تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

تاریخ دقیق برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

وزارت بهداشت کشور هر ساله نسبت به برگزاری آزمون استخدامی با هدف جذب نیروی کار شایسته در عناوین شغلی مورد نیاز خود اقدام می نماید. در واقع، مراکز بهداشتی درمانی، سازمان بهزیستی، دانشگاه های علوم پزشکی و کلیه موسسات وابسته به وزارت بهداشت، نیروی مورد نیاز بخش های مختلف خود را از طریق برگزاری این آزمون تامین می کنند.

علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، پس از اتمام فرآیند نام نویسی می بایست خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند. اطلاعیه های مربوطه در خصوص برگزاری آزمون مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان می رسد.

اطلاعات مربوط به برگزاری دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

آن دسته از متقاضیانی که با توجه به رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت در مدت زمان مقرر اقدامات لازم در راستای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را به انجام رسانده اند، می بایست در تاریخ تعیین شده در جلسه آزمون حضور به عمل آورند. همچنین بنا بر اعلام معاوت این وزارت حانه؛ آزمون مذکور جهت محرومیت زدایی و تامین نیروی مورد نیاز، در صورت دریافت مجوز لازم برگزار خواهد شد.

توجه داشته باشید که در حال حاضر زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 مشخص نشده است اما با توجه به سال گذشته که دوره اول این آزمون در مهر ماه برگزار شد و دوره دوم آن در بهمن ماه در محل شهرستان محل سکونت داوطلبان که در هنگام ثبت نام ذکر شده بود، برگزار گردید؛ در نتیجه احتمال برگزاری آن در زمان مشابه در سال جاری زیاد است. شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در اسرع وقت از تاریخ دقیق آن مطلع شوید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

شرکت کنندگان پس از ثبت نام در آزمون و اطلاع از زمان برگزاری آن، می بایست برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت در زمان مقرر، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. در حال حاضر زمان آن مشخص نشده است، اما به محض اعلام تاریخ دقیق، این مقاله بروزرسانی خواهد شد. همچنین نحوه دریافت آن به شرح زیر است.

  1. ابتدا وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
  2. از بین لینک های موجود در صفحه پیش رو، روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401” کلیک کنید.
  3. سپس گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون” را انتخاب کنید.
  4. پس از باز شدن صفحه جدید، مجددا گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون” را انتخاب کنید.
  5. در این مرحله، کد ملی (اتباع خارجی باید شماره ی گذرنامه خود را وارد نمایند) و شماره همراه خود را در کادرهای مربوطه وارد نموده و روی کلید “جستجو” کلیک کنید.
  6. در نهایت یک رمز ورود از طریق پیامک برای شما ارسال می شود که با ثبت آن در سامانه، وارد حساب کاربری خود می شوید و می توانید کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.

نکته قابل ذکر دیگر این است که مجری برگزاری این آزمون معمولا مهلتی را برای ویرایش حوزه امتحانی در نظر خواهد گرفت. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که می خواهند محل حوزه امتحانی خود را تغییر دهند، می توانند بعد از مشخص شدن زمان دقیق این ویرایش و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به تغییر محل حوزه امتحانی خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که در این بازه زمانی صرفا امکان ویرایش محل حوزه امتحانی وجود دارد و داوطلبان نمی توانند اطلاعات مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را ویرایش کنند.

 

سوالات متداول

1- زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 در چه تاریخی است؟

در حال حاضر زمان آن مشخص نشده است؛ شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در اسرع وقت از تاریخ دقیق آن مطلع شوید.

2- جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 به کدام سایت باید مراجعه کرد؟

برای دریافت این کارت می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

3- زمان ویرایش محل حوزه امتحانی آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 در چه تاریخی است؟

معمولا این فرایند همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه امکان پذیر است اما هنوز زمان دقیقی برای انجام آن معین نیست.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی