سه شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در روزهای 14 و 15 تیر با 56381 شرکت کننده برگزار شد و همانطور که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ذکر شده بود داوطلبانی که حائز حدنصاب حداقل 30 درصد نمره کل آزمون بودند، به اندازه چند برابر ظرفیت پذیرش، مجاز به انتخاب رشته محل شدند. از آن جا که هر ساله به محض اتمام بازه زمانی انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت داوطلبان شرکت کننده در این آزمون با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مطلع گردند. به همین دلیل بر آن شدیم تا در این مطلب به زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 ، نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بایستی در زمان مقرر به سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید.

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در تاریخ 97/5/22 بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت و این فرصت به داوطلبان داده شد تا از 27 مرداد به مدت چند روز نسبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 اقدام نمایند. در رابطه با زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 لازم به ذکر است که نتایج اواخر شهریور ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir منتشر خواهد شد. البته در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع حتما این متن بروز رسانی خواهد شد و از طریق سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره نیز اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

نحوه مشاهده اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

همانطور که گفته شد جهت مشاهده نتایج می بایست در زمان مقرر به سایت sanjeshp.ir مراجعه کنید. پس از ورود به سایت مذکور، از منوی سمت راست گزینه ” کارشناسی ارشد ” را انتخاب و کلیک کنید.

سپس از زیر منوی باز شده گزینه ” ارشد ” را انتخاب کنید.

بعد از انجام تمام این مراحل گزینه « نتایج ارشد 97 » را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید. سپس با وارد نمودن مشخصات خود مشاهده نتایج برای شما فراهم خواهد شد. چنانچه در هریک از مراحل مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند.

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

پس از اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چنانچه ظرفیت دانشگاه ها در برخی رشته ها تکمیل نگردد اقدام به تکمیل ظرفیت می کنند البته توجه داشته باشید که در صورت عدم ثبت نام تعدادی از پذیرفته شدگان و خالی ماندن ظرفیت دانشگاه ها، مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص جایگزینی ظرفیت های باقی مانده، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت، چنانچه امسال نیز همچون سال گذشته تکمیل ظرفیت انجام شود تمامی افرادی که مجاز به انتخاب رشته شده اند ( هم داوطلبانی که در انتخاب رشته پذیرفته شده اند و هم داوطلبانی که در هیچ یک از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند ) می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد شرکت کنند. ضمنا افرادی که در آزمون سال 97 دوره های رایگان پذیرفته شده و ثبت نام نکنند یا انصراف دهند مجاز به شرکت در آزمون سال 97 نمی باشند. بنابراین افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره های رایگان پذیرفته می شوند، در صورت عدم ثبت نام یا انصراف از تحصیل، یک سال از شرکت در آزمون محروم خواهند شد.

سال 96 تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از 96/7/26 آغاز و تا 96/7/29 ادامه یافت ولی در حال حاضر زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 مشخص نیست. به محض اطلاع از زمان دقیق تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 حتما از طریق کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید