سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، ماهیت تستی دارند و از 2 بخش اصلی سوالات استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی تشکیل شده اند.

طبق آیین نامه ثبت شده در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی سال گذشته، احتمال این که داوطلبان این آزمون بتوانند از سهمیه های شاهد، جانبازی، شهری و روستایی استفاده کنند، وجود دارد.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم 99 – 1400

شاید دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم را دارند آگاهی چندانی از جزئیات آن نداشته باشند. در این خصوص لازم است بگوییم که با دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم و مطالعه کامل آن، تمامی دانش آموزان می توانند از شرایط ثبت نام نمونه دولتی، تعداد سوالات آزمون، زمان ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه، زمان برگزاری و … آگاه شوند و سپس با آمادگی کامل نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعالی می گردد.)

زمان انتشار و محتوای دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

با توجه به این که زمان ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم در سال جاری با یکدیگر یکسان نیست، نمی توان گفت آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 به طور دقیق چه زمانی برگزار می گردد. بنابراین نمی توان پیش بینی کرد که دفترچه مربوط به آزمون مدارس نمونه دولتی نیز چه زمانی منتشر می شود. از همین رو دانش آموزان می توانند با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی از تازه ترین اخبار مربوطه مطلع شوند.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی حکم یک راهنما را برای دانش آموزان دارد و به آن ها نشان می دهد که برای نام نویسی در این آزمون نیازمند چه شرایط و مولفه هایی هستند. به طور کلی محتویات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم متشکل از مجموعه موارد زیر می باشد.

ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می شود. هم چنین کارت ورود به جلسه و نتایج دانش آموزان نیز از این طریق منتشر می گردند. برای اطلاع از زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی و تاثیر سهمیه در آزمون نمونه دولتی بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه نهم را چگونه می توان دریافت کرد؟

از همین مطلب سایت و یا از سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 99 - 1400 به نشانی azmoon.medu.ir قابل دریافت می باشد.

2- چه زمانی دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم منتشر می شود؟

تقریبا همزمان با شروع ثبت نام، این دفترچه نیز در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد.

3- محتویات دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه نهم چیست؟

هر آن چه که برای ثبت نام باید بدانید، از شرایط و مدارک گرفته تا زمان و نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون، در این دفترچه ذکر شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره