تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

تاریخ برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401
زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

معمولا تحصیل در مدارسی که از جنبه های مختلف مانند سطح علمی و امکانات آموزشی در جایگاه مناسبی قرار داشته باشند جزو اولویت های اصلی دانش آموزان و والدین آن ها می باشد. مدارس نمونه دولتی نیز جزو مدارسی هستند که هر ساله دانش آموزان زیادی جهت ورود و ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی با یکدیگر به رقابت می پردازند؛ چرا که این مدارس نیز از سطح علمی و آموزشی مطلوبی برخوردار هستند که پذیرش و ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در آن به صورت با آزمون انجام می شود.

در سال گذشته، ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی لغو شد و ثبت نام و برگزاری آزمون این دو مدرسه برای سال جاری نیز به طور مجزا برگزار می شود. جزئیات برگزاری این آزمون در ادامه مطلب بیان شده است.

زمان دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی سال 1400 – 1401 توسط سایت آموزش و پرورش اعلام شد.

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

در سال گذشته، تمامی دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در آزمون های مجزا شرکت کردند. بنابراین زمان ثبت نام و برگزاری آن ها با هم متفاوت خواهد بود. همان طور که می دانید، آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شده و ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی مطابق با سوابق تحصیلی آن ها اجرا می شود اما متقاضیان تحصیل در مدارس نمونه دولتی نهم به دهم می بایست همزمان با آغاز زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه نمایند و نسبت به انجام فرآیند نام نویسی خود اقدام کنند و برای حضور در آزمون ورودی، آمادگی لازم را پیدا کنند.

مطالق با اطلاعیه منتشر شده، زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در ساعت 9 صبح روز جمعه 18 تیر ماه 1400، به صورت هماهنگ و یکپارچه در سراسر کشور برگزار خواهد شد. علاقه مندان می بایست پس از انجام روند نام نویسی خود به صورت اینترنتی و با مطالعه صحیح منابع آزمون نمونه دولتی نهم آمادگی لازم به جهت کسب نمره حد نصاب قبولی در مرحله را داشته باشند.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی، چند روز قبل از تاریخ برگزاری آن می باشد. داوطلبان می بایست پیش از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی، با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی، نام نویسی خود را قطعی کنند تا کارت ورود به جلسه برای آن ها صادر شود. با توجه به این که هنوز دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 منتشر نشده است، نمی توان زمان دقیقی را برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشخص کرد. پس از مشخص شدن زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی، شرکت کنندگان بایستی به سایت مدارس نمونه دولتی مربوط به استان محل تحصیل خود مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.

پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی دهم، نوبت به اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی می رسد. برای مشاهده نتایج خود می توانید با مراجعه به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی در زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی از پذیرش یا عدم پذیرش نهایی خود مطلع گردید و در صورت کسب امتیاز قبولی به مدرسه محل پذیرش مراجعه کرده و با پرداخت شهریه مدارس نمونه دولتی به تحصیل مشغول شوید. علاوه بر آن می توانید در صورت داشتن اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 چه زمانی برگزار می شوند؟

این آزمون در تاریخ 18 تیر ماه 1400 برگزار خواهد شد.

2- آیا آزمون ورودی برای مدارس نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم برگزار می گردد؟

خیر، پذیرش دانش آموزان در پایه هفتم مدارس نمونه دولتی بر اساس سوابق تحصیلی آن ها خواهد بود و آزمونی برای این پایه برگزار نمی گردد.

3- دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 در چه زمانی امکان پذیر است؟

کارت ورود به جلسه این آزمون معمولا از طریق سایت های مربوط به آزمون مدارس نمونه دولتی هر استان، چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره