خانه آزمون استخدامی زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

تاریخ دقیق برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

وزارت بهداشت کشور هر ساله نسبت به برگزاری آزمون استخدامی با هدف جذب نیروی کار شایسته در عناوین شغلی مورد نیاز خود اقدام می نماید. در واقع، مراکز بهداشتی درمانی، سازمان بهزیستی، دانشگاه های علوم پزشکی و کلیه موسسات وابسته به وزارت بهداشت، نیروی مورد نیاز بخش های مختلف خود را از طریق برگزاری این آزمون تامین می کنند. علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402، پس از اتمام فرآیند نام نویسی می بایست خود را برای شرکت در امتحان کتبی آماده کنند. اطلاعیه های مربوطه در خصوص برگزاری آزمون مذکور از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می رسد.

احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در بهار 1402 مبنی بر جذب 25 هزار نفر نیروی مورد نیاز وزارت بهداشت وجود دارد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

آگاهی از موعد برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت همواره از اهمیت زیادی برخوردار است تا داوطلبان بتوانند برنامه ریزی خود را جهت چگونگی مطالعه منابع، دریافت کارت ورود به جلسه، حضور در سر جلسه امتحان و …غیره را انجام دهند. خبری که در 26 بهمن ماه 1401 مبنی بر احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در بهار 1402 منتشر شد، این اطمینان را به داوطلبان داد که برپایی این آزمون در سال 1402 قطعی بوده اما فعلا زمان دقیق آن مشخص نیست.

لازم به ذکر است چنانچه اطلاعات و اخباری در این زمینه نشر پیدا کند، این مقاله به روز شده و خبر آن در کانال تلگرام استخدامی ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

شرکت کنندگان پس از ثبت نام در آزمون و اطلاع از زمان برگزاری آن، می بایست برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

نکته: زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 در نوبت دوم مشخص نمی باشد اما به محض اطلاع از آن، مقاله رو به رو بروز رسانی خواهد شد.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

  • از بین لینک های موجود در صفحه پیش رو، روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402” کلیک کنید.

مرحله دوم نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

  • سپس گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون” را انتخاب کنید. با توجه به تصویر زیر شما از طریق 4 روش می توانید کارت خویش را دریافت کنید:

روش اول: جست و جو بر اساس شماره پرونده و سریال ثبت نامی

روش دوم: جست و جو بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری

روش سوم: جست و جو بر اساس شماره پرونده و کدملی

روش چهارم: جست و جو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

  • در نهایت یک رمز ورود از طریق پیامک برای شما ارسال می شود که با ثبت آن در سامانه، وارد حساب کاربری خود می شوید و می توانید کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.

نکته شماره 1: داوطلبانی که شماره پرونده، سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود را فراموش کرده اند می توانند با مراجعه به بخش سیستم پاسخ گویی، نسبت به دریافت شماره پرونده و کد پیگیری در زمان ثبت نام خود اقدام کنند.

نکته شماره 2: زمان ویرایش مشخصات و اطلاعات ثبت نامی افراد داوطلب، در زمان پرینت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 وجود خواهد داشت و مدارک ارائه شده پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت مورد بررسی واقع خواهد شد.

منابع آزمون استخدامی وزرات بهداشت 1402

داشتن آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون استخدامی و به دست آوردن نتیجه مطلوب در آن، نیازمند آشنایی با منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت و گزینش بهترین آن ها می باشد. همچنین داوطلبان می بایست برای دریافت جزئیات مواد عمومی و تخصصی این آزمون به دفترچه راهنما منتشر شده توسط مجری برگزار کننده، مراجعه نمایند. متقاضیان می توانند با کلیک نمودن بر روی لینک زیر به منابع و مواد آزمون استخدامی وزرات بهداشت 1402 دسترسی داشته باشند.

 منابع آزمون استخدامی وزرات بهداشت 1402
مشاهده منابع آزمون استخدامی وزرات بهداشت 1402

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

 

 

سوالات متداول

1- زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 در چه تاریخی است؟

احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در بهار 1402 وجود دارد.

2- جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت به کدام سایت باید مراجعه کرد؟

برای دریافت این کارت می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

3- آیا هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 می توان به ویرایش اطلاعات پرداخت؟

بله، امکان ویرایش مشخصات و اطلاعات ثبت نامی افراد داوطلب، در زمان پرینت کارت ورود به جلسه فراهم می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی