خانه مدارس زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

زمان نام نویسی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 - 1403
زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

پذیرش مدارس تیزهوشان در دو دوره متوسطه اول و دوم صورت می گیرد و متقاضیان به منظور تحصیل در این مدارس باید ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان را در راس کار خود قرار دهند. داوطلبان می بایست با توجه به زمان نام نویسی این آزمون که در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم درج می گردد، اقدامات لازم را در موعد مقرر به انجام برسانند چرا که سهل انگاری در به انجام رساندن به موقع این فرآیند ممکن است موجب فوت وقت و از دست رفتن فرصت تحصیل در مدارس تیزهوشان شود.


مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم احتمالا فروردین ماه 1402 – 1403 باشد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

آن دسته از متقاضیان نام نویسی در این آزمون که واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 می باشند، بایستی در زمان تعیین شده به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کرده و این فرآیند را به انجام برسانند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان این دوره هنوز مشخص نمی باشد. اما با توجه به روند سال های گذشته این احتمال وجود دارد که زمان ثبت نام این آزمون در فروردین ماه 1402 باشد لذا در صورت انتشار اطلاعیه ای در این خصوص این مقاله بروز خواهد شد. اما داوطلبان می توانند جهت کسب جدیدترین اطلاعات در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره عضو شوند.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برای تحصیل در پایه هفتم تحصیلی، در سال 1402 – 1403 نیز همانند سال گذشته، شامل سوالات هوش، استعداد و خلاقیت می باشد و پرسشی از کتاب های درسی آنان مطرح نخواهد شد. دانش آموزان مستعدی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، می بایست ثبت نام خود را به صورت کاملا اینترنتی و مطابق راهنمای زیر به انجام برسانند. توجه داشته باشید که مدارس محل تحصیل داوطلبان هیچ گونه مسئولیتی در خصوص ثبت نام افراد نخواهند داشت.

همچنین لازم است بدانید از آن جایی که نتایج این آزمون دوره گذشته از سامانه پادا به نشانی pada.medue.ir منتشر شد، این احتمال وجود دارد که ثبت نام این دوره نیز از همین طریق انجام گیرد اما در صورتی که این فرآیند از سایت azmoon.medu.ir مراحل آن به شرح زیر خواهد بود.

  • به سایت رسمی مرکز پرورش استعداد های درخشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه کنید.
  • پیش از هر اقدامی، دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را دانلود و آن را به طور کامل مطالعه نمایید.
  • در سایت مذکور، تقاضانامه ثبت نام را به صورت اینترنتی تکمیل کنید.
  • فایل عکس داوطلب را که مربوط به سال جاری وی می باشد، با فرمت jpg و زمینه سفید، در سایت بارگذاری نمایید. در صورتی که عکس بارگذاری شده در سامانه نام نویسی قدیمی بوده و با چهره دانش آموز هم خوانی نداشته باشد و همچنین عمدا یا سهوا عکس فرد دیگری به جای داوطلب بارگذاری شده باشد؛ دانش آموز از شرکت در آزمون محروم خواهد شد و ثبت نام وی نیز بی اثر می گردد.
  • پس از تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، نوبت به پرداخت هزینه ثبت نام می رسد، توجه داشته باشید که مبلغ هزینه صرفا به صورت اینترنتی قابل پرداخت می باشد.

برای پرداخت مبلغ ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان به صورت آنلاین، در دست داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز پویا باشد، الزامی است و برای افرادی که هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم خود را از طریق بانک ها یا دستگاه های خودپرداز پرداخت می کنند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد. شایان توجه است، در صورتی که تمام مراحل فوق را با موفقیت طی کرده باشید، سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار می دهد که بایستی این شماره را دریافت و برای مراحل بعدی نزد خود نگه دارید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 1402 - 1403 چه زمانی انجام می شود؟

زمان ثبت نام این آزمون در این دوره مشخص نمی باشد لذا به محض انتشار اطلاعیه ای در این خصوص مقاله بروز خواهد شد.

2- از چه طریقی می توان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم را انجام داد؟

دانش آموزان می توانند با مراجعه به سامانه پرورش استعداد های درخشان به نشانی azmoon.medu.ir و مطابق با راهنمای ارائه شده در این مقاله، ثبت نام خود را به انجام برسانند.

3- آیا مهلت مجددی برای ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم وجود دارد؟

بله، معمولا مهلت مجددی برای ثبت نام در نظر گرفته می شود که جزئیات آن از طریق سامانه azmoon.medu.ir اعلام می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس