تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در مقطع کارشناسی ارشد، دو آزمون تحت عنوان آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم و آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برگزار می گردد و آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ادامه تحصیل در شاخه های علوم پزشکی می باشند، می توانند به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بپردازند. برای هریک از دو آزمون ذکر شده دفترچه راهنمای ثبت نام جداگانه منتشر خواهد شد که علاقه مندان باید پیش از انجام ثبت نام، با دریافت و مطالعه آن اطلاعات لازم را کسب کنند.

راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

(برای دریافت فایل‏، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود لیست رشته های آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400
(برای دریافت فایل‏، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چند روز قبل از شروع ثبت نام آزمون منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 از 6 اسفند ماه آغاز می شود و تا 16 اسفند ماه 99 نیز ادامه خواهد داشت. دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نیز در تاریخ 6 اسفند ماه 99 منتشر شد و داوطلبان باید برای دریافت اینترنتی آن به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه نمایند و پس از دریافت دفترچه مربوطه، آن را به دقت مورد مطالعه قرار دهند.

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد  ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در زمینه زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و… مطلع گردید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

بسیاری از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اطلاعی از فرایند ثبت نام این آزمون ندارند به همین دلیل سازمان سنجش پزشکی آموزش کشور اقدام به انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می نماید و در آن به توضیح تمام موارد لازم از جمله شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت، مدارک ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت و همچنین نحوه ثبت نام پرداخته شده است.

نحوه دریافت دفترچه بدین صورت می باشد که پس از وارد شدن به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir باید از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت بر روی گزینه “کارشناسی ارشد” کلیک کنید و پس از وارد شدن به صفحه اختصاصی کارشناسی ارشد، با کلیک بر روی عبارت “دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی” آن را دانلود کنید. به منظور تسهیل روند فوق، پس از انتشار دفترچه، لینک موجود در جدول فعال می گردد.

راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

(برای دریافت فایل‏، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود لیست رشته های آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400
(برای دریافت فایل‏، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

جزئیات دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به تشریح تمام اطلاعات لازم برای ثبت نام از جمله سهمیه های مختلف و نحوه استفاده از آن در آزمون، لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، شرایط و ضوابط مربوط به ثبت نام اتباع غیرایرانی، قوانین و ضوابط مربوط به نحوه پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، شرایط مربوط به ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی ارتش، ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه شاهد و تربیت مدرس و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد، زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و… پرداخته است که بسیاری از داوطلبان از آن بی اطلاع هستند و لازم است با مطالعه دفترچه از آن ها آگاهی یابند.

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانند در زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت آن را دریافت نمایند و پس از مطالعه دقیق موارد ذکر شده در دفترچه، نسبت به تکمیل فرآیند نام نویسی خود در سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام کنند. همچنین برای دریافت اطلاعات از مراحل بعدی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مانند زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یا انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400 در چه زمانی انتشار می یابد؟

این دفترچه مورخ 6 اسفند 99 به صورت اینترنتی در دسترس قرار گرفت.

2- چگونه می توان به فایل دفترچه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت دسترسی پیدا کرد؟

شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی وزارت بهداشت به نشانی sanjeshp.ir و یا از طریق مقاله فوق، دفترچه مربوطه را دانلود نمایید.

3- چه مواردی در دفترچه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت ذکر شده است؟

در این دفترچه اطلاعاتی از جمله سهمیه های مختلف و نحوه استفاده از آن در آزمون، لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و... بیان شده که به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد