9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

دوره اول آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 99 تحت نظر مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور برگزار شد. اما پس از آن سازمان سنجش آموزش کشور عهده دار برگزاری این آزمون شد، بنابراین انجام کلیه امور مربوط به این آزمون نظیر ثبت نام و اعلام نتایج از طریق مراجعه به سایت اختصاصی این سازمان امکان پذیر می باشد.

داوطلبان می بایست پس از بررسی رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت و انتخاب شغل محل مورد نظر، در آزمون ثبت نام نمایند. برای افرادی که قبولی در شغل محل انتخابی آن ها نیاز به گزینش و حضور در جلسه مصاحبه باشد، نتایج آزمون کتبی به عنوان نتیجه اولیه محسوب می گردد که این دسته از داوطلبان پس از ارسال مدارک و شرکت در مصاحبه، نتیجه نهایی را دریافت می کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 1401بپردازیم.

نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت اواخر آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

پس از شرکت در آزمون، متقاضیان می بایست در انتظار اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 بمانند تا در صورت کسب حدنصاب نمره، اقدامات لازم را جهت استخدام خود مطابق با اطلاعیه منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به انجام برسانند.

 نتایج اولیه

اعلام نتایج این دوره آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 اواخر آبان ماه توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد. داوطلبان می بایست در زمان مقرر با همراه داشتن اطلاعات ثبت نامی خود به سامانه مربوطه مراجعه نمایید. همچنین شما می توانید برای اطلاع از تمامی اخبار مربوط به این آزمون از جمله زمان دقیق اعلام نتایج آن، ما را در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره همراهی نمایید.

نتایج نهایی

پس از بررسی های لازم و اعلام نتایج اولیه، از افرادی که حد نصاب لازم را کسب نموده باشند جهت شرکت در مرحله مصاحبه این آزمون دعوت به عمل خواهد آمد. در نهایت داوطلبان پس از گذراندن این بخش در انتظار اعلام نتایج نهایی خود خواهند بود که با توجه به عدم اعلام زمان دقیقی برای این فرآیند، در صورت انتشار آن جزئیات از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

از آن جایی که نتایج این آزمون در دو مرحله اولیه و نهایی اعلام خواهد شد، متقاضیانی که در موعد مقرر در جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت شرکت نموده اند، می توانند در زمان های اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به سایت اختصاصی این سازمان مراجعه نموده و با ورود به حساب کاربری خود در این سامانه، نسبت به دریافت نتایج  آزمون مذکور مطابق راهنمای زیر بپردازند.

نتایج اولیه

برای مشاهده نتایج و کارنامه اولیه آزمون خود می بایست مطابق مراحلی که در ادامه ذکر شده است عمل نمایید.

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید و گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را از منوی سمت راست صفحه انتخاب نمایید.

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت مرحله اول

 • روی لینک فعال “اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی کشور و سازمان انتقال خون ایران سال 1401” کلیک کنید.

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت مرحله دوم

 • اکنون می توانید کارنامه خود را به وسیله یکی از دو روش ارائه شده توسط سایت و در نهایت فشردن کلید “ورود به سیستم” مشاهده نمایید.

روش اول: درج شماره پرونده، شماره شناسنامه یا کدملی و عبارت امنیتی

روش دوم: الصاق شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه، سال تولد و عبارت امنیتی

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت مرحله سوم

نتایج نهایی

شرکت کنندگان برای مشاهده نتایج نهایی خود نیز می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و مانند مراحل بالا به مشاهده نتایج این مرحله بپردازند.

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

در صورتی که به نتایج اعلام شده معترض می باشید، می توانید فرآیند اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت در خصوص اشتباه در محاسبه نمره یا تاثیر سهمیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت را با مراجعه سایت سازمان سنجش در موعد مقرر به ثبت برسانند. بدین منظور می توانید مطابق مراحل ذیل عمل نمایید.

 • ورود به سایت سازمان سنجش و انتخاب گزینه “ارسال درخواست”
 • کلیک بر روی عبارت “عضویت در سایت” (درصورتی که پیش از این در سامانه نام نویسی کرده بودید، گزینه “ورود به سامانه” را انتخاب نمایید.)
 • وارد کردن اطلاعات خواسته شده و فشردن دکمه “تایید”
 • بازگشت به صفحه اول و انتخاب گزینه “ورود به سامانه”
 • درج نام کاربری و رمز عبور دریافتی و فشردن “کلمه ورود”
 • انتخاب گزینه “درخواست جدید”
 •  سپس ثبت کردن عنوان آزمون “استخدامی وزارت بهداشت 1401” و برگزیدن دکمه “جستجو”
 • نوشتن متن اعتراض و ارسال آن با انتخاب کلید “تایید”

پس از رسیدگی به اعتراض مربوطه مجددا وارد سیستم شده و نتیجه آن را از طریق همان رمز عبور دریافتی، مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که پس از گذر از تمامی مراحل مذکور، داوطلبانی که شغل محل انتخابی آن دارای گزینش حضوری می باشد، به میزان سه برابر ظرفیت پذیرش به مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت  دعوت خواهند شد.

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۱ چه زمانی منتشر می شود؟

نتایج اولیه این آزمون اواخر آبان ماه منتشر خواهد شد که البته هنوز زمان دقیقی برای آن اعلام نشده است اما به محض انتشار جزئیات از طریق همین مقاله اطلاع رسانی می شود.

2- نتایج این دوره از آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۱ را از چه طریق می توان مشاهده کرد؟

افراد می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.

3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت وجود خواهد داشت؟

بله، داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور فرآیند ثبت اعتراض خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی