خانه مدارس زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴

پذیرش مدارس تیزهوشان در دو دوره متوسطه اول و دوم صورت می گیرد و دانش آموزانی که خواهان ادامه تحصیل در مقطع هفتم در این مدارس هستند می بایست با توجه به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم که در  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم درج می گردد، اقدامات لازم را در موعد مقرر در سایت my.medu.ir به انجام برسانند چرا که سهل انگاری در به انجام رساندن به موقع این فرآیند ممکن است موجب فوت وقت و همچنین از دست رفتن فرصت تحصیل در مدارس تیزهوشان شود.

 

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 – 1404

(به محض اتشار کارت لینک فوق فعال خواهد شد)

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 – 1404 از 15 الی 25 فرردین 1403 می باشد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  بایستی در زمان تعیین شده به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی my.medu.ir مراجعه کرده و فرآیند نام نویسی را به انجام برسانند. همانطور که در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  قید شده است، داوطلبان می توانند از 15 الی 25 فروردین 1403 ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین هر ساله این بازه زمانی مجددا تمدید شده که ممکن است در سال 1403 نیز این اتفاق رخ دهد. در صورت انتشار اطلاعیه ای پیرامون فرایند مذکور، مقاله پیش رو بروز و اخبار آن در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 – 1404

همانطور که در مطلب دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم قید شده است زمان و شرایط شرکت در آزمون به طور کامل مشخص است ولی با این حال احتمال دارد برخی داوطلبان از ثبت نام بازمانده و این فرصت را از دست بدهند. به همین منظور سازمان مربوطه مهلت مجددی برای ثبت نام در اختیار افراد قرار می دهد.

 

تاکنون زمان دقیقی به منظور بازه مهلت مجدد ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اعلام نشده است ولیکن امکان دارد همچون سال گذشته تمدید این زمان تا روزهای آغازین اردیبهشت نیز کشیده شود.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

 آزمون تیزهوشان برای تحصیل در پایه هفتم در سال 1403 – 1404 نیز همانند سال گذشته، شامل سوالات هوش، استعداد و خلاقیت می باشد و پرسشی از کتاب های درسی آنان مطرح نخواهد شد. دانش آموزان مستعدی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، می بایست ثبت نام خود را به صورت کاملا اینترنتی و مطابق راهنمای زیر به انجام برسانند.

به منظور ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می بایست از طریق پرتال وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir مراجعه نمایید.

  • به سایت my.medu.ir مراجعه نموده و برای خرید کارت اعتباری اقدام نمایید.
  • عکس خود را در کادر مربوطه بارگذاری کنید.
  • در نهایت کادرهای مربوط به اطلاعات هویتی خود را تکمیل کرده و فرآیند ثبت نام را به پایان رسانید.

برای پرداخت مبلغ ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان به صورت آنلاین، در دست داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز پویا باشد، الزامی است و برای افرادی که هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  خود را از طریق بانک ها یا دستگاه های خودپرداز پرداخت می کنند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد. شایان توجه است، در صورتی که تمام مراحل فوق را با موفقیت طی کرده باشید، سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار می دهد که بایستی این شماره را دریافت و برای مراحل بعدی نزد خود نگه دارید.

همچنین به تمامی داوطلبان توصیه می شود پس از نام نویسی در آزمون با شرکت در کلاس تیزهوشان ششم خود را برای زمان برگزاری آزمون آماده نمایند.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴ چه زمانی انجام می شود؟

زمان ثبت نام این آزمون از 15 الی 25 فروردین ۱۴۰۳ می باشد.

2- از چه طریقی می توان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم را انجام داد؟

با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir و مطابق با راهنمای ارائه شده در این مقاله، ثبت نام خود را به انجام برسانید.

3- آیا مهلت مجددی برای ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم وجود دارد؟

بله، معمولا مهلت مجددی برای ثبت نام در نظر گرفته می شود که متعاقا از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مدارس پیج مدارس