تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

دوره اول آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 99 تحت نظر مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برگزار شد. اما برگزاری دوه دوم این آزمون را سازمان سنجش آموزش کشور به عهده گرفته است، بنابراین انجام کلیه امور مربوط به این آزمون نظیر ثبت نام و اعلام نتایج از طریق مراجعه به سایت اختصاصی این سازمان امکان پذیر می باشد.

داوطلبان می بایست پس از بررسی رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت و انتخاب شغل محل مورد نظر، در آزمون ثبت نام نمایند. برای افرادی که قبولی در شغل محل انتخابی آن ها نیاز به گزینش و حضور در جلسه مصاحبه باشد، نتایج آزمون کتبی به عنوان نتیجه اولیه محسوب می گردد که این دسته از داوطلبان پس از ارسال مدارک و شرکت در مصاحبه، نتیجه نهایی را دریافت می کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی زمان و نحوه مشاهده نتایج دومین دوره آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 99 بپردازیم.

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

پس از شرکت در آزمون، متقاضیان می بایست در انتظار اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 بمانند تا در صورت کسب حدنصاب نمره، اقدامات لازم را جهت استخدام خود مطابق با اطلاعیه منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به انجام برسانند.

اعلام نتایج دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 99 حدودا تقریبا یک ماه پس ازبرگزاری آزمون که 24 بهمن ماه می باشد، توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد. شما می توانید برای اطلاع از تمامی اخبار مربوط به این آزمون از جمله زمان دقیق اعلام نتایج آن، ما را در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

متقاضیانی که در موعد مقرر در جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت شرکت نموده اند، می توانند در مدت زمان اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به سایت اختصاصی این سازمان مراجعه نموده و با ورود به حساب کاربری خود در این سامانه، نسبت به دریافت نتایج آزمون مذکور مطابق راهنمای زیر بپردازند.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید.
  • گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را از منوی سمت راست صفحه انتخاب نمایید.
  • روی لینک فعال “اعلام نتیجه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی کشور سال 1399” کلیک کنید.
  • در این مرحله، دو روش برای مشاهده نتیجه پیش روی شما قرار می گیرد که یکی از طریق ثبت شماره پرونده و شماره شناسنامه در سامانه و دیگری ارائه اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و شماره شناسنامه می باشد که به دلخواه می توانید یکی از آن ها را برگزنید و به مشاهده نتایج خود بپردازید.

در صورتی که به نتایج اعلام شده معترض می باشید، می توانید فرآیند اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت در خصوص اشتباه در محاسبه نمره یا تاثیر سهمیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت را با مراجعه سایت سازمان سنجش در موعد مقرر به ثبت برسانند. همچنین برای اطلاع از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش می توانید به لینک مربوطه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که پس از گذر از تمامی مراحل مذکور، داوطلبانی که شغل محل انتخابی آن دارای گزینش حضوری می باشد، به میزان سه برابر ظرفیت پذیرش به مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت  دعوت خواهند شد.

 

سوالات متداول

1- نتایج دومین دوره آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

نتایج این آزمون معمولا در فاصله تقریبا یک ماهه پس از برگزاری آزمون منتشر می گردد.

2- نتایج دومین دوره آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1400 را از چه طریق می توان مشاهده کرد؟

افراد می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1400 وجود خواهد داشت؟

بله، داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور فرآیند ثبت اعتراض خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی