تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی فنی و حرفه ای / زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1400
زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401

دانش آموزانی که مدرک دیپلم خود را از مدارس فنی حرفه ای و کاردانش دریافت می نمایند، جهت کسب مدرک دانشگاهی می توانند در دوره کاردانی دانشگاه ها تحصیل نمایند. افراد واجد شرایطی که در زمان برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401، در یکی از 9 رشته با آزمون این پذیرش شرکت کرده اند، می توانند در زمان مقرر کارنامه آزمون خود را از طریق سایت سازمان سنجش مشاهده نمایند.

لینک مستقیم دریافت نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

لینک مستقیم دریافت نتایج کاردانی فنی و حرفه ای

نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 1401 در دوم مهر ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شد.

زمان مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 معمولا پس از گذشت یک ماه از زمان برگزاری آزمون، از طریق سایت ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرد. اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای مورخ 2 مهرماه 1401 از سایت سازمان سنجش منتشر شد. داوطلبان می توانند به منظور مشاهده و دریافت نتیجه آزمون خود به سامانه اعلام نتایج یعنی سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با وارد کردن اطلاعات کاربری، کارنامه خود را دریافت نمایید.

افراد پذیرفته شده جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام می توانند به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه فنی و حرفه ای و یا سایت دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و یا با در دست داشتن مدارک ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 1401 در واحد دانشگاهی پذیرفته شده حضور یافته و فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 1401

داوطلبان متقاضی می بایست با مراجعه به سایت اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای  و با طی مراحل زیر کارنامه خود را دریافت نمایند. مراحل زیر به صورت تصویری برای شما به نمایش درآمده است.

  • به سایت سازمان سنجش آزمون کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست، گزینه “کاردانی فنی و حرفه ای” را انتخاب نمایید.

مرحله اول اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای

  • بر روی لینک فعال “نتایج نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید آموزشکده های فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی سال 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای

  • پس از ورود به صفحه جدید، به دو صورت شماره پرونده و شماره شناسنامه و یا شماره شناسنامه، سال تولد و شماره پرونده و انتخاب کلید “جست و جو” می توانید نتایج خود را مشاهده نمایید.

مرحله سوم اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای

سازمان سنجش آموزش کشور پس از اعلام نتایج تمامی آزمون ها معمولا فرصتی را جهت اعتراض به نتیجه تعیین می کند. بر همین مبنا، آن دسته از شرکت کنندگان این آزمون که نسبت به محتویات کارنامه خود معترض باشند، می توانند درخواست خود را از طریق سیستم پاسخگویی سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org و یا مستقیما به آدرس request.sanjesh.org ارسال نمایید. به همین منظور لازم است با نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش آشنا باشید. جهت دریافت اطلاعات کامل تر، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه برای سال 1401 در چه تاریخی اعلام می شود؟

نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای 1401 در 2 مهر ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شد.

2- چگونه می توان نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای را مشاهده کرد؟

داوطلبان می توانند نتایج را از طریق سایت سنجش آموزش کشور مشاهده و دریافت نمایند.

3- آیا امکان ثبت اعتراض به نتایج کاردانی فنی و حرفه ای وجود دارد؟

بله داوطلبان می توانند بعد از اعلام نتایج، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند و اعتراض خود را در سیستم پاسخگویی این سازمان ثبت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۴ نظر

  1. پس کی میخوان نتایج و بزارن؟؟ خسته شدیم از بس صبر کردیم چرا همش بین نظریا و ما فنی ها تبعیض هست؟؟

  2. سلام ب نظرتون جوابا تا کی میاد؟؟ زمان تقریبی بگید اگ خبر دارید

  3. مهر شد هنوز نتایج نیومده چقدر مسخره

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره