یکشنبه , ۹ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

زمان ثبت نام آزمون استعداد درخشان هفتم 1400 - 1401
زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان ، از جمله مدارس نمونه و با سطح علمی و امکانات بالا هستند و هر ساله دانش آموزان زیادی علاقه مند به گذراندن دوره اول متوسطه خود در این مدارس می باشند. به منظور شناسایی استعدادهای برتر و انتخاب دانش آموزانی که مستعد تحصیل در این مدارس هستند ، وزارت آموزش و پرورش اقدام به برگزاری آزمونی جهت ورود دانش آموزان به مدارس استعدادهای درخشان می نماید.

پذیرش مدارس تیزهوشان در دو دوره متوسطه اول و دوم صورت می گیرد و دانش آموزان جهت ورود از پایه ششم به هفتم و از پایه نهم به دهم مستلزم شرکت در آزمون ورودی آن هستند. داوطلبانی که قصد دارند از پایه هفتم متوسطه در مدارس تیزهوشان تحصیل کنند باید در زمان مقرر که از اواخر بهمن ماه آغاز می شود ، در آزمون ورودی ششم به هفتم ثبت نام کنند.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ، از نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود و داوطلبان می توانند در مدت زمان مقرر ، ثبت نام خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

نام نویسی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم برای سال تحصیلی 99 – 1400 ، از روز شنبه 26 بهمن ماه 98 آغاز شد و تا 3 اسفند ماه 98 نیز ادامه داشت. البته امسال نیز طبق روال هر ساله شاهد تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان بودیم. این سازمان با تمدید بازه زمانی مذکور ، مهلت مجددی را در اختیار جاماندگان از نام نویسی قرار داد تا تمامی علاقه مندان زمان لازم برای تکمیل فرآیند ثبت نام خود را داشته باشند. زمان نام نویسی داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان سه بار به ترتیب زیر تمدید شد.

  • سوم لغایت پنجم اسفند ماه
  • پنجم لغایت هفتم اسفند ماه
  • هفدهم لغایت بیست و یکم اسفند ماه

دانش آموزانی که شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 را دارا می باشند ، می بایست مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را نیز آماده کنند و در بازه زمانی ثبت نام ، مطابق راهنمای زیر نام نویسی خود را برای شرکت در آزمون انجام دهند.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برای تحصیل در پایه هفتم تحصیلی ، در سال 99 نیز همانند سال گذشته ، شامل سوالات هوش ، استعداد و خلاقیت می باشد و هیچ گونه پرسشی از کتاب های درسی آنان مطرح نخواهد شد.

دانش آموزان باهوش و با استعدادی که قصد شرکت در این آزمون را دارند می بایست ثبت نام خود را به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین و مطابق راهنمای زیر انجام دهند. توجه داشته باشید که مدارس محل تحصیل داوطلبان هیچ گونه مسئولیتی در خصوص ثبت نام آن ها نخواهند داشت.

  • به ” سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) “ به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه کنید.
  • پیش از انجام هر اقدامی ، دفترچه ثبت نام تیزهوشان ششم را دانلود و آن را به طور کامل مطالعه کنید.
  • در سایت مذکور ، تقاضانامه ثبت نام را به صورت اینترنتی تکمیل نمایید.
  • فایل عکس داوطلب را که مربوط به سال جاری وی می باشد ، با فرمت jpg و زمینه سفید ، در سایت بارگذاری نمایید. در صورتی که عکس بارگذاری شده در سامانه نام نویسی ، قدیمی باشد و با چهره دانش آموز هم خوانی نداشته باشد و هم چنین عمدا یا سهوا عکس فرد دیگری به جای داوطلب بارگذاری شده باشد ؛ دانش آموز از شرکت در آزمون محروم خواهد شد و ثبت نام وی نیز بی اثر خواهد بود.
  • پس از تکمیل اطلاعات و بارگذاری عکس دانش آموز ، نوبت به پرداخت هزینه ثبت نام می رسد. هزینه نام نویسی در این آزمون به مبلغ 25 هزار تومان می باشد و صرفا به صورت اینترنتی قابل پرداخت می باشد. توجه داشته باشید هزینه ثبت نام از تاریخ 19 فروردین ماه 99 ، یعنی 15 روز پیش از برگزاری آزمون قابل پرداخت می باشد.

برای پرداخت وجه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان به صورت آنلاین ، به همراه داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز پویا باشد ، الزامی است و از افرادی که هزینه ثبت نام خود را از طریق بانک ها یا دستگاه های خودپرداز پرداخت می کنند ، ثبت نام به عمل نخواهد آمد. در صورتی که تمام مراحل فوق را با موفقیت طی کرده باشید ، سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان یک “شماره پیگیری” در اختیار شما قرار می دهد. شماره پیگیری ثبت نام را دریافت و برای مراحل بعدی نزد خود نگه دارید.

پس از ثبت نام موفقیت آمیز در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ، دانش آموزان و والدین آن ها معمولا به دنبال کتاب ها و منابع درسی جهت آمادگی در آزمون هستند. شما عزیزان جهت آگاهی از منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی می توانید روی لینک آن کلیک کنید. در صورتی که تمایل دارید آخرین و به روزترین خبرهای مربوط به مدارس را دریافت کنید نیز می توانید با کلیک روی لینک کانال تلگرام تیزهوشان ، به عضویت این کانال درآیید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره