تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

تاریخ دقیق برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

وزارت بهداشت کشور هر ساله نسبت به برگزاری آزمون استخدامی با هدف جذب نیروی کار شایسته در عناوین شغلی مورد نیاز خود اقدام می نماید. در واقع، مراکز بهداشتی درمانی، سازمان بهزیستی، دانشگاه های علوم پزشکی و کلیه موسسات وابسته به وزارت بهداشت، نیروی مورد نیاز بخش های مختلف خود را از طریق برگزاری این آزمون تامین می کنند. علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، پس از اتمام فرآیند نام نویسی می بایست خود را برای شرکت در آزمون آماده کنند. اطلاعیه های مربوطه در خصوص برگزاری آزمون مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان می رسد.

اطلاعات مربوط به برگزاری دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

آن دسته از متقاضیانی که با توجه به رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در مدت زمان مقرر اقدامات لازم در راستای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 را به انجام رسانده اند، می بایست در تاریخ تعیین شده در جلسه آزمون حضور به عمل آورند.

دوره اول آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در مهر ماه برگزار شد اما بنا بر اطلاعیه ای که از سوی سازمان سنجش آموزش پزشکی منتشر شد، دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت در تاریخ جمعه 24 بهمن ماه 99 و در محل شهرستان محل سکونت فعلی داوطلبان که در هنگام ثبت نام ذکر شده بود، برگزار می گردد.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

شرکت کنندگان پس از ثبت نام در آزمون و اطلاع از زمان برگزاری آن، می بایست برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت از روز سه شنبه 21 بهمن ماه 99، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند که نحوه دریافت آن به شرح زیر است.

  1. ابتدا وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
  2. از بین لینک های موجود در صفحه پیش رو، روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99” کلیک کنید.
  3. سپس گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون” را انتخاب کنید.
  4. پس از باز شدن صفحه جدید، مجددا گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون” را انتخاب کنید.
  5. در این مرحله، کد ملی (اتباع خارجی باید شماره ی گذرنامه خود را وارد نمایند) و شماره همراه خود را در کادرهای مربوطه وارد نموده و روی کلید “جستجو” کلیک کنید.
  6. در نهایت یک رمز ورود از طریق پیامک برای شما ارسال می شود که با ثبت آن در سامانه، وارد حساب کاربری خود می شوید و می توانید کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.

نکته قابل ذکر دیگر این است که مجری برگزاری این آزمون معمولا مهلتی را برای ویرایش حوزه امتحانی در نظر خواهد گرفت. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که می خواهند محل حوزه امتحانی خود را تغییر دهند، می توانند بعد از مشخص شدن زمان دقیق این ویرایش و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به تغییر محل حوزه امتحانی خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که در این بازه زمانی صرفا امکان ویرایش محل حوزه امتحانی وجود دارد و داوطلبان نمی توانند اطلاعات مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را ویرایش کنند.

 

سوالات متداول

1- زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در چه تاریخی است؟

دوره اول این آزمون در تاریخ 24 مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد و دوره دوم آن نیز در تاریخ 24 بهمن ماه 99 برپا می گردد.

2- جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به کدام سایت باید مراجعه کرد؟

برای دریافت این کارت می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

3- زمان ویرایش محل حوزه امتحانی در چه تاریخی است؟

معمولا این فرایند همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه امکان پذیر است اما هنوز زمان دقیقی برای انجام آن در معین نیست.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی