تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402
دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در مقطع کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی، آزمونی تحت نظارت وزارت بهداشت برگزار می گردد و آن دسته از داوطلبانی که متقاضی شرکت در این آزمون هستند، لازم است به کسب اطلاعات کامل در این زمینه پرداخته و سپس نسبت به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند.

به منظور آگاه سازی شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از تمامی جزئیات این آزمون، یک فایل راهنما منتشر شده و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در دسترس آن ها قرار می گیرد. برای این که از زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 مطلع شده و نحوه دستیابی به آن را بدانید، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

(برای دریافت فایل‏، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

مطابق با مندرجات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، پذیرفته شدگان دوره روزانه سال 1401 حق ثبت نام در آزمون 1402 را ندارند.

زمان انتشار دفترچه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

همان طور که اشاره شد، مرکز سنجش آموزش پزشکی در موعد مقرر به انتشار دفترچه راهنمای این آزمون پرداخته و بدین وسیله، تمامی آن چه مورد نیاز شرکت کنندگان می باشد را به اطلاع آن ها می رساند.

این دفترچه معمولا همزمان با آغاز مهلت نام نویسی منتشر می گردد. این دفترچه سال گذشته اواخر بهمن ماه منتشر شده بود، اما به جهت آن که هنوز زمان مشخصی برای نام نویسی آزمون مذکور اعلام نشده، در نتیجه نمی توان تاریخ دقیقی برای زمان انتشار دفترچه آن نیز اعلام نمود، اما داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد در اسرع وقت از آخرین اخبار مربوطه در این زمانه اطلاع حاصل نمایند.

علاقه مندان یه شرکت در این آزمون می بایست پس از مطالعه دقیق فایل راهنمای ثبت نام، اقدامات مربوط به تکمیل فرم نام نویسی خود را در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به انجام برسانند.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

شرکت کنندگان این آزمون می بایست پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مربوطه، به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نموده و فایل pdf آن را دریافت نمایند. همچنین به جهت آسان سازی دسترسی شما به دفترچه مذکور، لینک دانلود آن را در جدول زیر قرار داده خواهد شد. لازم به ذکر است باتوجه به این که دفترچه سال 1402 هنوز منتشر نشده است، می توانید از نسخه مربوط به آخرین دوره استفاده نموده و با محتویات این دفترچه آشنا شوید.

راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

(برای دریافت فایل‏، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

مندرجات دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

این دفترچه علاوه بر این که به تشریح تمامی جزئیات مربوط به ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد می پردازد، لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را نیز ارائه می نماید. موضوعات مختلف از جمله:

  • سهمیه ها و نحوه استفاده از آن در آزمون
  • شرایط و ضوابط مربوط به ثبت نام اتباع غیرایرانی
  • قوانین و ضوابط مربوط به نحوه پذیرش در دانشگا های خاص
  • شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد، زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و… در سرفصل های مربوطه این دفترچه بیان شده اند.

مهم ترین اقدام در راستای موفقیت در این آزمون، شناخت منابع موثق و معتبر می باشد تا داوطلبان را در مسیر درست هدایت نماید و تمامی نیازهای مطالعاتی آن ها را پوشش دهد. برای آشنایی با تعدادی از منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت پیشنهادی می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 در چه زمانی انتشار می یابد؟

هنوز زمان دقیق انتشار این دفترچه مشخص نیست، اما به محض اعلام، جزئیات از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

2- چگونه می توان به فایل دفترچه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 دسترسی پیدا کرد؟

شما می توانید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir و یا از طریق همین مقاله دفترچه مربوطه را دانلود نمایید.

3- چه مواردی در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 ذکر شده است؟

در این دفترچه اطلاعاتی از جمله زمان و نحوه ثبت نام، شرایط، مدارک، زمان برگزاری آزمون، سهمیه های مختلف، لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و... بیان می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. کارشناسی علمی کاربردی می‌تونه تو ارشد وزارت بهداشت شرکت کنه؟

    • با سلام و درود، در صورت مرتبط بودن رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و رشته مورد نظر مقطع کارشناسی ارشد، محدودیتی بابت ثبت نام نخواهید داشت.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد