خانه نمونه دولتی زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402

زمان دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402
تاریخ برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402

تاریخ و زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم هر ساله از طریق سایت اداره آموزش و پرورش مربوط به هر استان اعلام می گردد. در صورتی که قصد ورود به این مدارس را دارید، می بایست در صورت واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی بودن، در جلسه آزمون حضور داشته باشید. از این رو داوطلبان باید قبل از برپایی آزمون به سایت ثبت نام نمونه دولتی استان خود رجوع کرده و کارت ورود به جلسه این آزمون را دریافت نمایند تا در هنگام ورود به حوزه امتحانی با مشکل مواجه نشوند.

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در اکثر استان ها، در روز جمعه مورخ 3 تیر ماه سال جاری برگزار می شود.

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 چه زمانی برگزار می گردد؟

همان گونه که ذکر شد، زمان دقیق برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق وزارت آموزش و پرورش ابلاغ می شود که افراد داوطلب می بایست پس از چک نمودن اطلاعیه سایت آموزش و پرورش استان خود که همان سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد، از زمان دقیق برپایی آزمون مطلع گردند. با در نظر گرفتن اطلاعیه نهایی، به منظور برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، آزمون مذکور در تاریخ 3 تیر ماه سال جاری به طور هماهنگ در اکثر استان ها برپا می گردد.

البته توجه نمایید که با توجه به اطلاعیه برگزاری که توسط سایت های مربوط به هر استان ارائه شده است، تاریخ اجرای آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در استان های لرستان، مرکزی، ایلام و همدان متفاوت بوده و در این حوزه ها، آزمون در روز 18 تیر ماه 1401 برپا می گردد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1401 – 1402

از الزامات حضور در جلسه، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1401 – 1402 می باشد که این کارت معمولا به طور حدودی یک هفته قبل از زمان برگزاری انتشار می یابد. بنابراین دریافت آن نیز برای آزمون سال تحصیلی 1401 – 1402 از تاریخ 30 خرداد ماه از طریق سایت آموزش و پرورش استان امکان پذیر می باشد. این کارت به منظور احراز هویت در اختیار افراد ثبت نام کننده قرار می گیرد و به نوعی مجوزی برای حضور در جلسه و دست یابی به سوالات آزمون می باشد. دریافت کارت مذکور مطابق با روند زیر صورت می پذیرد:

  1. رجوع به سایت اداره آموزش و پرورش استان محل سکونت
  2. درج کد ملی و اطلاعات درخواستی در بخش مرتبط
  3. انتخاب لینک فعال یا بخش مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سال تحصیلی 1401 – 1402
  4. مشاهده و تهیه پرینت کارت

منابع آزمون نمونه دولتی  نهم به دهم 1401 – 1402

برای موفقیت در هر آزمون مستلزم مطالعه دقیق بخش های مهم مرتبط با مواد آن می باشید که داوطلبان امتحان نمونه دولتی نهم نیز می بایست قبل از حضور در جلسه، با تست زدن و خواندن مواد آزمون، خود را برای رقابت با دیگر شرکت کنندگان آماده سازند. برای تسلط بر این موارد، منابع مختلفی در بازار وجود دارد که آشنایی با برخی کتب پیشنهادی هر کدام از دروس این آزمون از طریق مراجعه به لینک موجود در کادر زیر امکان پذیر می باشد.

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402 
لینک مستقیم مشاهده منابع آزمون نمونه دولتی نهم 1401 – 1402 

(جهت مشاهده، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

شرکت کنندگان این آزمون پس از پشت سر گذاشتن امتحان و مشاهده کارنامه خود در زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی با مراجعه به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی می توانند از وضعیت پذیرش خود آگاه شوند و در صورت کسب حدنمره نصاب به صورت حضوری به مدرسه محل پذیرش مراجعه کرده و فرآیند نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

سوالات متداول

1- آزمون نمونه دولتی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 چه زمانی برگزار می گردد؟

این آزمون در برخی از استان ها در تاریخ 3 تیرماه و در برخی دیگر در تاریخ 18 تیرماه 1401 برگزار می گردد که جزئیات آن در متن مقاله ذکر شده است.

2- از چه زمانی می توان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام نمود؟

داوطلبان می توانند از تاریخ 30 خرداد ماه نسبت به پرینت و مشاهده کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

3- از چه طریق می توان از ساعت و آدرس دقیق حوزه برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی اطلاع یافت؟

داوطلبان با دریافت کارت ورود به جلسه خود از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان محل سکونت خود می توانند این اطلاعات را بدست آورند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد