تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی

تاریخ برگزاری آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی 99 - 1400
زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

همواره تحصیل در یک مدرسه خوب و درجه یک، از آرزوهای دانش آموزان بسیاری بوده، است و مطمئنا در آینده نیز خواهد بود. یکی از این مدارس که رقابت سنگینی را بین دانش آموزان دو پایه ششم و نهم و گاهی هفتم، ایجاد کرده است، مدارس تیزهوشان می باشد. البته کم لطفی است که اگر مدارس نمونه دولتی را در میان مدارس برتر کشور، به حساب نیاوریم. چرا که این مدارس هم از سطح علمی و آموزشی مطلوبی برخوردار هستند ؛ تا حدی که پذیرش پایه دهم آن ها با آزمون انجام می شود.

در سال گذشته، شاهد ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بوده ایم و انتظار می رفت ثبت نام و برگزاری آزمون این دو مدرسه برای سال جاری نیز، یکسان باشد اما این طور نیست. برای درک بهتر این موضوع در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از الزامات برای حضور در جلسه آزمون تیزهوشان، داشتن کارت ورود به جلسه آن می باشد.

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 99 – 1400

در سال گذشته، تمامی دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در یک آزمون شرکت کردند. برخلاف انتظار، امسال، آثاری از یکی شدن آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی دیده نمی شود. به نحوی که آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، با تاخیر یک ماهه،در خرداد ماه 99 برگزار می گردند اما در رابطه با زمان ثبت نام یا برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، اطلاعاتی در دست نمی باشد.

بنابراین دانش آموزان و یا والدین آن ها که قصد اطلاع از تازه ترین اخبار مدارس نمونه دولتی را دارند، می توانند در کانال تلگرام تیزهوشان عضو شوند و پیگیری های لازم را انجام دهند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 – 1400

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 – 1400، چند روز قبل از تاریخ برگزاری آن می باشد. نکته ای که برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سال جاری وجود دارد این است که تمامی ثبت نام کنندگان آزمون های مذکور، می بایست 20 روز قبل از تاریخ برگزاری آن ها در خرداد ماه 99 نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 – 1400 اقدام کنند تا بتوانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

همان گونه که از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، جزئیاتی در دست نیست، در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 نیز، نمی توان به طور دقیق اظهار نظر کرد.

نحوه دسترسی به کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سال جاری به صورت اینترنتی و مطابق با مراحل زیر می باشد.

  • ابتدا وارد سامانه استعدادهای درخشان به نشانی Azmoon.medu.ir شوید.
  • یکی از گزینه های ” سمپاد هفتم ” یا ” سمپاد دهم “ را انتخاب کنید.
  • در گام بعدی، کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید.
  • پس از وارد شدن به منوی اصلی سامانه مذکور، بر روی لینک فعال شده ” کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 99 – 1400 “ کلیک کنید تا بتوانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و پرینت بگیرید.

اگر پس از مطالعه این مطلب، هم چنان علامت سوالی در ذهن شما باقی مانده است، می توانید از لینک های زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و … استفاده نمایید.

 

سوالات متداول

1- آزمون های تیزهوشان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم چه زمانی برگزار می شوند؟

این دو آزمون در خرداد ماه 99 اجرایی می گردند.

2- آیا آزمون ورودی برای مدارس نمونه دولتی در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می گردد؟

در رابطه با برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی اطلاعات دقیقی در دست نیست اما در دوره گذشته پذیرش در پایه ششم این مدارس، بر اساس سوابق تحصیلی دانش آموزان صورت گرفت و آزمون ورودی تنها برای پایه نهم به دهم برگزار گردید.

3- آیا احتمال لغو آزمون تیزهوشان و یا برگزاری آن به صورت غیر حضوری وجود دارد؟

تا کنون حرفی از لغو این آزمون و یا برگزاری به صورت غیر حضوری به میان نیامده است و احتمال اجرایی شدن چنین شرایطی، بسیار ضعیف است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99