تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی 27 و 28 تیر ماه برگزار شد و مرداد ماه نیز نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اعلام شد و پس از انتشار  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت داوطلبان چند روز فرصت داشتند در انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند.

داوطلبانی که در این بازه زمانی موفق به انتخاب رشته نشده اند و یا از رشته محل پذیرفته شده خود رضایت ندارند بی صبرانه منتظر زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 هستند تا شانس خود را جهت پذیرش در رشته محل دلخواهشان محک بزنند. در ادامه به زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام خواهد شد.

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

در صورت تکمیل نشدن ظرفیت دانشگاه ها در برخی کد رشته ها، برای تکمیل نمودن صندلی های خالی، دانشگاه ها فرصت مجددی برای انتخاب رشته در اختیار داوطلبان قرار می دهند. تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت برای رشته های گروه علوم پزشکی از روز یکشنبه 14 مهرماه آغاز می شود تا ساعت 16 روز سه شنبه 16 مهرماه ادامه خواهد داشت.

تمامی داوطلبانی که حد نصاب علمی لازم را برای انتخاب رشته کسب نموده اند اما در زمان انتخاب رشته بنا به دلایلی موفق به ثبت انتخاب های خود نشدند یا آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 98 ، از رشته محل پذیرفته شده خود ناراضی هستند می توانند در این فرصت به وجود آمده شانس خود را مجددا امتحان نمایند.

نکات مهمی که پیش از زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت باید بدانیم

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به شرح ذیل می باشد :

  1. تمامی افرادی که مجاز به انتخاب رشته شده اند ( خواه در انتخاب رشته پذیرفته شده باشند و خواه در هیچ یک از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده باشند. ) می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت نمایند.
  2. افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره های رایگان پذیرفته می شوند، در صورت عدم ثبت نام یا انصراف از تحصیل، یک سال از شرکت در آزمون محروم خواهند شد.
  3. انتقال، تغییر رشته و جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع است. بنابراین توصیه می کنیم در انتخاب رشته محل نهایت دقت را داشته باشید.
  4. با توجه به عدم اضافه شدن رشته محل جدید ، داوطلبان استعداد درخشان بدون آزمون مجاز به انتخاب رشته محل مخصوص به استعداد درخشان نیستند و داوطلبان استعداد درخشان با آزمون نیز با رعایت کلیه ضوابط مجاز به انتخاب رشته محل هستند.
  5. داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته قبول شده اند و تمایل دارند مجددا در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نمایند ، چنان چه در این مرحله در هر یک از دوره های عادی یا شهریه پرداز پذیرفته شوند ، پذیرش قبلی آن ها لغو شده و قابل بازگشت نمی باشد.
  6. زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت ، از سوی دانشگاه محل پذیرش اعلام خواهد شد.

داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال 98 نسبت به انتخاب رشته محل اقدام نموده اند برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 می بایست در روز شنبه 18 آبان ماه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه نمایند. داوطلبانی که در طی مرحله تکمیل ظرفیت در رشته محل دیگری پذیرفته شوند ، دانشگاه های محل پذیرش قبلی آنان موظفند تسهیلات آموزشی لازم را برای انتقال دانشجویان به دانشگاه جدید فراهم آورند و با انتقال و جابه جایی آنان مخالفت ننمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره