تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / تیزهوشان / زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان و نحوه برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 99 - 1400
زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در سال های اخیر یکی از دغدغه های بزرگ دانش آموزان تیزهوش و با استعداد ، تحصیل در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان می باشد. مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به لحاظ علمی در راس مدارس عادی قرار دارد. یکی از اهداف بزرگ مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ، کشف دانش آموزان تیزهوش و استفاده درست از استعداد آن ها می باشد. مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی هر سال آزمونی در قالب آزمون استعدادهای درخشان (سمپاد) و نمونه دولتی جهت جذب دانش آموزان تیزهوش برگزار می نماید.

تحصیل در این مدارس یکی از آرزوهای بزرگ دانش آموزان است. ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی جزو خبرهایی می باشد که امسال بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم و همچنین زمان برگزاری این آزمون به صورت مشترک خواهد بود. دانش آموزان علاقمند به تحصیل در این مدارس باید از تاریخ 28 فروردین تا 5 اردیبهشت نسبت به ثبت نام خود اقدام می نمودند.

توجه داشته باشید که، همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد در صورت همراه نداشتن آن از حضور در جلسه آزمون محروم خواهید شد.

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 98

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی معمولا بعد از اتمام امتحانات پایان ترم دانش آموزان برگزار می شود. همانطور که گفته شد آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98 ادغام شده است و به صورت همزمان و هماهنگ کشوری در تاریخ 31 خرداد 98 برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد. معمولا کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی یک هفته قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت Azmoon.medu.ir قابل رویت خواهد بود به احتمال زیاد داوطلبان از 25 خرداد می توانند با مراجعه به سایت مذکور و ثبت کد ملی و کد همگام نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه 

  • در ابتدا وارد سامانه استعدادهای درخشان به نشانی Azmoon.medu.ir شوید.
  • در گام دوم کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنید.
  • پس از وارد شدن به منوی اصلی سامانه بر روی لینک فعال شده “کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98 – 99” کلیک نموده و کارت خود را رویت و بعد از آن پرینت بگیرید.

نکته : در صورتی که در زمان ثبت نام اولیه هزینه ثبت نام را واریز نکرده اید ، بایستی هنگام دریافت کارت ورود به جلسه وجه مورد نظر را در سابت پرداخت نمایید.

دانش آموزان پس از شرکت در آزمون بی صبرانه منتظر زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از سوی معاونت سازمان استعدادهای درخشان می باشند. داوطلبان پس از دریافت نتایج خود چنانچه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان داشته باشند می توانند یک الی دو روز بعد با مراجعه به به سایت Azmoon.medu.ir می توانند اعتراض خود را به ثبت برسانند. ممکن است این سوال را مطرح کنید که به چه مواردی از آزمون می توانید اعتراض کنید؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما می توانید به غلط محاسبه شدن نمره کل ، عدم مطابقت تعداد پاسخ های درست و غلط و پاسخ های داده نشده ی کارنامه با پاسخ برگی که در سایت وجود دارد ، اعمال نشدن قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها ، مطابقت نداشت اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه دانش آموز اعتراض کنید. مهلت ثبت نام پذیرفته شـدگان مدارس دوره دوم متوسطە استعدادهای درخشان و نمونه دولتی ، حداکثر تا پایان مرداد ماه 98 خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره